Keramag стає Geberit

Своїм успіхом компанія Geberit завдячує неперервному вдосконаленню. Уже понад 150 років Geberit втілює свою мету — покращувати життя людей. Справжні додаткові переваги компанії Geberit полягають в інноваційних і естетичних рішеннях для ванних кімнат, які легко планувати, встановлювати, використовувати та обслуговувати.

У Geberit зміни не відбуваються просто так. Натомість ми уважно стежимо, щоб кожна окрема інновація відповідала цій меті.

Отже, компанія Geberit неперервно й успішно розвивається та надалі робитиме це в майбутньому.

Ми постійно розвиваємося

Концентруючись на сильних сторонах компаній Keramag і Geberit, обидві з яких мають успішну історію, ми поєднуємо їх найкращі елементи.

Для наших клієнтів і ділових партнерів ми найбільшу увагу приділяємо професіоналізму обох компаній, щоб розвивати наш принцип брендів Know-How Installed.

Кінцевим клієнтам ми пропонуємо дизайн і функціональність, об’єднані девізом Design Meets Function, і надалі вдосконалюємо рішення для ванної кімнати.

На наступному кроці ми об’єднаємося в один потужний бренд з унікальним позиціюванням та ідентичністю. Разом ми продовжимо еволюцію своїх компаній під назвою Geberit, не відхиляючись від мети — покращувати життя людей. Разом ми постійно розвиватимемося.

Головні переваги

Часті питання