Умови використання Мобільних Додатків Geberit та Служб Інтернету речей

Умови використання описують умови використання мобільних додатків Geberit (“Мобільні додатки”) та Служб Інтернету Речей.

Глосарій

 • B2C - Бізнес для споживача; додатки та послуги, орієнтовані на приватних клієнтів
 • B2B - Бізнес для бізнесу; додатки та послуги, орієнтовані на бізнес-клієнтів
 • IoT - Інтернет речей; зв’язок та взаємодія між мережевими пристроями, програмами та хмарними додатками
 • Mobile App - Додаток для мобільних кінцевих пристроїв
 • CRM - Customer Relationship Management - база даних основних даних клієнта
 • Geberit ID - Облік для програм та порталів, що стосуються Geberit
 • Bluetooth - Технологія бездротового зв'язку з пристроями
 • Geberit AquaClean - Серія унітазів-біде від Geberit

I. Сфера дії

1. Умови використання застосовуються між Geberit Verwaltungs AG, Schachenstrasse 77, Jona, Швейцарія (“GEBERIT VERWALTUNGS AG”) та користувачем Geberit Mobile Apps та IoT Services (“Користувач”) та регулюють використання та підтримку Мобільних додатків та Послуги IoT, що надаються Geberit.

2. Відхиляючі, суперечливі або додаткові загальні умови Користувача стають частиною угоди лише в тому випадку, якщо і настільки, наскільки GEBERIT VERWALTUNGS AG прямо письмово погодився на їх дію.

II. Сфера посуг

1. GEBERIT VERWALTUNGS AG пропонує такі застосунки для мобільних кінцевих пристроїв:

Geberit Home

 • Короткий опис: додаток B2C для кінцевих користувачів для пристроїв Geberit з підтримкою Bluetooth. Для конфігурації, управління та обслуговування пристрою.
 • Послуги: запит статусу, контроль, налаштування та обслуговування пристроїв Geberit з підтримкою Bluetooth; для країни та пристрою: реєстрація пристрою та доступ до веб-магазину.

Geberit Control

 • Короткий опис: Програма для клієнтів B2B для пристроїв Geberit з підтримкою Bluetooth. Для конфігурації, управління та обслуговування пристрою.
 • Послуги: запит статусу, контроль, налаштування та обслуговування пристроїв Geberit з підтримкою Bluetooth; для країни та пристрою: управління профілями пристрою.

Geberit Service

 • Короткий опис: Служба B2B для унітазів-біде Geberit AquaClean з підтримкою Bluetooth. Для обслуговування та підтримки пристрою.
 • Послуги: Функції з пошуку та усунення несправностей, усунення несправностей та обслуговування Geberit AquaCleans сертифікованими сервісними спеціалістами Geberit.

Geberit SetApp

 • Короткий опис: Програма для клієнтів B2B для санітарних змивів Geberit з підтримкою Bluetooth. Для управління та конфігурації пристрою.
 • Послуги: Конфігурація санітарного змиву Geberit

Geberit Pro

 • Короткий опис: програма для клієнтів B2B для даних про товари та каталоги.
 • Послуги: Перегляд та зберігання товарів, запасних частин та даних каталогу; Розпізнавання товару; функції для планування з продуктами Geberit.

2. GEBERIT VERWALTUNGS AG пропонує такі послуги Інтернету речей:

Geberit AquaClean Remote Service

 • Короткий опис: Послуга дистанційного обслуговування Geberit AquaCleans через додаток Geberit Home App, яке здійснюється службою обслуговування клієнтів Geberit.
 • Послуги: Усунення несправностей, усунення несправностей та конфігурація Geberit AquaClean у разі роботи служби підтримки обслуговування клієнтів Geberit.

3. GEBERIT VERWALTUNGS AG надає мобільні програми та послуги Інтернету речей безкоштовно. Умови використання застосовуються протягом усього терміну використання Мобільних додатків. Мобільний додаток більше не використовується, якщо його видалити зі смартфона. GEBERIT VERWALTUNGS AG має право в будь-який час змінити Мобільні додатки або Послуги - після певного періоду попередження - зробити їх доступними повністю або частково лише при оплаті, або припинити їх надання повністю або частково. Про внесення змін та доповнень до цих Умов використання буде повідомлено електронною поштою або іншими електронними засобами зв'язку (наприклад, через Мобільний додаток).

4. GEBERIT VERWALTUNGS AG створює вміст Мобільних додатків та Інтернет-послуг з максимальною ретельністю. Однак ми не можемо гарантувати, що наданий вміст є точним, актуальним та повним.

5. Користувача просимо нести відповідальність за власне використання Мобільних додатків та Послуг Інтернету речей та заздалегідь прочитати доступну інформацію (наприклад, інструкції, інформаційні матеріали, відео).

6. GEBERIT VERWALTUNGS AG надає Користувачеві мобільні програми та послуги Інтернету речей без будь-якої обіцянки конкретної доступності. Претензія щодо використання послуг існує лише в межах технічних та експлуатаційних можливостей GEBERIT VERWALTUNGS AG. GEBERIT VERWALTUNGS AG прагне забезпечити безперебійну роботу без збоїв. Тим не менше, можуть виникати перебої через технічні несправності або заходи технічного обслуговування.

7. Деякі надані програми вимагають автентифікації користувача.

a. Geberit все частіше використовує ідентифікатор Geberit, який використовується для загальногрупових послуг. На Geberit ID поширюються окремі умови використання та політика конфіденційності. Вони погоджуються при створенні ідентифікатора Geberit.
b. Сервісний додаток Geberit служить для підтримки ремонту та обслуговування Geberit AquaClean уповноваженими та сертифікованими сервісними партнерами. Службовий додаток можна використовувати лише з обліковим записом Geberit Service App, який створюється індивідуально для кожного сервісного партнера групою Geberit Quality Group.
c. Програма Geberit Control служить користувальницьким інтерфейсом для введення в експлуатацію та обслуговування продуктів Geberit із вбудованим інтерфейсом Bluetooth. Діапазон функцій розширюється після успішної реєстрації Geberit ID.

8. GEBERIT VERWALTUNGS AG залишає за собою право обмежити кількість користувачів послуг Інтернету речей, щоб забезпечити достатню продуктивність та обслуговування.

III. Сумісні групи продуктів

Мобільні програми, про які йдеться в Розділі II.1, сумісні з наступними продуктами із перелічених нижче груп. Основною передумовою використання є активне з'єднання Bluetooth між мобільними програмами та продуктами. Інформація про сумісність міститься на інформаційних сторінках продукту та в посібнику користувача.

Geberit змішувачі для умивальника, наприклад, тип 185/186

 • Сумісний додаток: Geberit Control

Geberit системи пісуарів, наприклад, тип 01/10/30/50

 • Сумісний додаток: Geberit Control

Geberit клавіші змиву, наприклад, DuoFresh (автоматичний/ручний)

 • Сумісний додаток: Geberit Control, Geberit Home

Geberit контроль зливу унітазу, наприклад, Sigma 80

 • Сумісний додаток: Geberit Control, Geberit Home

Geberit AquaClean, наприклад, Mera Comfort

 • Сумісний додаток: Geberit Home, Geberit Service
 • Сумісне Обслуговування Інтернету речей: Geberit AquaClean Remote Service

Geberit санітарний змив, наприклад, HS2

 • Сумісний додаток: Geberit SetApp

Geberit дзеркальна шафа, наприклад, One

 • Сумісний додаток: Geberit Home

IV. Зобов'язання користувача

1. Користувач зобов'язується не зловживати мобільними додатками. Вважається, що зловживання існує у таких випадках, зокрема:

 • Використання служб та даних у незаконному або караному контексті або в контексті, який може завдати шкоди репутації Geberit в довгостроковій перспективі.
 • Використання послуг таким чином, що перевищує загальноприйняту частоту використання та має тривалий несприятливий вплив на роботу інфраструктури (наприклад, сервера).

У разі неправильного використання Мобільних додатків та Послуг Інтернету речей, Geberit залишає за собою право тимчасово або назавжди заблокувати доступ до них для Користувача-порушника. Блок може бути здійснений лише в тому випадку, якщо для мобільних додатків або служб Інтернету речей потрібна аутентифікація користувача (Geberit ID; Geberit Service App Account).

2. Якщо користувач Geberit ID більше не вимагає Geberit ID з комерційних причин, він повинен повідомити Geberit для коригування облікового запису Geberit ID.

3. Якщо користувач програми Geberit Service більше не потребує програми Geberit Service з ділових причин, він повідомляє Geberit з метою видалення облікового запису програми Geberit Service.

V. Авторське право та право користування

1. Усі тексти, зображення, графіки, анімації, відео, звуки та інші креативи, а також те, як вони розташовані в Мобільних додатках та послугах Інтернету речей, бренди, логотипи та емблеми, а також ІТ-інфраструктура, що стоїть за Мобільними додатками чи Інтернетом послуг, підпадають під захист авторських прав та / або інших захисних законів GEBERIT VERWALTUNGS AG або третіх сторін. Їх не можна копіювати, розповсюджувати, модифікувати чи робити доступними для третіх сторін у комерційних цілях без попередньої письмової згоди GEBERIT VERWALTUNGS AG або третьої сторони.

2. GEBERIT VERWALTUNGS AG надає користувачеві невиключне, відкликане, не піддане ліцензуванню, яке не підлягає передачі та безоплатне право користуватися Мобільними додатками та Послугами Інтернету речей, включаючи весь цифровий вміст, що міститься в них, відповідно до цих Умов використання для цілей, передбачених цими умовами.

3. Надання прав на використання залежить від дотримання цих Умов використання. У разі порушення Користувачем цих Умов використання, права на використання Мобільних програм, включаючи їх вміст, автоматично втрачають силу.

4. Якщо Користувач завантажує зображення через додаток Geberit Pro, користувач передає GEBERIT VERWALTUNGS AG невиключне, безповоротне, безстрокове та безоплатне право на обробку зображення з метою розпізнавання продуктів Geberit та покращення розпізнавання зображень.

VI. Відповідальність

1. GEBERIT VERWALTUNGS AG залишає за собою право на судову заборону та вимоги про відшкодування збитків у разі порушення Користувачем цих Умов використання - наприклад, у випадку незаконного використання Додатку та його вмісту.

2. GEBERIT VERWALTUNGS AG завжди несе відповідальність за навмисні наміри, грубу необережність та заподіяння шкоди життю, кінцівкам чи здоров’ю відповідно до Закону про відповідальність за товар та гарантії, явно надані GEBERIT VERWALTUNGS AG. GEBERIT VERWALTUNGS AG несе відповідальність лише за збитки, заподіяні незначною недбалістю з боку GEBERIT VERWALTUNGS AG, у разі порушення суттєвих договірних зобов'язань, внаслідок чого сума цих вимог про відшкодування обмежується в цілому до передбачуваної шкоди. Суттєві договірні зобов'язання в цьому сенсі - це зобов'язання, на виконання яких Користувач регулярно покладається і може покластися, і виконання яких є важливим для досягнення мети угоди.

3. В усьому іншому відповідальність GEBERIT VERWALTUNGS AG виключається.

4. Оскільки відповідальність Geberit виключається або обмежується відповідно до цих положень, це також поширюється на відповідальність виконавчих органів, помічників та службовців Geberit.

5. Якщо третя сторона пред'являє претензію до GEBERIT VERWALTUNGS AG через порушення цих Умов користування Користувачем, Користувач зобов'язаний відшкодувати GEBERIT VERWALTUNGS AG всі претензії та витрати, що виникають прямо або опосередковано в результаті, включаючи розумні витрати на захист адвокатом. Це не застосовується, якщо Користувач не несе відповідальності за порушення.

6. Вміст, представлений через мобільні додатки та послуги Інтернету речей, створюється та оновлюється GEBERIT VERWALTUNGS AG з максимальною ретельністю. Однак ми не можемо гарантувати, що наданий вміст є точним, актуальним та повним.

7. GEBERIT VERWALTUNGS AG не несе відповідальності за технічну функціональність (особливо відсутність вірусів) або вміст будь-яких сторонніх веб-сайтів, на які є посилання або посилання в Мобільних додатках та Службах Інтернету речей.

VII. Використання зовнішніх бібліотек

У зв'язку з мобільними програмами використовуються такі сторонні бібліотеки:

Geberit Home

 • Сторонні бібліотеки: ліцензія Apache 2.0, Xamarin.BlurView, LottieXamarin

Geberit Control

 • Сторонні бібліотеки: ліцензія Apache 2.0, Xamarin.BlurView, LottieXamarin

Geberit Service

 • Сторонні бібліотеки: відсутні

Geberit SetApp

 • Сторонні бібліотеки: відсутні

Geberit Pro

 • Сторонні бібліотеки: відсутні

VIII. Захист даних та безпека даних

1. Geberit намагається забезпечити захист даних, зібраних за допомогою мобільних додатків або служб Інтернету речей. З цією метою використовуються найсучасніші технології, які постійно вдосконалюються та перевіряються зовнішніми незалежними третіми сторонами.

2. Безпека ваших персональних даних надзвичайно важлива для Geberit. Ми обробляємо довірені нам дані з максимальною обережністю та дотриманням законодавчих вимог. Наша політика конфіденційності містить інформацію про те, як обробляються ваші персональні дані. Це доступно в ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ для Додатків.

IX. Заключні положення

1. Якщо окремі положення цих Умов використання будуть або стануть недійсними або непридатними до виконання повністю або частково, це не вплине на дію інших положень. Недійсне положення вважається заміненим чинним положенням, яке буде максимально наближеним до економічної мети недійсного положення. Те саме стосується будь-яких лазівок.

2. Законодавство Швейцарії застосовується за винятком положень про колізійне законодавство.

3. Місцем виконання та виключним місцем юрисдикції для підприємців є Jona. Законодавчі обов'язкові місця юрисдикції залишаються незмінними.

Версія: Січень 2021