Нова функція пошуку в онлайн-каталозі

Наша нова функція пошуку перенесе вас в найкоротші терміни туди, куди вам потрібно. Ми вдосконалили функцію повнотекстового пошуку, щоб результати пошуку, які ви отримуєте, були відповідними та мали належний рейтинг. Ми також розширили функції фільтра для вашої зручності. Особливо у випадках, коли існує кілька можливих запитів, фільтри допомагають вам ще більше уточнити пошук. Натиснувши на артикул, який вас цікавить, ви перейдете безпосередньо до детального перегляду.

Спробуйте нашу нову функцію пошуку для себе.

Скористайтеся функцією інтелектуального пошуку

Скористайтеся інтелектуальним пошуком

Ми прагнемо допомогти вам знайти потрібний артикул. Функція автозаповнення означає, що наш пошук починає працювати, в той час, як ви ще вводите запит у поле пошуку. Часто необхідні запити відображаються тут, щоб допомогти вам знайти потрібний товар швидше. Ми також пропонуємо максимум п’ять таблиць товарів та запасних частин, які відповідають вашому пошуку.

Додаткова корисна інформація про продукт буде представлена вам в пошуковому огляді, щоб ви могли бути впевнені, що це саме те, що ви шукаєте.

Обробка пошукових результатів

Обробка пошукових запитів

Деякі пошукові запити генерують велику кількість результатів. Навіть забагато. Ми розуміємо, що ви не хочете натискати на велику кількість результатів пошуку, тому наша функція пошуку починається з показу результатів, які найкраще відповідають вашому пошуку.

Ми також розширили наші функції фільтрації, щоб допомогти вам якнайшвидше знайти потрібний продукт. Це допоможе вам уточнити та ще більше звузити пошук. У майбутньому ви зможете фільтрувати за підкатегоріями чи іншими критеріями, які відповідають вашому пошуковому запиту.

Пошуковий результат вже містить додаткову інформацію про артикули, що є ще однією функцією, призначеною для швидкого пошуку потрібної артикулу.

Знайдіть артикули за допомогою опції навігації

Знайдіть артикули за допомогою опції навігації

Замість використання класичної функції пошуку, ви також можете перейти безпосередньо до категорії товарів за допомогою навігації по каталогу. У цьому вікні також доступні різні підкатегорії та нові функції фільтра, які допоможуть вам швидко знайти потрібний вам артикул.

Спробуйте оновлений пошук в Онлайн-каталозі