Індивідуальний дизайн

Рішення Geberit Sigma50 відрізняється захопливим дизайном, а витончена форма додає змивним клавішам елегантності. Змивні клавіші Sigma бездоганно інтегруються в дизайн ванних кімнат — доступні різні матеріали, кольори та форми на вибір.

Змивні клавіші

Ваша територія комфорту

Це не просто ванна кімната. Це ваша ванна кімната. Виберіть вироби для змивання в унітазі, які внесуть у ванну кімнату останній штрих і потішать вас функціями комфорту. Рішення Geberit поєднують у собі привабливий дизайн і захопливу функціональність.

Комбінування матеріалів важливе не лише в модній індустрії, а й у ванній кімнаті. Гармонія дизайну й матеріалу має бути в усьому — від плитки, сантехніки та змішувачів до змивних клавіш. Якщо йдеться про вироби для змивання в унітазі, не стримуйте своє бажання виразити індивідуальність — віддайте перевагу фотографіям, картинам, цитатам, художнім мотивам тощо.

Вибір завжди дається дуже складно

Пориньте в різноманіття варіантів, представлених у нашому віртуальному шоу-румі: прямокутні або круглі, безконтактні або з натисканням кнопки, матові або глянцеві, великі або маленькі, яскраві або невимушені.
Шоу-рум змивних клавіш

Ми радо надамо консультацію щодо можливості індивідуальної розробки змивних клавіш. Для цього зв’яжіться з нами.
Контактна форма

Вироби для ванних кімнат