Відкритий душ — майже як у раю

Душові на рівні підлоги набирають популярності. Вони виглядають елегантно та створюють більше простору. Але щоб зробити душ також комфортнішим і практичнішим, варто зважати на деякі деталі під час планування.

Уже сама назва говорить, що для того, щоб увійти в душову на рівні підлоги, не потрібно відкривати двері чи переступати через поріг. Уранці в напівсонному стані ви можете не боятися спіткнутись об бортик. Натомість спокійно вмикаєте воду та відчуваєте насолоду, коли краплі з форсунок штуцера для омивання ніжно масажують ваше тіло й допомагають нарешті повністю прокинутися. Зручно, якщо прохід до душової зони має ширину не менше 60 см, а сама площа душу становить не менше 90 x 90 см. Що більше місця, то комфортніше.

Садовий душ на рівні підлоги

Не варто економити на душовій перегородці

Завжди дуже дивує, наскільки далеко вода може вихлюпуватися за межі фактичної душової зони. Здебільшого таке відбувається, коли економлять на душовій перегородці. І після приємного прийняття душу потрібно займатися не надто приємним витиранням підлоги у ванній кімнаті. Тому для душу без дверей, порогів і бортиків рекомендовано облаштувати настільки велику душову перегородку, наскільки це можливо відповідно до розмірів приміщення. Адже що ширша ця прозора перегородка, то більша зона у ванній кімнаті захищена від потрапляння води.

Варто перестрахуватися

Під час планування душової на рівні підлоги ключовими є характеристики підлоги та розміщення зливу. Усі, кому доводилося хоча б раз послизнутися в душі, розуміють, наскільки важливо, щоб поверхня підлоги не була слизькою навіть під дією мильної води. І щоб під час прийняття душу не наступати на злив, рекомендовано встановлювати його якомога ближче до стіни або безпосередньо в стіні.

Саме у ванних кімнатах для всієї родини часто всюди розкидано безліч пляшечок із шампунем і гелем для душу. Практичним вирішенням цієї проблеми стане ніша в стіні, де можна розмістити різні пляшечки та тюбики. Тепер прибирати у ванній кімнаті буде легше, адже все зберігатиметься на своєму місці.

Завжди будьте в курсі

Чотири зображення до розділу «Історії Geberit»

Для підписки на наш інформаційний бюлетень залиште, будь ласка, заявку на пошту
geberit.ua@geberit.com