Не варто економити на душовій перегородці
Завжди дуже дивує, наскільки далеко вода може вихлюпуватися за межі фактичної душової зони. Здебільшого таке відбувається, коли економлять на душовій перегородці. І після приємного прийняття душу потрібно займатися не надто приємним витиранням підлоги у ванній кімнаті. Тому для душу без дверей, порогів і бортиків рекомендовано облаштувати настільки велику душову перегородку, наскільки це можливо відповідно до розмірів приміщення. Адже що ширша ця прозора перегородка, то більша зона у ванній кімнаті захищена від потрапляння води.
Варто перестрахуватися
Під час планування душової на рівні підлоги ключовими є характеристики підлоги та розміщення зливу. Усі, кому доводилося хоча б раз послизнутися в душі, розуміють, наскільки важливо, щоб поверхня підлоги не була слизькою навіть під дією мильної води. І щоб під час прийняття душу не наступати на злив, рекомендовано встановлювати його якомога ближче до стіни або безпосередньо в стіні.
Саме у ванних кімнатах для всієї родини часто всюди розкидано безліч пляшечок із шампунем і гелем для душу. Практичним вирішенням цієї проблеми стане ніша в стіні, де можна розмістити різні пляшечки та тюбики. Тепер прибирати у ванній кімнаті буде легше, адже все зберігатиметься на своєму місці.