Кілька слів про ванну

Ванна на природі

Тенденція простежується чітко: душі, передусімна рівні з підлогою,випередили старі добрі ванни. Майже з такою самою швидкістю, як вони набирають популярність, інші варіанти втрачають прихильність людей.

При цьому жоден інший сантехнічний виріб, крім ванної, не може утримати стільки води. Це символ оазису розслаблення, що втілює образ особистої гігієни в культурі чистоти. Клеопатра купалася в молоці, а не приймала з ним душ.

Якщо ви не Клеопатра та маєте лише одну ванну кімнату, ви радше перейдете до класичного варіанту — душового піддону з лійкою для душу та перегородкою. Якщо ж місця вдосталь, проблема вибору, звісно, зникає, і можна задуматися про окрему ванну.

Але будьте уважні: більше місця не має спокушати на більшу ванну. Стандартний розмір ванної не випадково становить 175 на 70 або 75 сантиметрів. Це тому, що розмір ванної повинен підходити до вашого тіла як взуття до ноги.

Лишається розглянути одну деталь, важливу для тривалого використання: роботу зливу. Під час пробного розміщення у ванній (так, це не менш важливо, ніж примірка нового взуття) варто переконатися, що злив у жодному разі не заважає та не зможе зіпсувати насолоду від купання.