Geberit Ukraine

Geberit - час минає, якість залишається

Швейцарські інсталяції Geberit - №1 в Україні та в світі.

Деякі речі в житті здаються зовсім непомітними, але вони існують, і завжди поруч: під час перших кроків, перших захоплень і першого кохання.
50 років Geberit виробляє інсталяції, які надійно працюють із покоління в покоління.

Швейцарська якість.

Безумовна гарантія 10 років на інсталяції Geberit поширюється як на саму раму, так і на внутрішні механізми, включаючи ущільнюючі мембрани. Значною перевагою інсталяцій Geberit є те, що цільнодутий бачок і патрубок являються єдиним цілим, а отже відсутній ризик протоку води. Бачки Geberit не мають швів, а зливні механізми забезпечені аварійним переливом з сифонним ефектом, який забезпечить відвід води навіть при максимальному робочому тиску.
Купуючи інсталяції Geberit ви отримуєте також професійну технічну підтримку спеціалістів, сервісне обслуговування та 10 років гарантії.

Інсталяції Geberit Duofix

Що відбувається, коли дизайн і приховані технології зливаються воєдино? Відповіддю на це питання стануть продукти Geberit, адже вони втілюють в собі ідеальне поєднання довгої безвідмовної роботи та елегантного дизайну.
Більше 60 мільйонів успішно встановлених інсталяцій і 50 років бездоганної роботи говорять самі за себе.
Інсталяції Geberit - це універсальний монтажний елемент, який можна встановити як в капітальну, так і в порожнисту стіну. Його висота, як і глибина, дуже легко регулюються, що ще більше полегшує установку. Інсталяції Geberit Duofix для унітазів проходять випробування на механічну міцність в лабораторії під вагою не менше 400 кг., що повністю виключає ризик того, що інсталяція не витримає навантаження.

Більше про інсталяції Geberit

Надихаючі ідеї для ванної кімнати

Бренд Geberit - це надійні сантехнічні технології, а також інновації, з якими ваша ванна кімната буде красивіша, зручніша та безпечніша. Надихайтесь нашими ідеями для сучасного, комфортного і привабливого оформлення ванної кімнати.
Ідеї для ванних кімнат

Компанія Geberit

Більше 50 років тому інженери швейцарської компанії Geberit винайшли перший зливний бачок унітазу, призначений для прихованого монтажу за стіною. Ця інновація кардинально змінила ринок сантехніки, поклавши початок розвитку цілого напрямку - розробці керамічного обладнання підвісного типу, а також інсталяційних систем.
Створена ще в 1874 році компанія Geberit стояла біля витоків формування сантехнічної індустрії і до сих пір залишається трендсетером в сфері комплексних сантехнічних рішень, а також найбільшим виробником сантехніки в Європі.

Більше про компанію Geberit

Найкращі технології - приховані від очей

Багато дизайнерів і архітекторів вважають, що приховані за стіною інсталяції Geberit - це не тільки безумовна функціональність, а й можливість красивих і естетичних дизайнерських рішень. Найкращий доказ тому - безліч сучасних архітектурних перлин і престижних новобудов, оснащених продукцією компанії, як в Україні, так і по всьому світу.

Реализованные проекты по всему миру

Роздрібні магазини сантехніки в яких можна придбати інсталяції Geberit