DuoFresh механізм усунення запахів | Geberit.ua

Свіжість у ванній кімнаті DuoFresh механізм усунення запахів

Неприємні запахи у ванній кімнаті становлять повсякчасну проблему. Кожен із нас має свої методи, як їх позбавитись. Це і аромапалички, і розпилення освіжувачів повітря, і звичайне провітрювання. У сучасному темпі повсякденного життя ми не замислюємося над тим, яку величезну роль відіграють аромати. Проте навіть ледь відчутний запах викликає реакцію, наприклад свіжі аромати наш мозок пов’язує з приємними відчуттями.

У той час як освіжувачі повітря лише тимчасово маскують запахи, а відкриті вікна просто пропускають холодне повітря, модуль Geberit DuoFresh працює без будь-яких перешкод. Цей механізм усунення запахів послугує у багатьох сенсах. Він має автоматичний запуск, який спрацьовує, щойно датчик фіксує присутність когось на унітазі. Крім того, він поглинає повітря безпосередньо з керамічної чаші унітаза і випускає його в приміщення після очищення. Модуль DuoFresh легко встановити в будь-який бак Geberit Sigma, і він комбінується практично з будь-якою змивною клавішею з лінійки Sigma.

Модуль Geberit DuoFresh не лише усуває неприємні запахи, але й має кілька смарт функцій. Наприклад, у разі наближення користувача до туалету спрацьовує додатково вбудований датчик, який активує механізм усунення запаху. Крім того, вночі автоматично вмикається світлодіодний індикатор, щоб м’яко підсвітити ваш шлях до ванної кімнати.

Змивна клавіша Geberit Sigma50

СВІЖЕ ПОВІТРЯ БЕЗ ЖОДНИХ СКЛАДНОЩІВ ВСТАНОВЛЕННЯ

Ви завжди хотіли насолодитися перевагами ванної кімнати без стороннього запаху, але не бажаєте мати справу з масштабним проєктом перебудови? Або плануєте найближчим часом облаштувати нову ванну кімнату вашої мрії? В обох випадках модуль Geberit DuoFresh – це вдале рішення.

До змивних клавіш

Відео

Geberit Duofresh

Огляд та особливості Geberit Duofresh

Вироби для ванних кімнат