Декларації про відповідність стандартам і декларації робочих показників

Щоб випустити певні вироби на ринок, за законом виробник зобов’язаний оформити Декларацію про відповідність стандартам (DoC) або Декларацію робочих показників (DoP). Ці вироби повинні мати певне марковання відповідності (наприклад, CE або UKCA).

Декларації доступні для завантаження в розділі «Документи» після вибору виробу в онлайн-каталозі Geberit.

Онлайн-каталог

З питаннями звертайтеся за адресою електронної пошти geberit.ua@geberit.com.

Утилізація відпрацьованого електричного та електронного обладнання

Символ «Утилізація відпрацьованого електричного та електронного обладнання»

Символ перекресленого смітника на колесах означає, що відпрацьоване електричне та електронне обладнання (WEEE) слід утилізувати окремо, а не разом з іншими відходами, які не підлягають переробці. Кінцеві користувачі за законом зобов’язані повернути старе обладнання державним органам з утилізації відходів, дистриб’юторам або Geberit для належної утилізації. Багато дистриб’юторів електричного та електронного обладнання зобов’язані безкоштовно приймати назад WEEE. Щоб повернути WEEE компанії Geberit, зверніться до відповідальної торгової чи сервісної компанії.

Використані батареї та акумулятори, які не містяться в старому обладнанні, а також лампи, які можна видалити зі старого обладнання неруйнівним способом, повинні бути вилучені зі старого обладнання перед передачею на пункт утилізації.

Якщо особисті дані зберігаються на старому обладнанні, кінцеві користувачі самі несуть відповідальність за їх видалення перед здачею на пункт утилізації.

Утилізація використаних батарейок

Символ «Утилізація використаних батарейок»

Символ перекресленого кошика на колесах, зображений на батареях, означає, що використані батареї слід утилізувати окремо, а не разом з іншими відходами, які не підлягають переробці. Кінцеві користувачі зобов’язані здавати використані батареї у відповідні пункти збору для належної утилізації, що, зокрема, включає роздрібні торгові точки, куди батареї можна повернути безкоштовно.

Акумулятори можуть містити токсичні важкі метали. «Pb» означає, що акумулятор містить понад 0,004% свинцю за масою. «Cd» означає, що акумулятор містить понад 0,002% кадмію за масою. «Hg» означає, що акумулятор містить більше 0,0005% ртуті за масою.

Належна утилізація використаних батарейок захищає цінні ресурси та запобігає негативному впливу на здоров’я людини та навколишнє середовище. Під час роботи з літієвими батареями необхідно спостерігати за ознаками несправності, щоб виключити небезпеку.