Офіційні повідомлення

Вітаємо на інтернет-сайті компанії Geberit! Ми раді, що вас зацікавили вироби та системи Geberit. Зверніть увагу на наведені далі офіційні повідомлення.

Захист даних

Безпека ваших персональних даних має важливе значення для компанії Geberit. Довірені нам дані обробляються з особливою ретельністю, суворо конфіденційно й відповідно до законодавства. У нашій політиці конфіденційності ми прозоро інформуємо вас про те, які дані збираємо, обробляємо та зберігаємо, і з якою метою ми це робимо.

Авторське право

© Geberit. Усі права захищені. Усі тексти, зображення, графіка, анімація, відео, звуки та інші матеріали, а також їх розташування на сайті захищені авторським правом та іншими законами про захист даних.

Забороняється копіювати, поширювати, змінювати або передавати третім особам вміст цього сайту без попереднього письмового дозволу компанії Geberit. Зазначаємо, що на зображення, які містяться на сайті, може частково поширюватись авторське право третіх осіб.

Права на товарний знак

Якщо не вказано інше, усі товарні знаки на цьому сайті є захищеними товарними знаками компанії Geberit. Це стосується, зокрема, брендів, логотипів і емблем.

Ліцензії

Компанія Geberit надає вам інноваційний та інформативний сайт. Наявна на сайті інтелектуальна власність, як-от патенти, товарні знаки та авторські права, захищена. Цей сайт не дає жодних ліцензій на використання інтелектуальної власності компанії Geberit або третіх осіб, якщо не регламентовано протилежне.

Юридична відповідальність

Компанія Geberit із максимальною ретельністю створює та оновлює вміст, наданий на сайті. Проте вона не надає жодних гарантій стосовно правильності, актуальності та повноти наданого вмісту. Будь-яка відповідальність за збитки, що прямо або побічно виникли внаслідок використання цього сайту, виключена, якщо це дозволено законом.

Це обмеження відповідальності не поширюється на завдання шкоди життю, тілу та здоров’ю, а також на заподіяння шкоди через навмисне або грубе порушення обов’язків компанією Geberit і її халатність.

Оскільки на інтернет-сторінках цього сайту є посилання на третіх осіб, компанія Geberit не несе відповідальності за їх функціональну придатність (зокрема, за захист від вірусів), а також за їх вміст.