Політика конфіденційності й інформація про захист данихдля клієнтів, постачальників та інших ділових партнерів

Нам важливий захист ваших особистих даних. Ця політика конфіденційності призначена для інформування користувачів інтернет-ресурсів компанії Geberit, зокрема вебсайтів компанії Geberit (далі — «сайт»), а також клієнтів, постачальників та інших ділових партнерів про обробку персональних даних товариств Geberit у ЄС, Швейцарії, Великій Британії та Норвегії. Тому на вас можуть поширюватися не всі частини цієї інформації.

Персональними даними в межах цієї політики конфіденційності вважаються всі дані, які пов’язані особисто з вами або отримані від вас, як-от ім’я, адреса або адреса електронної пошти.

Оператором відвідуваного вами сайту компанії Geberit і водночас відповідальною особою є товариство Geberit, зазначене в правовій інформації на сайті.

Особою, відповідальною за обробку ваших персональних даних у решті випадків, є ТОВ “ГЕБЕРІТ ТРЕЙДІНГ“ просп. Степана Бандери 9, вхід 5-А, офіс 6-301, місто Київ, 04073

Ви можете зв’язатися з нашим відділом захисту даних, зокрема з уповноваженим із захисту даних, за адресою електронної пошти geberit.ua[at]geberit.com або за нашою поштовою адресою, додавши помітку «Захист даних».

Щоб уникнути спаму, замість «@» було використано «[at]». Замініть «[at]» на «@» у своїй електронній пошті.

1. Автоматичне збирання та обробка даних на сайтах компанії Geberit

На наших сайтах використовуються описані нижче технології й інструменти. Якщо вони необов’язкові й ви не хочете їх використовувати, для кожного інструмента наявні різні параметри та налаштування, що обмежують його застосування.

2. Збирання та обробка добровільно повідомлених даних

Ми збираємо та обробляємо добровільно повідомлені нам персональні дані (наприклад, електронною поштою, за телефоном або за допомогою наших сайтів) під час взаємодії з клієнтами, постачальниками та іншими діловими партнерами.

Обробка даних здійснюється з наведеними нижче цілями.

3. Інші види обробки даних, крім обробки нашим сайтом

Окрім нашого веб-сайту, подальша обробка даних третіми особами відбувається в окремих випадках і залежно від ваших налаштувань, про які ви можете дізнатися тут.

4. ПОДАЛЬША ОБРОБКА ДАНИХ, ПЕРЕДАЧА ДО ТРЕТІХ КРАЇН ТА ВИДАЛЕННЯ

В окремих випадках нам потрібні ваші дані для певної екстраординарної обробки даних, про яку ви можете дізнатися тут

5. Ваші права

Ви маєте описані нижче права щодо ваших персональних даних, які ми обробляємо. Щоб захистити свої права, надішліть нам свій письмовий запит, скориставшись наведеними вище способами зв’язку, або на таку електронну адресу: geberit.ua[at]geberit.com.

Станом на: листопад 2023