Компанія Geberit

Лідер європейського ринку сантехнічних виробів

Група компаній Geberit є європейським лідером у сфері санітарно-гігієнічних виробів. Geberit має потужну місцеву присутність у більшості країн Європи, і тому може запропонувати унікальну додану вартість як в галузі сантехніки, так і в галузі керамічних виробів для ванних кімнат.

Виробничі потужності охоплюють 26 заводів-виробників, 4 з яких знаходяться за океаном. Штаб-квартира концерну знаходиться в Рапперсвіль-Йона, Швейцарія. Маючи близько 11 000 співробітників приблизно в 50 країнах, у 2023 році чистий обсяг продажів компанії Geberit склав 3,1 мільярда швейцарських франків. Акції Geberit котируються на швейцарській біржі SIX Swiss Exchange і з 2012 року є компонентом швейцарського індексу фондового ринку (Swiss Market Index).

АКЦЕНТ НА СТАЛОМУ ТА ПОСЛІДОВНОМУ РОЗВИТКУ

Краєвид з миловидним водоспадом

Сталий і послідовний розвиток завжди був пріоритетом для компанії Geberit і є частиною її самоідентифікації. Велике значення надається забезпеченню балансу між екологією, економікою та соціальними питаннями.

Додаткова інформація на тему сталого та послідовного розвитку

Geberit - 150 роківНаша історія успіху

Засновник родини Геберт

Історія Geberit почалась в 1874 році з однієї людини в старому місті Рапперсвіль, Швейцарія. Приблизно через 30 років засновник компанії Альберт Геберт розробив дерев’яну цистерну, покриту свинцем. Компанія набула подальшого розвитку завдяки новаторському винаходу першого пластикового бачка в 1952 році, а потім прихованого бачка в 1964 році.

Те, що починалося як скромний сімейний бізнес, згодом стало лідером європейського ринку сантехнічних товарів. Наші інноваційні високоякісні продукти для сантехніки та ванної кімнати продовжують встановлювати нові стандарти: тоді, зараз і в майбутньому.

Дізнайтеся більше про історію нашої компанії