НОВІ ВРАЖЕННЯ ДЛЯ ВІДВІДУВАЧІВ ВБИРАЛЕНЬ

Гостьова ванна кімната до і після реновації

Розмір приміщення не має жодного відношення до того, наскільки комфортно ви себе відчуваєте і які зручності мають бути забезпечені вам у ньому. Саме таку думку демонструє цей проєкт реновації гостьового санвузла.

Іноді досить навіть невеликих змін, щоб суттєво поліпшити атмосферу. Голландська родина хотіла, щоб в їхньому маленькому тихому приміщенні гостьового санвузла панував затишок, і при цьому воно виглядало охайно. Для них також було важливо, щоб все було легко чистити. Завдання полягало у наданні вбиральні для гостей свіжого вигляду лише із декількома змінами, приділивши особливу увагу встановленню обладнання високої якості.

ОБЛАДНАННЯ ЗІ СМАКОМ

Завжди актуальна плитка з сірого каменю була залишена. Керамічні прилади, меблі та змивну клавішу оновили, створивши в невеличкому просторі відчуття більшого комфорту і самобутності. Зокрема, був встановлений новий умивальник у комплекті з тумбою і вбудованою нішею для сушарки рушників. Так легше підтримувати порядок, а рушник не кидається в очі, щойно ви входите до вбиральні. Тепер простір має більшу організованість завдяки заміні картини на стіні практичною магнітною панеллю, яка забезпечує гнучкі можливості для зберігання, приміром, декоративних предметів і аксесуарів.

Унітаз був замінений на привабливий компактний підвісний варіант. Невеличка довжина вильоту унітаза економить місце в приміщенні та забезпечує більше простору для ніг під час сидіння на ньому. Це слушне рішення для всієї родини, адже в ній всі мають високий зріст. Та справжнім бонусом є відсутність обідка на унітазі, що значно полегшує його чищення та догляд.

СПЕЦІАЛЬНА ДОДАТКОВА ОПЦІЯ ДЛЯ ГОСТЬОВОГО УНІТАЗА

На додаток до нової кераміки сім’я вибрала нову змивну клавішу класичного дизайну, в якій поєднуються білі та хромовані елементи. Вона приховує дуже корисну додаткову функцію ─ витяжний модуль для видалення неприємних запахів, який встановлений у бачок вбудованої конструкції, щоб повітря в невеличкому просторі вбиральні завжди залишалось свіжим. Це особливо зручно, якщо в приміщенні немає вікна. Неприємні запахи видаляються безпосередньо в унітазі, де стільниковий фільтр ефективно нейтралізує їх. Додаткова функція клавіші змиву створює приголомшливий ефект завжди свіжого повітря.

Клавіша змиву Sigma50 з інтегрованим модулем видалення неприємних запахів DuoFresh
Умивальник з відповідною тумбою під умивальник

ЗАВЖДИ БУДЬТЕ В КУРСІ

Чотири картинки з історій Geberit

Для підписки на наш інформаційний бюлетень залиште, будь ласка, заявку на пошту
geberit.ua@geberit.com

Яка ванна кімната підходить саме вам?

Але які саме ваші потреби? Важливий для вас простір, чистота чи дизайн? Чи хотіли б Ви надати перевагу зручності чи додатковому рівню комфорту, який може запропонувати, наприклад, унітаз Geberit AquaClean? Або ви віддаєте перевагу універсальному дизайну? Незалежно від ваших потреб, ми спрощуємо ваш розпорядок дня за допомогою наших розумних рішень для ванних кімнат.

Більше місця у ванній кімнаті
Ванна кімната у якій легко прибирати
Більше функціонального дизайну у ванній кімнаті
Більше комфорту у ванній кімнаті
Більша доступність ванної кімнати
Більше зручності в користуванні ванною кімнатою