Санітарно-технічна освіта

Відкриття навчально-практичних класів

У співпраці зі Швейцарською конфедерацією в Україні та Міністерством освіти і науки України, а також завдяки технічному забезпеченню від компанії Geberit були відкриті навчально-практичні класи для навчання монтажників санітарно-технічних систем. Завдяки проекту шість професійно-технічних училищ України, а саме в Сарнах, Чернігові, Броварах, Полтаві, Одесі та Дніпрі, тепер зможуть готувати професійних і сучасних сантехніків і монтажників і, як підсумок, піднімуть рівень професії сантехніка на нову висоту. У модернізованих майстернях учні мають доступ до найсучасніших навчально-методичних матеріалів, високотехнологічних інструментів і нових санітарних технологій. А вчителі отримали необхідні знання та практичні навички, завдяки яким гарантовано, що освітній процес буде якісним, а вся теоретична інформація та практичні вміння належним чином будуть донесені учням.

Навчальні заклади, де відкриті нові класи

Чернігів

ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ, М. ЧЕРНІГІВ

10 червня 2016 року ще один навчальний клас відкритий у Чернігові. Переступивши поріг Чернігівського ліцею залізничного транспорту, ви побачите сучасну лабораторію нового практичного центру для підготовки монтажників санітарно-технічних систем і устаткування. Сьогодні ліцей готує працівників 23 професій, а тепер також має обладнаний навчально-практичний центр інноваційних санітарно-технічних технологій, електромонтажних та зварювальних робіт.

Контакти ліцею
Веб-сайт Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту

Соціальний проєкт Geberit - учбово-практичні класи для монтажників в Чернігові, Україна

Навчальні матеріали

Geberit прекрасно усвідомлює, що навчання і постійне підвищення кваліфікації співробітників і партнерів також значною мірою сприяють успіху компанії. Ми ставимо перед собою це завдання, беручи до уваги тенденції в демографічній ситуації та зміни вікового співвідношення в суспільстві.

Ми спрямовані на навчання та підвищення кваліфікації молодих фахівців. Компанія організовує численні заходи для стимулювання професійного зростання фахівців незалежно від функцій, поля діяльності і віку.

документи

Учебники

Підручники призначені для монтажників санітарно-технічних систем, розроблені та видані в межах україно-швейцарського проекту «Державно-приватне партнерство для покращення санітарно-технічної освіти в Україні». Підручники спрямовані на розвиток можливостей професійно-технічних освітніх установ України надавати ринково-орієнтовану і сучасну освіту в галузі санітарних технологій.

Водопостачання. Підручник. 2016 рік. Компанія Geberit

Водопостачання. Підручник. 2016 рік.

Автор: Терещенко Т. М.

Над підручником працювали: Боброва Т. Б., Високос С. М., Глушко Ю. Ю., Кузніченко В. М., Маслянка Б. О., Пеховка М. В., Сашко В. О.

Дивитися підручник. Водопосточання

Водовідведення. Підручник. 2016 рік. Компанія Geberit

Водовідведення. Підручник. 2016 рік.

Автор: Пеховка М. В.

Над підручником працювали: Боброва Т. Б., Високос С. М., Глушко Ю .Ю., Кузніченко В. М., Сашко В. О., Терещенко Т. М.

Дивитися підручник. Водовідвення

Основи матеріалознавства. Підручник. 2016 рік. Компанія Geberit

Основи матеріалознавства. Підручник. 2016 рік.

Автор: Боброва Т. Б.

Над підручником працювали: Високос С. М., Глушко Ю. Ю., Кузніченко В. М., Пеховка М. В., Сашко В. О., Терещенко Т. М.

Дивитися підручник. Основи матеріалознавства

Отопление. Учебник. 2016 год. Компания Geberit

Опалення. Підручник. 2016 рік.

Автори: Глушко Ю. Ю., Кузніченко В. М., Пеховка М. В.

Над підручником працювали: Боброва Т. Б., Високос С. М., Сашко В. О., Терещенко Т. М., Черниш В. В.

Дивтитися підручник. Опалення

Труби та арматура. Підручник. 2016 рік. Компанія Geberit

Труби та арматура. Підручник. 2016 рік.

Автор: Терещенко Т. М.

Над підручником працювали: Боброва Т. Б., Високос С. М., Глушко Ю. Ю., Кузніченко В. М., Пеховка М. В., Сашко В. О., Черниш В. В.

Дивитися підручник. Труби та арматура

Відео

Установка Duofix

Комплексна система з універсальними та самонесними монтажними елементами. Вони доступні для монтажу всього сантехнічного обладнання в гіпсокартонних конструкціях.

Нержавіюча сталь Geberit Mapress

Високопродуктивна система забезпечення, яка може використовуватися для різних середовищ.Високий вміст молібдену забезпечує неймовірно високу стійкість до корозії.

Вуглецева сталь Geberit Mapress

Geberit Mapress із вуглецевої сталі розроблені для встановлення в системах, де пріоритетом є економічність. Для спеціальних застосувань труби системи оцинковуються зсередини та ззовні.

Функціональність системи металопластикових труб Geberit Mepla

Система Geberit Mepla передбачає швидкий монтаж, зберігає гнучкість і є стійкою до деформацій, корозії та впливу тиску. Вона придатна для води будь-якої якості, тому робити аналіз не потрібно.

Установка душових піддонів Geberit CleanLine

Дренажні канали Geberit серії CleanLine вражають не лише прекрасним дизайном, а й своїм функціоналом. На відміну від багатьох традиційних дренажних каналів, відкрита поверхня стоку гарантує, що ні бруд, ні бактерії не матимуть шансів накопичуватися.

Установка душових каналів у стіну

Перегляньте процес монтажу душових каналів.