ТРЕНІНГ ДЛЯ САНТЕХНІКІВ ВІД ЕКСПЕРТІВ GEBERIT

Тренінг для сантехніків

Тренінг в Одесі 21 жовтня СКАСОВАНО

Вимушені повідомити, що у зв'язку з карантинними обмеженнями ми не зможемо провести тренінг в Одесі 21 жовтня.

Як тільки епідемічний стан дозволить нам організувати захід - ми повідомимо вам нову дату тренінгу. Слідкуйте за нашими анонсами.

Компанія Geberit, експерт в сантехніці, запрошує на навчальний тренінг з практичним майстер-класом. Ви дізнаєтеся особливості установки монтажних елементів та про трубопровідні системи Geberit, зможете власноруч попрактикуватись з продукцією Geberit.

Тема тренінгу: Інсталяції, трапи та системи Geberit Mapress.

Місто: Одеса

Дата: 21 жовтня 2021 року

Час проведення: 11:00 - 18:00

Адреса: Одеса, готель «Аркадія», вул. Генуезька, 24

Реєстрація на тренінг в Одесі

Організаційні деталі:
1. Участь у тренінгу безкоштовна.
2. Попередня реєстрація обов’язкова, оскільки кількість місць обмежена. Якщо ви зареєструєтеся, але не зможете відвідати тренінг – повідомте нам заздалегідь, будь ласка.

Програма тренінгу

1. Монтажні елементи Duofix: Тенденції розвитку системи, монтаж Duofix Delta та Sigma. Система видалення неприємних запахів Duofresh. Правильний монтаж та розгляд типових помилок. Підключення до каналізації.

2. Душові трапи Geberit та сифони: Пошук запасних частин. Монтаж душового трапа Geberit Clean Line. Огляд підключення сифонів. Висота виводу каналізації. Монтаж PushControl.

3. Система Mapress: Особливості системи. Типи інструментів. Галузі застосування. Особливості нержавіючої сталі. Температурні розширення та кріплення. Історія системи водопостачання Mapress.

4. Майстер-класи від експертів Geberit

Контактні дані:

Geberit Academy

На тренінгу ви зможете поставити запитання нашим технічним спеціалістам. Ми з радістю поділимося нашими знаннями та досвідом.
Не пропустіть можливість підняти рівень вашого професіоналізму!

З організаційних питань звертайтесь:
Сергій Колосов, технічний експерт Geberit
моб. +38 (067) 243-82-41
e-mail: sergiy.kolosov@geberit.com