Соціальна відповідальність GeberitБлагодійні проєкти по всьому світу

Проєкти Geberit

Соціальний проєкт в Україні 2021

Україна, Вінниця

Соціальний проєкт у Вінниці

У 2021 році компанія Geberit допомагає відновити санвузли в гуртожитку та навчальному корпусі у Вищому художньому професійно-технічному училищі №5 у м. Вінниця. Geberit розпочала капітальну реконструкцію у липні 2021 року. У вересні допомагати з реновацією ВХПТУ завітали студенти зі Швейцарії, Німеччини та Австрії.

Важливим для соціального проекту є також, співпраця молодих людей з різних країн світу, тому Geberit залучає учнів Geberit зі Швейцарії, Німеччини та Австрії, які працюватимуть спільно з українськими учнями. Така соціальна інтеграція є важливою для обох сторін задля культурного обміну, можливістю поділитися досвідом та побудувати дружні стосунки, та встановити разом сантехніку.

Відремонтовані санвузли у Вінниці

Соціальна відповідальність

Студенти зі Швейцарії у майстерні

Для України це другий подібний проєкт. У 2017 року швейцарська компанія відремонтувала загальні і сантехнічні приміщення в гуртожитку та навчальному корпусі Одеського центру професійно-технічної освіти. Тоді за час літніх канікул студенти отримали оновлені коридори, вікна та двері, а також обладнані за сучасними стандартами кухні, санвузли та душові.

Так, туалети, ванні кімнати і кухні у гуртожитку та головному корпусі Вінницького вищого художнього ПТУ № 5 потребували ремонту не стільки заради оновлення вигляду і поліпшення енерго- і водоспоживання, скільки для підвищення рівня елементарної безпеки. Стан приміщень був цілком незадовільний. З липня по жовтень 2021 Geberit зробила реновацію сантехнічних приміщень головного корпусу і трьох поверхів гуртожитку Вінницького вищого художнього професійно-технічного училища № 5.

Роль Geberit у проєкті

Рендер санвузла у Вінниці

Компанія бере на себе таку відповідальність:

  • Geberit виділила більше 5 млн. грн. на реновацію гуртожитку у Вінниці;
  • надання необхідних сантехнічних приладів;
  • залучення фахівців та допомога під час встановлення сантехніки;
  • обмін досвідом та підвищення кваліфікації студентів та фахівців.

Команда Geberit у Вінниці

Перегляньте, як відбвався соціальний проєкт у Вищому художньому професійно-технічному училищі №5 у м. Вінниця.

Соціальний проєкт у Вінниці