Geberit AquaCleanТехнологія унітаза-біде

Революційна запатентована технологія унітаза-біде Geberit

Протягом останніх 40 років у штаб-квартирі компанії Geberit, яка розташована у швейцарській комуні Рапперсвіль-Йона, ми розробляли технологію унітаза-біде, у яку вклали багато інноваційних рішень, неперервно вдосконалюючи свою продукцію. Завдяки цьому унітаз-біде Geberit AquaClean пропонує безліч запатентованих технологій, які додають вишуканості та комфорту.

Хочете дізнатися більше про наші новаторські, революційні технології та різні функції для комфорту наших унітазів-біде Geberit AquaClean? Тут ви знайдете все, що потрібно знати про нашу новаторську роботу.

«Під час розробки наших унітазів-біде Geberit AquaClean ми не йдемо на компроміси щодо комфорту та здоров’я. Спокійний, естетичний дизайн базується на новаторській концепції виробу та пропонує революційні, інноваційні технології. Стандарти встановлюють функціональність, чистота та довговічність», — Армін Гірер, керівник серії продукції Geberit AquaClean.

Найвищий комфорт завдяки гідродинаміці, акустиці та ергономіці

Технологія змивання Geberit AquaClean TurboFlush
Geberit AquaClean WhirlSpray
 • Наша запатентована технологія біде WhirlSpray зі струменем, що пульсує, забезпечує особливо ретельне й обережне чищення із заощадженням води.
 • Інноваційна й запатентована технологія змивання TurboFlush з асиметричною внутрішньою геометрією унітаза, розробленою Geberit, сприяє ретельному й одночасно тихому змиванню.
 • Вбудована система видалення неприємних запахів через змивний канал дуже ефективна.
 • Наші ергономічні сидіння з кришкою з якісних матеріалів розроблені в результаті комплексних випробувань і експериментів із формою.

Гармонія технологій і дизайну

Унітаз-біде Geberit AquaClean Mera
 • Мініатюрні технічні компоненти дали змогу втілити вишуканий, елегантний і мінімалістичний дизайн унітазів-біде Geberit AquaClean.
 • Усі підключення електроживлення та води непомітно вбудовані в корпус унітаза-біде Geberit AquaClean.
 • Модульні вбудовані технічні компоненти з легким доступом забезпечують простий монтаж і обслуговування.

Простота чищення

Штуцер для омивання водою Geberit AquaClean Sela
 • Беззаперечна чистота завдяки високоякісній сантехніці з поверхнею, що відштовхує бруд.
 • Автоматичне попереднє й подальше очищення штуцера для омивання й форсунок ізсередини за допомогою окремих каналів для води.
 • Спеціально розроблена програма видалення вапна, що охоплює всі компоненти для подавання води.

Висока безпека питної води

Унітази-біде Geberit AquaClean відповідають усім пов’язаним європейським вимогам, а також стандарту захисту питної води EN 1717. Застосовуючи вбудоване підключення води, захищене від зворотного потоку, компанія Geberit дотримується цього стандарту та гарантує, що унітази-біде Geberit AquaClean у жодному разі не спричинять забруднення питної води.

Ідеальна сумісність із монтажними системами Geberit

Елемент Geberit Duofix для настінного унітаза з Geberit AquaClean Mera
 • Завдяки нашим унітазам-біде можна створити у ванній кімнаті найвищий комфорт без надмірних зусиль. Вони сумісні з усіма монтажними й змивними системами Geberit як під час зведення будівель, так і ремонту, а також просто й швидко встановлюються.
 • Для монтажу компанія Geberit припасувала всі елементи унітаза так, що підключення води й електроенергії приховані та точно відповідають конфігурації.

Найкращі показники довговічності

Рішення Geberit для сталого розвитку
 • Наше комплектне туалетне обладнання Geberit AquaClean позитивно впливає на екологічний баланс. Завдяки інтелектуальній технології керування не потрібно йти на компроміси щодо комфорту.
 • У режимі очікування (заощадження енергії) комплектне обладнання Geberit AquaClean споживає щонайбільше 0,5 Ват електроенергії.
 • Додаткові витрати води в унітазі-біде Geberit AquaClean грають мізерну роль порівняно з витратою паперу.

Відео

Інноваційні функції

Дізнайтеся більше про функції унітаза-біде Geberit AquaClean Mera.

Винагороди за дизайн Geberit AquaClean Sela

2013

DesignPlus / ISH за Geberit AquaClean Sela
Interior Innovation 2013 за Geberit AquaClean Sela
IF Product Design Award 2013 за Geberit AquaClean Sela