Інсталяція для унітаза GeberitУніверсальні рішення для гіпсокартонних конструкцій

Прихований монтаж сантехніки виконують на спеціальну інсталяцію для унітаза, яка дає змогу приховати за гіпсокартонною перегородкою всі сантехнічні комунікації та допоміжне обладнання. Труба гнучкого підведення, сантехнічний випуск і змивний бачок унітазу розташовуються за стіною, оздобленою керамічною плиткою. Підвісна сантехніка накопичує набагато менше пилу на своїх поверхнях, а помити підлогу під підвісним унітазом – на відміну від підлогового компакту – не становить труднощів. Та й рівень шуму під час наповнення бачка у вбудованій системі значно менший.

Розміри інсталяції дають можливість компактно розмістити за стіною короби з трубами, запірною арматурою та зливним бачком, лише трохи зменшуючи площу приміщення й навіть виграючи простір порівняно з підлоговими моделями.

Інсталяція для унітаза Geberit Duofix Delta
ВИБЕРІТЬ ВІДПОВІДНИЙ ПУНКТ НА ЗОБРАЖЕННІ ДЛЯ ПЕРЕГЛЯДУ……

Особливості Інсталяцій Geberit

Економне змивання

Економний змив в унітазі.

Можливість регулювання висоти

Інсталяції Geberit дозволять встановити комфортну для вас висоту унітазу.

Міцна та надійна рама

Матеріал рами Duofix – 2 мм сталь, що має антикорозійне покриття як ззовні, так і усередині.

Простий монтаж

Інсталяції Geberit не потребують складних процесів при встановленні.

Витримують до 400 кг

Конструкція випробовується на статичне навантаження не менше 400 кг.

Звукоізоляційний комплект

Запобігає поширенню звуку в сусідні приміщення під час змиву води.

Зливний бачок із захистом від конденсату.

Оболонка з пінопласту перешкоджає появі конденсату.

Потужний змив

Витрата води 2,5 л/сек. забезпечує чистоту кераміки без зайвих зусиль.

6 ключових перевагсантехнічних інсталяцій Geberit

На користь підвісних рішень говорять одразу кілька очевидних аргументів:

  • Простота встановлення. Монтаж вбудованого обладнання Geberit не потребує спеціальної кваліфікації виконавців. Для подальшого обслуговування сантехніки не потрібно проводити розбирання та демонтаж стіни.
  • Економія простору. Підвісна сантехніка візуально компактніша, і до того ж її використання полегшує процес прибирання ванної кімнати або санвузла.
  • Широкі можливості монтажу. Підвісні унітази або біде можна монтувати в кутку або впритул до стіни. Глибину встановлення можна регулювати, а висоту – підібрати відповідно до вимог використання. Опціонально можна встановити сантехніку для людей з обмеженими фізичними можливостями.
  • Надійна інсталяційна система. На всю систему поширюється 10-річна гарантія виробника. 50 років доступність запчастин (механічні частини прихованого бачку та клавіш змиву).
  • Сучасний економний унітаз. Систему інсталяції для підвісного унітаза Geberit оснащено цільним зливним бачком із міцного поліетилену зі звукоізоляцією та захистом від конденсату. Вони забезпечують надійну герметичність та економне змивання. Додатково можна використовувати безконтактне змивання й систему видалення запахів Geberit DuoFresh.
  • Різноманітність варіантів дизайну. Естетичного завершення вбудованому обладнанню надає широкий вибір клавіш змиву, які можна вибрати під потрібний дизайн сантехнічних приладів та всього приміщення.

Встановлення підвісноїсантехніки Geberit

Підключення сантехніки та монтаж інсталяції для унітазу можна виконати силами однієї людини. Сантехнічні прилади навішують на стіну, яка являє собою шар гіпсокартону та оздоблення. Інсталяції можуть передбачати як одиничний монтаж унітазу, так і розташування декількох сантехнічних приладів, наприклад унітазу та біде. Під час монтажу важливо точно виконувати інструкції з установлення.

Залежно від переваг можна вибрати одну з трьох систем, що вбудовуються:

  • Geberit Delta. Бюджетна серія установок з обмеженим вибором клавіш змиву. Тут пропонуються 3 базові кольори, матеріал – пластик.
  • Geberit Sigma. Ці установки простіше монтуються й відзначаються великою різноманітністю клавіш змиву за кольором, матеріалом, формою та функціоналом.
  • Geberit Omega. Інсталяції з трьома різними варіантами висоти та можливістю вибору способу розташування (горизонтально або фронтально) клавіш змиву. Система може бути змонтована в обмеженому просторі.

Під час монтажу інсталяційної системи ревізійне вікно закривають спеціальними заглушками, а зону навколо кнопки змиву закривають накладкою. Це дає можливість захистити бачок та саму систему від пошкоджень і будівельного сміття на час оздоблювальних робіт.

Інсталяції Geberit

Дизайн клавіш змиву Geberit

Клавіші змиву Geberit

Geberit пропонує широкий вибір клавіш змиву, які також монтують на інсталяції для унітазів.

Для економії води передбачено рішення з одинарним або подвійним режимами зливу з системою «старт-стоп». Додаткові можливості передбачають використання безконтактного змиву шляхом активації системи з інфрачервоними сенсорами та застосування модуля для видалення запахів Geberit DuoFresh.

Розміри інсталяції дозволяють обслуговувати вбудований бачок та проводити всі основні операції з регулювання та налаштування системи через ревізійне вікно під панеллю клавіш змиву.

Переглянути клавіші змиву Geberit

Змивні клавіші для інсталяцій Geberit

Акційні комплекти Geberit: Інсталяція з унітазомРазом дешевше

Перегляньте всі Інсталяції для унітаза Geberit DuofixВ онлайн каталозі

Відео

Огляд

Розпаковка та огляд інсталяції для унітаза Duofix Delta.

Огляд

Розпаковка та огляд комплекту 2 в 1: інсталяція Duofix Delta з кріпленнями.

Монтаж

Дізнайтеся більше про монтаж інсталяцій Geberit Duofix.

Перегляньте брошуруІнсталяції та змивні клавіші

Каталог інсталяцій Geberit

Перегляньте більше інформації та ширший асортимент інсталяцій Geberit в брошурі.

Брошура "Надійні інсталяції та змивні клавіші Geberit"  (4.1 MB)

Каталог виробівПодальші ідеї планування

Інсталяції Geberit

Подальшу інформацію про Інсталяції Geberit, використовуючи деталі та розміри виробів, можна знайти в нашому каталозі виробів.

Дізнайтеся про всі деталі Інсталяцій Geberit