Змивні клавіші Geberit DeltaНовий асортимент

Ванна кімната з клавішею Delta

Змивні клавіші Geberit Delta - це поєднання функцінальності та класичного дизайну. В продуктовій лінійці Geberit Delta представлені змивні клавіші різних форм, кольорів і матеріалів. У вас є можливість обрати дизайн клавіші, яка буде гармонійно поєднуватися з інтер'єром вашої ванної кімнати.

Оновлений асортимент клавіш Geberit Delta допоможе створоити індвідуальний дизайн у ванній кімнаті.

КЛАВІШИ DELTAЧОРНИЙ ТА ЧОРНИЙ МАТОВИЙ КОЛІР

Клавіша змиву Geberit Delta у чорному кольорі

Клавіші змиву Geberit Delta у чорному та чорному матовому кольорах пропонують елегантний і сучасний вигляд будь-якій ванній кімнаті. Виготовлені з високоякісних матеріалів, вони міцні та легко чистяться. Функція подвійного змиву сприяє збереженню води, а плавна робота клавіш забезпечує задоволення при користуванні. Ці клавіші змиву сумісні з бачками прихованого монтажу Geberit, вони є стильним і функціональним доповненням до будь-якої сантехнічної системи.

Асортимент клавіш Delta

Клавіші Geberit Delta ідеально доповнюють інсталяції

Інсталяція Geberit Delta

Geberit Duofix пропонує широкий вибір можливостей дизайну незалежно від використання у якості окремого елемента чи у системі. Переваги складної технології монтажу з безкінечно різними варіантами розташування повністю розкривають свій потенціал у повсякденному застосуванні на будівельних майданчиках.

Всі монтажні елементи Geberit Duofix виробляють на заводі таким чином, щоб їх можна було швидко змонтувати у будівлі та приєднати до водопровідних систем та систем водовідведення. Роботу легко виконає одна людина. Для кріплення елемента до рами на гіпсокартонній перегородці застосовують саморізи. Geberit пропонує монтажний комплект для пристінного монтажу, який можна використати для зручного регулювання глибини спереду.

Змивні клавіші Delta підходять до інсталяцій Duofix Delta

КАТАЛОГ ВиробівПОДАЛЬШІ ІДЕЇ ПЛАНУВАННЯ

Інсталяція Duofix Delta

Подальшу інформацію про клавіші Geberit Delta, використовуючи деталі та розміри виробів, можна знайти в нашому каталозі виробів.

Дізнайтеся про всі деталі клавіш Geberit Delta