Результат неперервного вдосконалення

У Geberit ONE ми поєднуємо наші технології у сфері сантехніки й професіоналізм у дизайні та пропонуємо новаторські, повністю інтегровані та комплексні рішення для всієї ванної кімнати. Продумане поєднання в одну систему дає Geberit ONE багато явних і прихованих переваг.

Перевірені технології прихованого монтажу

Ванна кімната Geberit ONE із системою Duofix за стіною

Монтажні системи Geberit за багато років добре зарекомендували себе серед професіоналів, які оцінили їх за функціональність, простоту й бездоганну якість. У Geberit ONE ми й надалі використовуємо пристінну конструкцію з додатковими елементами та суцільним під’єднанням до системи.

Монтаж біля стіни: можливості дизайну та функціональність

Умивальник і дзеркало з підсвічуванням Geberit ONE

Консервативний вигляд пробуджує нові життєві відчуття. Уся серія Geberit ONE захоплює спрощеним дизайном і забезпечує високу функціональність, зменшуючи витрати часу на прибирання всієї ванної кімнати.

Найефективніше використання простору

Ванна кімната Geberit ONE із найефективнішим використанням простору

У Geberit ONE уміло поєднуються технології прихованого монтажу та можливості дизайну, які надає монтаж біля стіни. Пристінна конструкція надалі використовується для розміщення сантехніки та як додаткове місце для зберігання. Так заощаджується більше простору й пробуджуються нові враження від ванної кімнати.

Завжди хороший настрій завдяки більшій чистоті

Ванна кімната Geberit ONE з умивальником, туалетом і душем на рівні підлоги, які легко чистити

Сантехніка Geberit ONE у всій ванній кімнаті потребує менше зусиль для прибирання та пропонує більше чистоти. Інноваційне змивання TurboFlush в унітазах, бездоганне узгодження настінних змішувачів і внутрішніх контурів умивальника або знімна кришка зливу з гребінцем — це лише кілька прикладів того, як ванна кімната Geberit ONE полегшує життя користувачам.

Вікторина Geberit

Гейзер в Ісландії Geberit One

Компанія Geberit впровадила новаторські, повністю інтегровані рішення для всієї ванної кімнати. Ми б хотіли відсвяткувати це з вами. Протягом усього року в розіграші на смартфонах за 5 швидких ігрових раундів вікторин і міні-ігор ми визначимо загалом 1000 переможців.

Усі учасники можуть здобути головний при — незабутню подорож у країну гейзерів на двох у вихідні. Geberit бажає вам веселощів і удачі!

Грайте й вигравайте

Інновації в кожній деталі

Ванна кімната Geberit ONE
Виберіть відповідний пункт на зображенні для перегляду…

Продуманий дизайн Унітаз Geberit ONE

Туалет Geberit ONE

Спеціалісти компанії Geberit із санфаянсу й сантехніки вдосконалили й оптимізували концепцію унітаза в цілому. Завдяки цьому Geberit ONE захоплює навіть найменшою деталлю. Усі пропорції, зазори та форми підібрані досконало.

Функціональні елементи Зона умивальника Geberit ONE

Зона умивальника Geberit ONE з умивальником, змішувачем, шафкою під умивальником, сифоном і дзеркальною шафою

Окремі елементи зони умивальника — сам умивальник, сифон, змішувач, дзеркальна шафа й шафка під умивальником — не забирають зайвий простір у ванній кімнаті Geberit ONE. Це можливо завдяки прекрасній взаємодії пристінної системи та нових рішень, що монтуються біля стіни.

Більше можливостей Рішення для душу від Geberit

Побажання клієнтів до облаштування зони душу надзвичайно різноманітні. Проте інноваційні рішення Geberit дають змогу легко й надійно їх задовольняти.

* Душова перегородка додана до нашого асортименту в жовтні 2019 року й відтоді доступна для придбання. До цієї дати неможливо замовити цю позицію або зробити на неї попереднє замовлення.