Ефект нічного освітлення Geberit Ваше улюблене світло - гарантовано

Дзеркальні шафи Geberit ONE забезпечують світлові настрої, які ідеально відображають повсякденну рутину користувачів ванної кімнати: яскраві, прозорі для початку дня, м’які і спокійні перед сном, стримані та заспокійливі для орієнтації світло вночі. Просте керування означає, що знайти ідеальне освітлення, яке б відповідало вашому особистому біоритму, було б простіше.

Інтуїтивно вибирайте правильне освітлення для будь-якої ситуації

Автоматичне керування освітленням забезпечує безперервне затемнення та інтуїтивно зрозуміле: світло автоматично стає холоднішим, коли світло стає яскравішим, і теплішим, коли тьмяніє. Поєднання колірної температури та яскравості в такий спосіб робить ефект нічного освітлення Geberit унікальним. Концепція освітлення пропонує чотири запрограмовані режими освітлення, які можна постійно зменшувати, щоб забезпечити правильне світло для будь-яких потреб:

Дзеркальні шафи з чотирма розумними джерелами світла

Природне світло, яке не засліплює

Що відрізняє нову концепцію освітлення від Geberit? Освітлення для орієнтації вночі призначене для ідеального освітлення дзеркального відображення, умивальника та кімнати з чотирма джерелами світла, інтегрованими в дзеркальну шафу Geberit ONE. Вони бувають у формі верхнього світла або непрямого освітлення кімнати, дзеркального світла, світильника для ніші та світильника для умивальника. Всі джерела світла ідеально гармонують між собою в залежності від вибраного світлового настрою.

Дзеркальна шафа з чотирма джерелами світла
ВИБЕРІТЬ ВІДПОВІДНИЙ ПУНКТ НА ЗОБРАЖЕННІ ДЛЯ ПЕРЕГЛЯДУ…

Одне рішення – багато можливостей

Нова дзеркальна шафа Geberit ONE з ComfortLight доступна в п’яти різних розмірах, з анодованого алюмінію та білого кольору, а також з дзеркальною підсвіткою або з додатковим освітленням ніші. Його можна встановити двома способами: прихованим, тобто вбудованим за стіну, або поверхневим.

Additional bathroom solutions that offer supreme comfort

Вироби для ванних кімнат