Ефект нічного освітлення GeberitВаше улюблене світло - гарантовано

Часто перше місце, куди ми йдемо вранці, і останнє ввечері: ванна кімната. Тут ми готуємось до дня та дбаємо про себе перед сном. Затишна атмосфера у ванній кімнаті допомагає почати день позитивно, і спокійно його закінчити. Концепція освітлення Geberit створює гармонійне освітлення за допомогою підключених джерел світла та Geberit ComfortLight.

Переваги:

  • Сантехніка та меблі для ванної кімнати з функцією Geberit ComfortLight створюють настрій у кімнаті та чудово освітлюють її в будь-який час доби.
  • Регульована яскравість і світлий колір створюють відчуття комфорту у ванній кімнаті.
  • Підключеними джерелами світла можна керувати одночасно та гармонійно одним натисканням кнопки.

Інтуїтивно вибирайте правильне освітлення для будь-якої ситуації

Автоматичне керування освітленням забезпечує безперервне затемнення та інтуїтивно зрозуміле: світло автоматично стає холоднішим, коли світло стає яскравішим, і теплішим, коли тьмяніє. Поєднання колірної температури та яскравості в такий спосіб робить ефект нічного освітлення Geberit унікальним. Концепція освітлення пропонує чотири запрограмовані режими освітлення, які можна постійно зменшувати, щоб забезпечити правильне світло для будь-яких потреб:

Просте управлінняГармонійне освітлення одним натисканням кнопки

Усіма джерелами світла можна керувати одночасно одним натисканням кнопки за допомогою встановленої системи керування DALI. Клієнти можуть вирішити, чи хочуть вони керувати освітленням у цифровому режимі через додаток Geberit Home, використовуючи сенсорний вимикач на дзеркальній шафі чи вимикач світла у ванній кімнаті. Додаток Geberit Home також можна використовувати для попереднього програмування часових слотів для різних настроїв.

Додаткові рішення для ванної кімнати, які пропонують неперевершений комфорт