Менші габарити —більше місця для зберігання

Місце для вмивання зазвичай розташовується в центрі ванної кімнати й тому привертає до себе найбільше уваги. Коли навколо неї достатньо місця, приміщення сприймається краще. Завдяки інтеграції різних компонентів у стіну вироби серії Geberit ONE пропонують багато місць для зберігання — навіть там, де ви не очікуєте їх побачити.

Шафка під умивальником Geberit ONE

Завдяки переміщенню сифона умивальника в пристінну конструкцію, шафка під умивальником серії Geberit ONE має багато місця для зберігання всередині й при цьому вирізняється компактними зовнішніми розмірами. Шухляди дають змогу використовувати абсолютно весь простір для зберігання.

Geberit ONE

Дзеркальна шафа серії Geberit ONE, інтегрована в стіну

У пристінну конструкцію також інтегрована дзеркальна шафа серії Geberit ONE. Вона доступна в різних розмірах і має більшу за інші моделі висоту. Завдяки цьому простір візуально розширюється, і дзеркальна шафа додасть будь-якій ванній кімнаті масштабу та забезпечить раціональне використання приміщення.

Geberit ONE

Рішення для душу серії Geberit ONE із шафкою в ніші

Зони для душу від Geberit дають змогу реалізувати багато ідей. Однією з них є оптимальне використання простору. Інтегрована в пристінну конструкцію шафка в ніші від Geberit дає можливість зберігати більше речей і за вашим бажанням може закриватися розсувними дзеркальними дверцятами, які здатні відкриватися ліворуч або праворуч.

Додатково пропонуються також обкладені плиткою горизонтальні варіанти виконання без розсувних дверцят.

Geberit ONE

Інші рішення для ванної кімнати, що допомагають оптимізувати використання простору

Вироби для ванних кімнат