Geberit ONE | Geberit.ua

Geberit ONE Коли Дизан і Функціональність стають одним цілим

Функціональний дизайн для кращого рівня життя

Geberit ONE пропонує широкий вибір варіантів оформлення ванних кімнат, які вражають естетично і функціонально. Умивальники, меблі для ванної кімнати та дзеркальні шафи у різному дизайн ідеально поєднуються і можуть комбінуватися відповідно до ваших індивідуальних вимог.

Більше чистоти, простору та гнучкості у ванній кімнаті

Більше простору, чистоти та гнучкості у ванній кімнаті завдяки продуктам Geberit ONE
ВИБЕРІТЬ ВІДПОВІДНИЙ ПУНКТ НА ЗОБРАЖЕННІ ДЛЯ ПЕРЕГЛЯДУ…

Зона умивальника Geberit ONE

Зона умивальника Geberit ONE

Серія для ванної кімнати Geberit ONE поєднує в собі знання в галузі санітарно-технічних технологій з універсальними навичками проєктування, щоб запропонувати новаторське і комплексне рішення для вашої індивідуальної ванної кімнати. Geberit ONE сяє цілим набором як очевидних, так і прихованих переваг, які вміло поєднані в продукції. Це забезпечує більше чистоти, більше простору та гнучкості у ванній кімнаті.

Продукція Geberit ONE доступна в двох версіях: компактна з тонким умивальником з виступом 40 см і класична - 48 см.

Конфігуратор умивальників Geberit

Відкрийте для себе різноманітні варіанти комбінування продуктів Geberit для вашої індивідуальної зони вмивання. Підібрати відповідні до вашого смаку та простору умивальник, меблі для ванної кімнати та дзеркальну шафу можна всього за п’ять кроків у конфігураторі умивальників Geberit.

Різноманітність умивальників Geberit ONE З інноваційним зливом

Умивальники Geberit ONE з горизонтальним зливом поєднують найвищі стандарти дизайну з винятковою функціональністю.

Горизонтальний злив адаптований до дизайну умивальників і вміло розміщений на задньому краю раковини. Його інноваційна технологія створює більше місця в ящиках тумби для умивальника. Переміщений назад злив не піддається впливу води, що запобігає зворотному бризку з каналізації. На нього потрапляє значно менше води та залишків вапняного нальоту. Магнітний кронштейн утримує кришку зливу в ідеальному положенні. Її можна зняти одним рухом, щоб очистити прикріплену до неї гребінчасту вставку.

Різноманітність умивальників З класичним зливом

Умивальники Geberit ONE з класичним зливом виводять перевірені концепції на абсолютно новий рівень.

Geberit пропонує три різні варіанти умивальників ONE з вертикальним зливом: як стандартні моделі та раковини різної ширини, так і накладні умивальники в квадратному або закругленому варіанті дизайну. Злив має елегантну керамічну кришку з вбудованою гребінчастою вставкою. Усі моделі оснащені компактною дренажною системою, яка позбавляє від необхідності звичайного вирізу для сифона в тумбі для умивальника. Це створює додатковий простір у верхній частині тумби умивальника.

Тонкі умивальники

Ключ до економії місця. Технологія за стіною, дизайн перед стінкою - ось як умивальники Geberit One з виступом 40 см, пропонують максимальну функціональність та елегантність.

З виступом всього 40 см, умивальник Geberit ONE займає значно менше місця, ніж умивальники з класичною глибиною. Саме тут злив умивальника дійсно виділяється. Його позиція за стіною означає, що ні дренаж, ні вихідну трубу не видно у ванній кімнаті. Більш того, відсутність звичайного переривання дренажа, тумба під умивальник має додатковий простір. Умивальники Geberit ONE доступні у двох моделях - підвісні або з тумбою під умивальник, а також у чотирьох різних розмірах.

Меблі у ванній кімнаті: Індивідуалізуйте своє місце у ванній Гнучкість дизайну для унікальних умивальників

Спроєктуйте місце для вмивання, яке повністю задовольняє ваші бажання, – від умивальника, тумб під умивальник і шаф поряд до стільниць. Плануйте місце для зберігання речей без обмежень у просторі. Максимально використовуйте площу підлоги ванної кімнати, щоб створити дизайн, який вам сподобається. Можна комбінувати ідеально поєднувані компоненти в будь-який спосіб для створення функціонального й естетичного цілого.

Меблі для ванних кімнат як доповнення до тонких умивальників

Тумба під умивальник, яка поєднується з тонким умивальником.

Ключ до економії місця. Тумби під умивальник Geberit ONE можуть мати глибину всього 40 см, але вони бувають різних розмірів. А своїм винятковим місцем для зберігання вони не перестають вражати. Великий простір, доступний в тумбі, створюється шляхом переміщення всієї дренажної системи до функціональної коробки всередині передстінки. Тумби під умивальник доступні в двох ексклюзивних кольорах та матеріалах: шпон натурального горіха та білий глянцеве покриття.

Меблі для ванної кімнати Geberit ONE кольори та поверхні

Асортимент меблів

Тумби для умивальників доступні в наступних розмірах і кольорах: 60 см, 75 см, 90 см, 105 см, 120 см, 135 см

  • Білий, глянцеве покриття
  • Білий, матове покриття
  • Пісочно-сірий, матове покриття
  • Сірувато-бежевий, матове покриття
  • Лава, матове покриття
  • Чорний, матове покриття
  • Дуб, меламін зі структурою дерева
  • Горіх темний, меламін зі структурою дерева

Ці кольори також доступні для високих шаф, високих шаф і бічних елементів серії Geberit ONE для ванної кімнати.

Меблі для ванної кімнати під тонкий умивальник доступні в наступних розмірах і кольорах: 75 см, 90 см, 105 см.

  • Біле, глянцеве покриття
  • Горіх темний, меламін зі структурою дерева
Колір: білий глянцевий
Колір: білий матовий
Колір: пісочно-сірий глянцевий
Колір: сірий матовий
Колір: лава матовий
Колір: чорний матовий
Колір: дуб з текстурою меламіна
Колір: меламін з текстурою деревини гікорі
Колір: шпон натурального горіха

Колір: білий, глянцеве покриття, білий, матове покриття, пісочно-сірий, матове покриття, сірувато-бежевий, матове покриття, лава, матове покриття, чорний, матове покриття, дуб, меламін зі структурою дерева, горіх темний, меламін зі структурою дерева(тільки для шафи під тонкі умивальники)

Стільниці

Мийки доступні в наступних розмірах і кольорах: 60 см, 75 см, 90 см, 105 см, 120 см, 135 см.

Колір: білий глянцевий
Колір: білий матовий
Колір: пісочно-сірий глянцевий
Колір: сірий матовий
Колір: лава матовий
Колір: меламін з текстурою дерева дуба
Колір: меламін з текстурою дерева волоського горіха гікорі
Колір: білий мармур
Колір: керамограніт з чорного мармуру

Колір: білий, глянцеве покриття, білий, матове покриття, пісочно-сірий, матове покриття, сірувато-бежевий, матове покриття, лава, матове покриття, дуб, меламін зі структурою дерева, горіх темний, білий мармур, темний граніт(доступний лише у розмірі 120 см)

Досконалість до найдрібніших деталей

Шухляда із системою організації

Концепція шухляд була розроблена Geberit з великою увагою до деталей. Результат вражає: високоякісні, легкі шухляди без фасок або громіздких опор, що максимально збільшують доступний простір для зберігання. Більше того, поглиблення для сифона умивальника більше не потрібні. Тому середина шухляди глибша, що створює більше місця для зберігання. Також можна додати вбудовані світлові смуги, які забезпечують краще освітлення всередині шухляд і сучасний вигляд. Є навіть варіант якісної модульної організаційної системи для підтримки ваших ящиків у завидному порядку.

Дзеркальна шафа Geberit ONE з ComfortLight

Повністю інтегрується в стіну

Нова дзеркальна шафа Geberit ONE доступна в п’яти різних розмірах, інтегрована в стіну або як накладний варіант, з анодованого алюмінію або білого кольору, повністю дзеркальна або з освітленою нішею. Але родзинкою та справді унікальною інновацією нової дзеркальної шафи Geberit ONE має стати інтегрована концепція освітлення. ComfortLight розроблено з різними джерелами світла, щоб не тільки забезпечити автентичне дзеркальне відображення без тіней, але навіть освітлити всю ванну кімнату.

Більше того, конструкція автоматичного керування освітленням із безперервним регулюванням яскравості інтуїтивно зрозуміла та дуже проста в управлінні: світло автоматично стає холоднішим, коли світло яскравішим, і теплішим, коли тьмянішим. Концепція освітлення також характеризується чотирма різними режимами освітлення: орієнтаційне світло для нічного часу, світло свічок для відпочинку, стандартне світло для повсякденного використання та робоче світло, коли ви хочете бути впевнені, що бачите кожну деталь і волосся. .

Більше про ComfortLight

ПРИРОДНЕ СВІТЛО, ЯКЕ НЕ ЗАСЛІПЛЮЄ

Що відрізняє нову концепцію освітлення від Geberit? Освітлення для орієнтації вночі призначене для ідеального освітлення дзеркального відображення, умивальника та кімнати з чотирма джерелами світла, інтегрованими в дзеркальну шафу Geberit ONE. Вони бувають у формі верхнього світла або непрямого освітлення кімнати, дзеркального світла, світильника для ніші та світильника для умивальника. Всі джерела світла ідеально гармонують між собою в залежності від вибраного світлового настрою.

Дзеркальна шафа з чотирма джерелами світла
ВИБЕРІТЬ ВІДПОВІДНИЙ ПУНКТ НА ЗОБРАЖЕННІ ДЛЯ ПЕРЕГЛЯДУ…

Унітаз Geberit ONE Чистота та інтегрована зручність

Підвісний унітаз Geberit ONE - це елегантний продукт з ідеальними пропорціями. Це стає очевидним, коли ви відкриваєте кришку: асиметрична внутрішня геометрія повністю без обідка гарантує, що змив керамічної чаші унітазу буде потужним, але не голосніше, ніж шепіт. Завдяки спеціальній технології монтажу, висоту унітазу можна легко регулювати, не розбираючи пристінну конструкцію, навіть через роки після того, як унітаз був встановлений.

Вбудований у стіну змішувач Geberit ONE

Змішувач Geberit ONE, квадратний
Змішувач Geberit ONE, круглий

Краща гігієна і чистота

Елегантний настінний змішувач забезпечує вільний простір поверхні умивальника, запобігаючи накопиченню бруду на краях, які є середовищем для розмноження мікробів, які люблять накопичуватися навколо змішувачів, встановлених на поверхні.

Більше того, вбудований у стіну змішувач Geberit One ідеально узгоджується з внутрішньою геометрією умивальників Geberit One. Дизайн Geberit One дозволяє воді повністю стекти перш ніж він протікає дренаж. Настінний кран доступний у геометричному або закругленому дизайні.

Душова зона

Рішення для душової зони Geberit ONE

Geberit також має багато переваг, коли справа доходить до душової зони, особливо популярним варіантом є душові рішення на рівні з підлогою. У зв’язку з цим ми пропонуємо широкий вибір інноваційних рішень, які ідеально відповідають концепції Geberit ONE. Вбудована коробка для зберігання від Geberit не тільки економить простір, але й запобігає накопиченню води та залишків бруду.

Характеристики продуктів

TurboFlush

Безобідкова чаша унітазу з технологією TurboFlush.

4.5 l Змив

Економний змив.

SoftClosing

Практичний, тихий механізм м'якого закривання сидіння унітазу.

Сидіння QuickRelease

Легко знімне сидіння унітазу для більш зручного прибирання.

Підвісна сантехніка

Підвісні унітази забезпечують легке миття підлоги.

Вологостійкий матеріал

Меблі для ванної кімнати з вологостійкої, високопресованої тришарової ДСП.

Компактні розміри

Різні формати для різних приміщень.

Механізм натискання для відкриття

Висувні ящики без ручок можна відкрити, злегка натиснувши на передню частину.

Шухляди з м'яким відкриттям

Шухляди, які закриваються безшумно і самі по собі.

Приховане кріплення до стіни

Підвісна сантехніка доступна в закритому варіанті.

Результат сталого розвитку

Geberit ONE

Geberit ONE поєднує наш досвід у сфері санітарно-технічних технологій і дизайні, що дозволяє нам запропонувати новаторські, комплексні та повністю інтегровані рішення для всієї ванної кімнати.

Зона умивальника Geberit ONE

Завдяки тонкому, що заощаджує простір для мийок, інтеграція сантехніки та обладнання для ванних кімнат відкриває нові способи витонченого облаштування ванних кімнат, що дозволяє оптимально використовувати простір.

Geberit TurboFlush®

Технологія TurboFlush® унітазу Geberit ONE WC забезпечує справді унікальну продуктивність змиву з боковим отвором для подачі води та асиметричним керамічним піддоном.

Каталог виробів Подальші деталі для планування

Ванна кімната Geberit ONE

Подальшу інформацію про серію Geberit One, включаючи деталі та розміри виробів, можна знайти в нашому каталозі виробів.

Дізнайтеся про всі деталі серії Geberit ONE