Наскільки чистими ви хочете бути?

Це природне явище, що людям просто доводиться ходити в туалет. І частина цього процесу включає особисту гігієну та очищення статевих органів. Існує маса способів очищення статевих органів. І всі вони мають одну мету: підвищити особистий комфорт. Кожен хоче відчувати себе чистим і свіжим, коли виходить з ванної кімнати.

У більшості європейських домогосподарств для очищення статевих органів використовується сухий або вологий туалетний папір. Але чи настільки ми чисті, як хотіли б бути з туалетним папером і вологою серветкою? Наступна стаття містить відповіді на запитання, які ви, мабуть, не захочете ставити публічно.

Чи справді ваша область статевих органів чиста лише туалетним папером?

Підвісний унітаз на стіні з тераццо плиткою

Ви знайдете туалетний папір у багатьох ванних кімнатах. Сумніви щодо його корисності чи гігієнічності виникають рідко. Насправді навпаки: більшість людей вважають туалетний папір цілком достатнім, коли справа стосується особистої гігієни. Вони почуваються чистими та свіжими після відвідування туалету. Дерматологи, однак, сумніваються, наскільки чиста ваша область геніталій після витирання туалетним папером. Більшість того, що потрібно видалити, видалено. Але сухий туалетний папір не може видалити все. Якщо цей «залишок» залишається на вашій шкірі протягом тривалого часу, він може її пошкодити.

Що важливо для гігієни паперу, так це те, що ви завжди витираєте його спереду назад, а потім використовуєте новий папір. Це допоможе вам уникнути потрапляння кишкових бактерій в уретру або піхву, що може призвести до інфекцій. Крім того, насправді краще промокнути себе туалетним папером, а не терти, оскільки тертя може призвести до подразнення шкіри.

Наскільки вологі серветки для очищення статевих органів гігієнічні і ніжні?

У рекламі вологі серветки продаються як практичний засіб гігієни. Серветки просочені рідиною і пахнуть милом; вони дають відчуття свіжості в області геніталій, яке ви шукаєте під час очищення. Вони також популярні в догляді за дітьми. Порівняно з сухим туалетним папером, вологі серветки м’якше та ретельніше видаляють залишки. І ви менше подразнюєте шкіру від тертя під час витирання. Проте є проблеми, пов'язані з використанням вологих серветок. Оскільки вони містять спирт, консерванти води та ароматизатори, вони можуть викликати подразнення шкіри та навіть алергію. Ці речовини також порушують природне значення pH шкіри, що руйнує природний захист і сприяє розмноженню бактерій і грибків.

Як найкраще мити область статевих органів?

Наша порада, як очистити область статевих органів: використовуйте воду. Щоденне миття статевих органів теплою водою є здоровим і природним. Зробити це можна, наприклад, за допомогою біде. У латиноамериканських, арабських і південноєвропейських ванних кімнатах дуже поширене біде – різновид низького умивальника – для очищення статевих органів. Зазвичай біде розміщується поруч з унітазом і використовується як чоловіками, так і жінками для комфортного, зручного підмивання зовнішніх статевих органів і анальної області. Другим гігієнічним варіантом очищення області статевих органів є унітаз-біде. Одним натисканням кнопки прихований розпилювач висувається та очищає область статевих органів приємно теплою водою. Цей вид особистої гігієни не тільки зручний і ефективний, але і дбайливий для шкіри. Крім того, унітаз-біде гарантує відчутне відчуття свіжості після використання туалету.

Крупний план душової ручки унітазу Geberit AquaClean Mera
Вид у ванну кімнату з туалетом Geberit ONE і біде

ПЕРЕГЛЯНЬТЕ БРОШУРУGeberit AquaClean

Обкладинка брошури Geberit Aquaclean

Перегляньте більше інформації про унітази-біде Geberit AquaClean в брошурі.

Брошура Піклування і чистота у всьому  (31 MB)

Вироби для ванних кімнат

ЗАВЖДИ БУДЬТЕ В КУРСІ

Чотири картинки з секції "Історії Geberit"

Для підписки на наш інформаційний бюлетень залиште, будь ласка, заявку на пошту
geberit.ua@geberit.com

Яка ванна кімната підходить саме вам?

Але які саме ваші потреби? Важливий для вас простір, чистота чи дизайн? Чи хотіли б Ви надати перевагу зручності чи додатковому рівню комфорту, який може запропонувати, наприклад, унітаз Geberit AquaClean? Або ви віддаєте перевагу універсальному дизайну? Незалежно від ваших потреб, ми спрощуємо ваш розпорядок дня за допомогою наших розумних рішень для ванних кімнат.

Більше місця у ванній кімнаті
Ванна кімната у якій легко прибирати
Більше функціонального дизайну у ванній кімнаті
Більше комфорту у ванній кімнаті
Більша доступність ванної кімнати
Більше зручності в користуванні ванною кімнатою