Наскільки чистими ви хочете бути?

Як очиститися після походу до туалету?

Регулярне відвідування туалету — це частина повсякденного життя кожної людини. Тут дуже важливі максимальна гігієна й відчуття комфорту. Зрештою, після кожного відвідування туалету хочеться відчувати чистоту та свіжість. У більшості домогосподарств для цього використовують сухий або вологий туалетний папір. Але чи дійсно протирання папером приносить справжню чистоту? Ні, як стверджують вчені, і значна частина населення поділяє цю думку. Відомий американський репер зробив таке порівняння: «Візьміть трохи шоколаду, розітріть на дерев’яній підлозі й спробуйте витерти його сухим рушником. Ви розмажете його по всіх щілинах». Звучить логічно й досить огидно, якщо провести аналогію. Але наскільки гігієнічним і безпечним для здоров’я є використання вологого туалетного паперу?

Вологі серветки, розрекламовані як гігієнічні засоби, — що завгодно, але не користь. Використовувані складові речовини можуть викликати подразнення шкіри або навіть алергію. Але як тепер очиститися після походу до туалету? Дуже просто: водою. Унітази з інтегрованою функцією біде — гідне рішення! Омивання інтимної зони одним натисканням кнопки не шкодить шкірі й дає відчуття, наче ви щойно вийшли з душу.

Вироби для ванних кімнат

ЗАВЖДИ БУДЬТЕ В КУРСІ

Чотири картинки з секції "Історії Geberit"

Для підписки на наш інформаційний бюлетень залиште, будь ласка, заявку на пошту
geberit.ua@geberit.com

Яка ванна кімната підходить саме вам?

Але які саме ваші потреби? Важливий для вас простір, чистота чи дизайн? Чи хотіли б Ви надати перевагу зручності чи додатковому рівню комфорту, який може запропонувати, наприклад, унітаз Geberit AquaClean? Або ви віддаєте перевагу універсальному дизайну? Незалежно від ваших потреб, ми спрощуємо ваш розпорядок дня за допомогою наших розумних рішень для ванних кімнат.

Більше місця у ванній кімнаті
Ванна кімната у якій легко прибирати
Більше функціонального дизайну у ванній кімнаті
Більше комфорту у ванній кімнаті
Більша доступність ванної кімнати
Більше зручності в користуванні ванною кімнатою