ЧОРНА ВАННА КІМНАТАТЕНДЕНЦІЇ В ДИЗАЙНІ ВАННИХ КІМНАТ З ТОЧКИ ЗОРУ АРХІТЕКТОРА

Портрет швейцарського архітектора Андріна Швейцера

Ванна кімната не обов’язково має бути білою. На думку відомого швейцарського архітектора Андріна Швайцера, вироби чорного кольору можуть бути привабливими, якщо їх використовувати помірковано й розумно комбінувати.

Чоловік у ванній кімнаті стоїть перед дзеркалом Geberit Option Plus Square і чорними меблями Geberit ONE
Geberit ONE з окремою мийкою та Monolith Plus із чорного скла
Вироби чорного матового кольору із серії Geberit ONE для ванної кімнати

ЧОРНИЙ КОЛІР НАДЗВИЧАЙНО ПОПУЛЯРНИЙ В ДИЗАЙНІ ІНТЕР'ЄРУ. ЯК АРХІТЕКТОР, ЩО ВИ ДУМАЄТЕ ПРО ЦЮ ТЕНДЕНЦІЮ?

Андрін Швайцер: Не є таємницею, що архітектори охоче використовують чорний колір. Він асоціюється з серйозністю, елегантністю та вишуканістю. Його завжди використовують, коли хочуть зробити ефектні, сміливі акценти. У ремонті я вважаю колір корисним способом свідомого розмежування між старим і новим. Наприклад, я уявляю собі елегантну чорну кухню в старому фермерському будинку.

ЧОРНИЙ ТАКОЖ МОЖНА ПОБАЧИТИ В СУЧАСНИХ ВАННИХ КІМНАТАХ, ДЕ КОРИСТУЮТЬСЯ ПОПУЛЯРНІСТЮ ЧОРНІ КРАНИ, МЕБЛІ ТА АКСЕСУАРИ. ЯК МОЖНА ВИКОРИСТАТИ ЦЕЙ КОЛІР НА ПОВНУ?

Кілька років тому я вперше захотів спроектувати ванну кімнату з чорними кранами та аксесуарами. Але не зміг, бо деякі товари не були доступні у чорному кольорі. Сьогодні такої проблеми немає. Виробники пропонують широкий асортимент виробів з різними поверхнями. Я рекомендую використовувати чорний колір помірковано і свідомо, щоб не зменшити його ефект. Краще вибрати кілька елементів і підкреслити контраст у поєднанні з іншими предметами.

ЯК ВПЛИВАЮТЬ ЧОРНІ ЗМІШУВАЧІ ТА МЕБЛІ У ВАННІЙ КІМНАТІ?

Змішувачі чорного кольору є втіленням впевненості в собі. Вони недвозначно вказують на те, що тут живе любитель дизайну, який обрав щось нестандартне і прагне виділитися. Особисто я використовую чорний колір, коли хочу створити атмосферу, характерну для розкішного спа-центру. Ванна кімната – найінтимніше приміщення в квартирі чи будинку. Якщо атмосфера в кімнаті буде приглушених темних кольорів, ви почуватиметесь більш розкуто, не помічаючи на тілі зморшки.

ЯКІ КОЛЬОРИ ТА МАТЕРІАЛИ НАЙКРАЩЕ ПОЄДНУЮТЬСЯ З ЧОРНИМ?

Чорний підходить до всього – це фантастична особливість цього кольору. У ванній кімнаті я б не став поєднувати темні матеріали з чорними кранами. Для мене важливий певний контраст, щоб вони досягли свого повного ефекту. Я взагалі вважаю контрасти захоплюючою пропозицією. Мені подобається поєднувати чорні матові поверхні з матеріалами, які мають багато характеру, наприклад, з глазурованими, обробленими вручну кахлями, які трохи відрізняються один від одного, або з натуральним каменем з товстими прожилками, що проходять крізь нього. І, звичайно ж, дерево, яке, на мою думку, має бути в будь-якій ванній кімнаті.

ЯК ДОВГО, НА ВАШУ ДУМКУ, ТРИВАТИМЕ ЦЕЙ ТРЕНД?

Це залежить від того, як далеко в майбутнє ми заглядаємо. Крани та кухонні фасади чорного кольору, безумовно, будуть користуватися попитом протягом наступних кількох років. Але ніщо не вічне.

Жінка знімає гребінчасту вставку з умивальника Geberit ONE зі змішувачем чорного матового кольору.


Чорний колір – легко миється
З виробами чорного кольору Geberit архітектори та дизайнери можуть цілковито захопити клієнтів, які цінують гарний дизайн. При розробці виробів основна увага приділяється корпоративній філософії «Дизайн відповідає функціональності». Це означає, що Geberit, окрім елегантного дизайну, гарантує також відмінну функціональність. Для цього різні покриття та методи обробки випробовуються на різноманітних пластиках і металах. Йорн Ікельс, керівник відділу систем для ванних кімнат, пояснює: «Випробування проходять лише ті вироби, які надійно відповідають нашим суворим вимогам щодо довговічності та простоти очищення на практиці. Ви можете бути впевнені, що всі вироби чорного кольору добре продумані, функціональні, довговічні та мають найвищу якість».

ЧИ ПРОПОНУЄ GEBERIT ВИРОБИ ЧОРНОГО КОЛЬОРУ?

Geberit пропонує широкий асортимент виробів чорного кольору, починаючи від чорних меблів для ванної кімнати, таких як тумби під умивальник, змішувачі чорного кольору, дзеркала та дзеркальні шафи з чорними рамами, і закінчуючи чорними панелями управління та аксесуарами для ванної кімнати. Для душової зони також доступні вироби чорного кольору – дренажні канали, стінні водовідводи та кришки зливних трапів.

ОГЛЯД ВИРОБІВ GEBERIT ЧОРНОГО КОЛЬОРУ

Вироби для ванних кімнат

Read similar posts

ЗАВЖДИ БУДЬТЕ В КУРСІ

Чотири картинки з секції "Історії Geberit"

Для підписки на наш інформаційний бюлетень залиште, будь ласка, заявку на пошту
geberit.ua@geberit.com