Двері до ванної кімнати

Середня площа ванної кімнати у європейських квартирах становить від 4 до 7 квадратних метрів і значно менше — для гостьових туалетів. За такої невеликої площі важливо знайти рішення для економії простору, навіть коли йдеться про вибір дверей.

Двері до ванної кімнати, які відчиняються всередину
Двері до ванної кімнати, що відчиняються назовні
Двері, які відчиняються назовні і заощаджують простір у ванній кімнаті

Способи економії простору

У багатьох випадках найбільшої економії простору можна досягти, якщо знайти ідеальний спосіб розташування та орієнтації дверей у ванну кімнату. Дверний отвір у ванній кімнаті має бути завширшки 90 сантиметрів і розміщуватись урівень з підлогою, щоб забезпечити доступ до приміщення інвалідного візка — якщо це колись знадобиться. Двері, що відчиняються всередину ванної кімнати, займають майже 1 квадратний метр простору лише для відчинення і зачинення. Цей простір звільниться, якщо двері відчинятимуться назовні. Коли це неможливо, оптимальним рішенням можуть стати розсувні двері.

Питання безпеки

Але є й інші, ніж просто збільшення простору, переваги відчинення дверей у ванній кімнаті назовні. Насамперед, це питання безпеки: якщо ви посковзнетеся і невдало впадете у ванній, ви, можливо, не зможете поворухнутися або навіть лежатимете на підлозі непритомні. І ніхто не зможе увійти, щоб надати вам допомогу, якщо ви нерухомо лежатимете перед дверима, що відчиняються всередину. Якщо ж двері ванної кімнати відчиняються назовні, хтось зможе швидко й легко прийти вам на допомогу. Єдиною умовою є наявність замка, який можна відімкнути ззовні в екстреному випадку.

Ще одна зручність на додаток

Інша перевага дверей, які відчиняються назовні, полягає в тому, що ванну кімнату легше прибирати — коли двері не заважають, це відкриває доступ до стін і особливо, підлоги. І, нарешті, кілька слів про якість дверей. Ванні кімнати є дуже інтимними місцями — що менше шуму доноситься з вашої ванної кімнати назовні, то комфортніше ви почуватиметеся в ній. Тому у ванну кімнату варто встановити якісні двері.

Будьте завжди в курсі

Чотири зображення з секції "Історії Geberit"

Для підписки на наш інформаційний бюлетень залиште, будь ласка, заявку на пошту
geberit.ua@geberit.com