Інвестиції в майбутнє

Ванна кімната для всіх життєвих ситуацій

Нова ванна кімната повинна відповідати вимогам, що змінюватимуться, упродовж приблизно 25 наступних років. Тому великого значення набуває передбачливе планування. Ось перелік пунктів, яким варто приділити увагу.

Передбачити роз’єми для електроживлення
Електроживлення у ванній кімнаті сьогодні важливе як ніколи. Розмістивши роз’єми для електроживлення в правильних місцях, пізніше ви зможете без проблем установити систему видалення неприємних запахів або унітаз-біде.

Забезпечити безбар’єрний вхід до зони душу
Зона душу на рівні підлоги — сучасне рішення, що робить ванну кімнату візуально більшою й безпечнішою. Ідеально підходить як для молодих, так і для людей старшого віку.

Установити настінні унітази
Підвішування меблів для ванної кімнати та унітазів на стіну дає змогу легко прибирати підлогу під ними. Крім того, підвісний настінний унітаз можна легко відрегулювати за висотою. Деякі моделі пропонують можливість подальшого регулювання висоти.

Установити сифон для монтажу всередині стіни
Сифон під умивальником заважає, якщо користувач вимушений сидіти перед ним на табуретці або в інвалідному візку. Сифон для монтажу всередині стіни позбавляє цих перешкод.

Продумати проходи та розташування меблів
Двері та проходи повинні бути достатньої ширини, щоб можна було користуватися ванною кімнатою за будь-яких умов — чи то тримаючи малюка на руках, чи то сидячи в інвалідному візку. Під час вибору меблів для ванної кімнати також слід звертати увагу на те, щоб із них зручно було діставати предмети повсякденного використання.

Забезпечити надійне кріплення опорних елементів
Монтажні елементи під керамічною плиткою піддаються величезним навантаженням. Оптимальним буде попереднє встановлення міцної монтажної панелі в критичних місцях, як-от зона унітаза або душу. Це коштує недорого, і в разі потреби можна пізніше використовувати опорні елементи та поручні без необхідності внесення конструктивних змін. Важливо! Зберігайте проектну документацію в надійному місці.