Оголошення війни мікробам у ванній кімнаті

Зрозуміло, що громадські вбиральні кишать усілякими бактеріями. А от у власній ванній кімнаті ми тримаємо ці небажані мікроби під контролем. Чи ні? Відповідь така: тут також можуть бути хвороботворні мікроорганізми. Причина часто полягає в тому, що ми зосереджуємо прибирання на чищенні туалету, умивальника та ванни. Але не панікуйте — повна стерильність вдома неможлива й непотрібна. У приватній ванній кімнаті ви можете винищити небажаних співмешканців за допомогою простих гігієнічних заходів.

Де ховаються мікроби у ванній кімнаті та як із ними боротися?

Поради щодо зменшення кількості хвороботворних мікроорганізмів у ванній кімнаті

 • У вологих рушниках для рук і тіла бактерії відчувають себе як удома. Тому стежте, щоб рушники вільно просушувалися на вішалці, і періть їх не рідше ніж один раз на тиждень у теплій воді при температурі не менше 60 градусів.
 • Не слід недооцінювати зубні щітки, які є джерелом бактерій. Тому їх потрібно міняти через кожні два або три місяці й зберігати так, щоб вони добре висихали.
 • Завжди закривайте кришку унітаза. Під час кожного змивання бактерії викидаються в повітря й розповсюджуються по всій ванній кімнаті.
 • Бактерії люблять вогкість, тому завжди добре провітрюйте ванну кімнату й перевіряйте, чи працює вентиляція.
 • Штори для душу часто уражаються грибками та пліснявою. Тому стежте, щоб вони повністю висихали після душу, і час від часу періть їх у пральній машині. Скляна душова перегородка завжди гігієнічніша в довгостроковій перспективі.
 • Коли прибираєте, не забувайте про дверні ручки, змивні клавіші та вимикачі світла.
 • Завжди витирайте насухо душові піддони й ванни після використання, щоб ускладнити життя мікроорганізмам.
 • Безліч мікробів із часом осідають на силіконових швах, хоча на перший погляд вони виглядають чистими. Тому шви слід регулярно протирати очищувачем із вмістом оцту й гарячою водою.
 • Не забувайте про душові лійки. Мікроорганізми швидко накопичуються в душових лійках. Тому перед першим прийманням душу рекомендовано пропустити через форсунки гарячу воду. В ідеалі її температура має становити 60 градусів.
 • Частіше періть ганчірки для протирання в режимі прання з кип’ятінням, а також використовуйте окремі ганчірки для ванної кімнати. Щоб врахувати все, ви можете також використовувати для чищення туалету окрему ганчірку іншого кольору.
 • У килимках для ванних кімнат також швидко накопичуються волосся та бруд. Тому регулярно витрушуйте їх і періть у гарячій воді.
 • Губки, які часто використовуються для купання, нічим не кращі кухонних. Міняйте їх частіше.
 • Косметичні пензлики та щіточки також потребують чищення — найкраще мити їх час від часу шампунем.

Поради, я позбутись плям від хімічних засобів у ванній кімнаті

Вироби для ванних кімнат

Завжди будьте в курсі

Чотири зображення до розділу «Історії Geberit»

Для підписки на наш інформаційний бюлетень залиште, будь ласка, заявку на пошту
geberit.ua@geberit.com

Яка ванна кімната підходить саме вам?

Але які саме ваші потреби? Важливий для вас простір, чистота чи дизайн? Чи хотіли б Ви надати перевагу зручності чи додатковому рівню комфорту, який може запропонувати, наприклад, унітаз Geberit AquaClean? Або ви віддаєте перевагу універсальному дизайну? Незалежно від ваших потреб, ми спрощуємо ваш розпорядок дня за допомогою наших розумних рішень для ванних кімнат.

Більше місця у ванній кімнаті
Ванна кімната у якій легко прибирати
Більше функціонального дизайну у ванній кімнаті
Більше комфорту у ванній кімнаті
Більша доступність ванної кімнати
Більше зручності в користуванні ванною кімнатою