Експерт із питань наведення побутового порядку Кароліна Бамерт | Geberit.ua

Прибирання без жалю

Кароліна Бамерт, фахівець із прибирання, знає, що означає «відпустити». Протягом багатьох років вона займається питаннями прибирання та очищення від мотлоху, а також пропонує семінари для компаній і тренінги для приватних осіб. У короткому відео вона пояснює, чому ванна кімната особливо підходить як вступна вправа й на що слід звернути увагу під час вибору меблів для ванних кімнат, щоб уникнути безладу або всього зайвого із самого початку.

Немає дороги назад

Для Керолайн Бамерт ванна кімната не є місцем для сентиментальності. Звичайно, прикраси можуть мати позитивний вплив. Однак набагато більше значення має почуття порядку. Емоційний зв'язок встановлюється за допомогою гумової качки, а не за допомогою тюбика гелю для душу. В результаті ви не відчуваєте сентиментальності до предметів у ванній кімнаті.

Вироби для ванних кімнат

ЗАВЖДИ БУДЬТЕ В КУРСІ

Чотири картинки з секції "Історії Geberit"

Для підписки на наш інформаційний бюлетень залиште, будь ласка, заявку на пошту
geberit.ua@geberit.com

Яка ванна кімната підходить саме вам?

Але які саме ваші потреби? Важливий для вас простір, чистота чи дизайн? Чи хотіли б Ви надати перевагу зручності чи додатковому рівню комфорту, який може запропонувати, наприклад, унітаз Geberit AquaClean? Або ви віддаєте перевагу універсальному дизайну? Незалежно від ваших потреб, ми спрощуємо ваш розпорядок дня за допомогою наших розумних рішень для ванних кімнат.

Більше місця у ванній кімнаті
Ванна кімната у якій легко прибирати
Більше функціонального дизайну у ванній кімнаті
Більше комфорту у ванній кімнаті
Більша доступність ванної кімнати
Більше зручності в користуванні ванною кімнатою