РЕМОНТ НЕВЕЛИКОЇ ВАННОЇ КІМНАТИДО І ПІСЛЯ

Навіть кілька квадратних метрів можуть відчуватися просторими та затишними завдяки гарному та продуманому дизайну. Про це свідчать два приклади ремонту з Фінляндії та Данії.

ДО І ПІСЛЯ: ПЕРЕВТІЛЕННЯ МАЛЕНЬКОЇ ВАННОЇ КІМНАТИ

Після переробки маленької ванної кімнати з овальним умивальником із серії VariForm та меблями під дуб (© Meja Hynynen)
Малюнок перед маленькою ванною кімнатою з дзеркальною шафою та умивальником (© Meja Hynynen)

Тісна, задушна і позбавлена розкоші – такою була ванна кімната площею два квадратних метри у двокімнатній квартирі у Фінляндії до ремонту.

Дизайнерці інтер’єру Меї Хюнінен доручили перепланувати ванну кімнату таким чином, щоб вона досі відповідала атмосфері багатоквартирного будинку, збудованого в 1950-х роках.

Зважаючи на те, що приміщення та двері вузькі і не залишають достатньо місця для гнучкості, були використані компактні моделі з асортименту Geberit, спеціально розроблені для крихітних ванних кімнат.

Для ванної кімнати було обрано серію Geberit iCon з підвісним унітазом з кришкою SoftClose та меблі для ванної кімнати «під дуб». Овальний умивальник із серії Geberit VariForm для ванної кімнати також був обраний відповідно до форми сидіння унітаза.

Щоб додати нотку розкоші, було також встановлено дзеркало з підігрівом та інтегрованим освітленням, яке запобігає запотіванню після прийняття душу. У поєднанні з позолоченими кранами, тримачами для рушників та клавішею для туалету з дистанційним управлінням, ремонт перетворив маленьку ванну кімнату на елегантний, затишний та вражаючий простір.

ДО І ПІСЛЯ: РЕМОНТ ДУШОВОЇ КАБІНИ У МАЛЕНЬКІЙ ВАННІЙ КІМНАТІ

Душова кабіна – це і душ, і предмет дизайну: Різноманітні рішення для душових кабін роблять можливим таке поєднання навіть на кількох квадратних метрах. На попередньому фото фінської ванної кімнати площею два квадратних метри майже всю вузьку кімнату займає габаритна душова кабіна.

Нова душова кабіна на поверхні підлоги зі скляними дверима, що розсуваються, та золотистими петлями створює простір і робить кімнату візуально більшою. Золотий тропічний душ додає кольору, елегантності та сучасності.

Попереднє фото з видом на душову кабіну та підлоговий туалет (© Meja Hynynen)
Останнє фото маленької ванної кімнати з підвісним унітазом Geberit із серії ванної кімнати iCon (© Meja Hynynen)

ДО І ПІСЛЯ: ВАННА КІМНАТА ЗІ СКАТОМ ДАХУ

Подібні умови були і в будинку для відпочинку Тріне Расмуссена в Блованді, Данія. Мета полягала в тому, щоб розділити стару ванну кімнату з сауною та скатом даху на дві окремі ванні кімнати.

Основна увага приділялася оптимізації простору. У ванній кімнаті площею три квадратних метри з похилими стінами встановлювали унітаз, умивальник і душову кабіну.

Сауна з двосхилим дахом (© @triner2 та @strandparken3)
Оригінальна ванна кімната з підлоговим туалетом, білою плиткою та дерев’яними меблями (© @triner2 та @strandparken3)

ЯК НАДАТИ МАЛЕНЬКІЙ ВАННІЙ КІМНАТІ ВІДЧУТТЯ ПРОСТОРУ

Продукція Geberit виявилася оптимальним рішенням в умовах обмеженого простору. Підвісна модель унітаза Rimfree із серії Geberit Acanto та меблі для ванної кімнати Geberit VariForm з круглим умивальником надають маленькій ванній кімнаті зі скатним дахом відчуття легкості та відкритості.

Натхненна журналом Geberit Bathroom Magazine, Тріне Расмуссен також обрала велике дзеркало з серії Geberit Xeno² з вбудованою підсвіткою. «Це гарна рекомендація, як зробити кімнату візуально більшою», – пояснює вона.

РЕМОНТ МАЛЕНЬКОЇ ВАННОЇ КІМНАТИ: НАЙВАЖЛИВІШІ МОМЕНТИ

РІШЕННЯ GEBERIT ДЛЯ МАЛЕНЬКИХ ВАННИХ КІМНАТ

Завдяки інноваційним виробам Geberit, які можна встановити за стіною, можна оптимізувати навіть крихітні ванні кімнати. Варто ознайомитися з широким асортиментом продукції.

КОМПАКТНІ УМИВАЛЬНИКИ

Geberit пропонує різноманітні компактні умивальники з виступом від 20 до 25 сантиметрів. До них відносяться, наприклад, умивальники з наступних серій для ванних кімнат Geberit:, Xeno2 iCon, Smyle .

КОМПАКТНІ ДУШОВІ КАБІНИ

Натхнення для ремонту можна також знайти в рішеннях для душових кабін від Geberit.

Вироби для ванних кімнат

Читайте схожі статті