УНІТАЗ ДЛЯ ВСІХ ВІКОВИХ ГРУП

Унітазам часто приділяється занадто мало уваги. Проте вони являють собою вирішальний елемент вбиральні й відіграють важливу роль для кожної з вікових груп. Сучасні моделі унітазів, обладнані, зокрема, біде, спрощують наше повсякденне життя і допомагають забезпечити оптимальне очищення інтимних ділянок у будь-якому віці.

УНІТАЗ-БІДЕ ДЛЯ БЕЗКОНТАКТНОГО ОМИВАННЯ

Унітази-біде зменшують рівень догляду, необхідний для дітей

Відповідний віку санвузол повинен бути зручним, безпечним і придатним для користування ним без сторонньої допомоги. Унітаз із вбудованою функцією підмивання ─ комбінований унітаз-біде ─ є слушним рішенням для вбиральні безбар’єрного типу. Коли люди старіють, і їхня рухливість стає все більш обмеженою, незграбні рухи, пов’язані з миттям, ускладнюють життя. Наша модель унітаза-біде обладнана розпилювачем води, що висувається натисканням кнопки. Така конструкція допомагає ретельно і дбайливо очистити сідниці. Це забезпечує автономний догляд і певну незалежність людей літнього віку в повсякденному житті.

Сучасна модель унітаза для безбар'єрної вбиральні

Переваги технології інтимного догляду, винайденої в 1960-х роках, стосуються не лише літніх людей. Для будь-якого віку вода ─ найкращий спосіб ретельно і дбайливо очистити своє тіло. Чим більше подразнюються інтимні ділянки внаслідок тертя туалетним папером, тим вище ризик виникнення пошкодження шкіри, алергії та екземи. Застосовуючи унітаз-біде, кожна вікова група може відчути абсолютно новий рівень чистоти. Сучасні технології також дозволяють дітям долучитися до самостійного миття сідничок. Маленький туалетний стільчик поруч із унітазом-біде допомагає малюкам влаштуватись, сидячи на ньому.

Персональні налаштування в унітазі-біде відповідно до вимог різних користувачів

Унітаз-біде може бути індивідуально налаштований під наявні потреби користувачів. До прикладу, кожна людина може встановити для себе довжину, на яку має висуватися шланг розпилювача залежно від росту. Це гарантує, що зволожуватимуться лише ті ділянки тіла, які потрібно очистити. Персональні профілі користувачів можна зберегти у пам’яті приладу, активуючи їх в будь-який час одним натисканням кнопки.

До інших переваг безбар'єрних рішень для вбиралень, зокрема, належать такі:

Душові на рівні підлоги
Можливість регулювання висоти унітаза
Сидіння у душі
Допоміжна ручка біля унітазу

Завжди будьте в курсі

Чотири зображення до розділу "Історії Geberit"

Для підписки на наш інформаційний бюлетень залиште, будь ласка, заявку на пошту
geberit.ua@geberit.com

Яка ванна кімната підходить саме вам?

Але які саме ваші потреби? Важливий для вас простір, чистота чи дизайн? Чи хотіли б Ви надати перевагу зручності чи додатковому рівню комфорту, який може запропонувати, наприклад, унітаз Geberit AquaClean? Або ви віддаєте перевагу універсальному дизайну? Незалежно від ваших потреб, ми спрощуємо ваш розпорядок дня за допомогою наших розумних рішень для ванних кімнат.

Більше місця у ванній кімнаті
Ванна кімната у якій легко прибирати
Більше функціонального дизайну у ванній кімнаті
Більше комфорту у ванній кімнаті
Більша доступність ванної кімнати
Більше зручності в користуванні ванною кімнатою