Ви будете вражені

Змивна клавіша — це вікно до технології змивання. Отож її робота насамперед практична. З її допомогою можна змивати (велика клавіша = велике змивання, маленька клавіша = маленьке змивання), а ще вона забезпечує легкий доступ до прихованого механізму, що полегшує його обслуговування й, у разі необхідності, ремонт. Але в цієї клавіші є ще багато інших функцій. Завдяки своїй універсальності вона, безперечно, стане неповторним акцентом кожної ванної кімнати. Перегляньмо варіанти її дизайну.

Чіткі лінії

Приклад ідеальної інтеграції

Змивна клавіша Omega60

Мінімалістські, чіткі, прямі — змивні клавіші лінії Omega60 повертаються, створюючи у ванній кімнаті атмосферу спокою і виваженості. До речі, повернення назад слід розуміти буквально: клавіші Omega60 вбудовані врівень зі стіною з плитки.

Вироби для ванних кімнат

Завжди будьте в курсі

Чотири зображення до розділу «Історії Geberit»

Для підписки на наш інформаційний бюлетень залиште, будь ласка, заявку на пошту
geberit.ua@geberit.com

Яка ванна кімната підходить саме вам?

Але які саме ваші потреби? Важливий для вас простір, чистота чи дизайн? Чи хотіли б Ви надати перевагу зручності чи додатковому рівню комфорту, який може запропонувати, наприклад, унітаз Geberit AquaClean? Або ви віддаєте перевагу універсальному дизайну? Незалежно від ваших потреб, ми спрощуємо ваш розпорядок дня за допомогою наших розумних рішень для ванних кімнат.

Більше місця у ванній кімнаті
Ванна кімната у якій легко прибирати
Більше функціонального дизайну у ванній кімнаті
Більше комфорту у ванній кімнаті
Більша доступність ванної кімнати
Більше зручності в користуванні ванною кімнатою