Дані BIM виробів Geberit Об’єкти BIM для Autodesk® Revit®

Інтелектуальні дані для цифрового планування

Щоб полегшити процес планування обладнання будинку, компанія Geberit додатково до звичайних CAD-даних пропонує дані BIM для конкретного виробника. Дані складаються з параметричних 3D-моделей, що містять метадані певного артикула. Завдяки цьому значно спрощується цифрове планування обладнання будинку за допомогою виробів Geberit у призначеному для цього програмному забезпеченні Autodesk® Revit® — від віртуальних моделей до переліку матеріалів.

Плагін Geberit BIM Catalogue

Дані BIM виробів Geberit для Autodesk® Revit®

Проста робота з актуальними даними BIM — за допомогою плагіна Geberit BIM Catalogue для Autodesk® Revit® ви отримуєте прямий доступ до актуальних даних усіх виробів Geberit для вашої країни та вашою мовою. Завдяки простій геометрії наші дані BIM виокремлюються невеликими розмірами та можуть ефективно застосовуватися, навіть у великих проектах.

Короткий огляд плагіна Geberit BIM Catalogue

  • Доступ до актуальних даних BIM виробів Geberit.
  • Сімейства Autodesk® Revit® на рівні виробу.
  • Моделі з невеликим розміром файлів і класифікацією за схемою IFC.
  • Асортимент для певної країни мовою відповідного онлайн-каталогу.
  • Перетворення на зображення, не пов’язане з виробником, натисканням кнопки, що важливо під час тендерів для громадських проектів.
  • Доступно для Autodesk® Revit® версій 2020, 2019 і 2018* (оновлення 2018.3 або новіше).

Майбутнє настає щодня — застосовуйте дані BIM уже сьогодні!

Завантаження

Дані Geberit постійно оновлюються і оптимізуються. Для отримання актуальних даних, будь ласка, заповніть форму нижче. Натискаючи на кнопку “Сторінка завантаження“, Ви погоджуєтеся з передачею своїх персональних даних і даєте згоду на їх обробку з метою та у спосіб, зазначених в положенні про обробку персональних даних.

Ім'я*

Фамілія*

Організація*

Електронна адреса*