Монтажні системи GeberitВільний простір у ванній кімнаті завдяки пристінному монтажу

Створення сучасної ванної кімнати

Пристінна система Geberit Duofix для гіпсокартону

Від обладнання ванної кімнати клієнти сьогодні очікують сучасного дизайну та інноваційних функцій. Зокрема, підвісні унітази вважаються стандартом, оскільки мають особливі переваги, коли йдеться про очищення, гігієну та надійність. Для цього незамінна продумана система пристінного монтажу. Ідеально дібрані компоненти монтажної системи Geberit дають можливість створювати індивідуальні рішення майже для будь-яких будівельних робіт зі стінами.

Чіткі переваги

Ванна кімната зі змивною клавішею Geberit Sigma30

Монтажні системи Geberit не лише мають чіткі переваги, як-от просте чищення настінних унітазів і заощадження простору, а також є надійним і високоякісним рішенням для створення сучасних ванних кімнат.

  • Міцна сталева конструкція
  • Настінні унітази випробувані з навантаженням до 400 кг
  • Безшовні, монолітні змивні бачки з довговічного поліетилену низького тиску (PE-HD)
  • Перевірено на повну герметичність
  • Тричі зварене коліно змиву
  • Простий доступ до всіх робочих частин
  • Гарантія наявності запчастин протягом 50 років на всіх змінних механічних частинах бачка прихованого монтажу та клавіші змиву. За винятком спеціальних функції електронних продуктів (наприклад, Hygiene Flush або DuoFresh).
  • Простий монтаж

Geberit Duofix

Пристінна система Geberit Duofix зі стінним анкером

Geberit Duofix — це комплексна система всього сантехнічного обладнання з універсальними та самонесними монтажними елементами в гіпсокартоні. Підходить для монтажу в перегородках, у стінах, каркасних стінах облегшених конструкцій, а також для пристінного монтажу на часткову або повну висоту приміщення та застосовується в новобудовах і під час модернізацій.

Geberit Duofix

Geberit GIS

Готова й установлена пристінна монтажна система Geberit GIS

Монтажна система Geberit GIS розроблена для попереднього збирання та робить встановлення сантехніки швидким, простим і економічним. Усього три основні компоненти утворюють готову стіну для монтажу сантехніки, яка доставляється на будівельний об’єкт, де її потрібно лише прикріпити й підключити до комунікацій.

Geberit GIS

Відео

Монтаж

Дізнайтеся більше про монтаж пристінного елемента Geberit Duofix для настінного унітаза.