Geberit GISПроста модульна система

Монтаж без інструментів і універсальність

Попередньо виготовлена системна стіна Geberit GIS

За допомогою Geberit GIS з опорної системи, монтажних елементів і обшивки систем за кілька етапів виникають готові стіни для монтажу сантехніки, поверхню яких можна обкладати плиткою. Завдяки технології з’єднання опорної системи без застосування інструментів увесь монтаж може здійснювати одна людина. З Geberit GIS вирівняти будівельні допуски дуже просто.

Пристінний елемент Geberit GIS для настінного унітаза

Коли йдеться про планування та практичну реалізацію ванної кімнати, ваші клієнти очікують отримати свободу в оформленні інтер’єру, швидкий прогрес будівництва та фінансову ефективність. За допомогою ідеально сумісних компонентів монтажної системи Geberit GIS можна розробляти індивідуальні й вигідні рішення для широкого спектру завдань із будівництва в монолітних будівлях і зведення гіпсокартонних конструкцій — від ремонту ванних кімнат до створення санітарно-гігієнічних приміщень у новобудовах.

Монтажні елементи Geberit GIS для будь-якого сантехнічного обладнання

Geberit GIS для змішувачів
Geberit GIS для пісуарів
Geberit GIS для душів

Асортимент Geberit GIS містить елементи для настінних унітазів і унітазів-біде Geberit AquaClean, а також для підключення системи видалення неприємних запахів Geberit DuoFresh. Крім того, наявні елементи Geberit GIS для настінних змішувачів і душів із настінними трапами. Доступні елементи Geberit GIS для умивальників, пісуарів і біде, а також монтажні панелі для встановлення опор і поручнів у ванних кімнатах для осіб з обмеженими можливостями.

Просте попереднє збирання конструкцій для встановлення сантехніки

Попередньо зібрана системна стіна Geberit GIS

Монтажна система Geberit GIS розроблена для попереднього збирання, тому робить встановлення сантехніки швидким, простим і економічним. Її особливістю є перевірений вбудований захист одночасно від пожежі та шуму, тому вся система має ефективну шумоізоляцію.

Geberit GIS може застосовуватися в новобудовах і під час модернізацій.

  • Ідеальні для попереднього збирання
  • Гнучкість у будь-яких будівельних ситуаціях
  • Для новобудов, проектів модернізації та реконструкції
  • Індивідуальне оформлення приміщення: на часткову й повну висоту та для острівних рішень
  • Економія завдяки незначним витратам на монтаж і простому зберіганню

Всю технічну інформацію про Geberit GISможна знайти в онлайн каталозі