Geberit AquaClean Унітаз-біде

Таке відчуття, наче щойно з душу

Унітаз-біде Geberit AquaClean Tuma у ванній кімнаті

Унітази-біде Geberit AquaClean обладнані функцією м’якого очищення водою. Тому ви можете насолоджуватися відчуттям свіжості й чистоти протягом усього дня. У будь-якій ситуації.

Geberit AquaClean поєднує в собі комфорт, дизайн і довговічність із якістю, якою відома компанія Geberit, втілюючи естетичні та інноваційні рішення для ванних кімнат. Практично для будь-якої потреби чи життєвої ситуації можна підібрати відповідний унітаз-біде — від неймовірної, вишуканої готової системи з безліччю комфортних функцій до варіанту з гнучкими можливостями кришки унітаза.

Природний підхід до гігієни: чистота й свіжість лише одним натисканням кнопки

Унітаз-біде Geberit AquaClean із форсункою штуцера для омивання

Лише вода гарантує справжнє очищення. Усе те, що стосується особистої гігієни, є справедливим і для інтимної зони. Завдяки унітазу-біде ви отримуєте м’яке й природне очищення водою, а також абсолютно нове відчуття свіжості й чистоти лише одним натисканням кнопки.

До принципу омивання

Переваги

  • Першокласний дизайн, інноваційні технології та надійна якість
  • Захопливі функції для комфорту
  • Приємне й ретельне очищення
  • Відповідні рішення для будь-якої життєвої ситуації
  • Простий монтаж
  • Довговічність

Наш професіоналізм — інноваційні ідеї для вас

Уже кілька десятиліть компанія Geberit займається інтенсивними дослідженнями та розробками у своїй штаб-квартирі в комуні Рапперсвіль-Йона. Завдяки цьому унітази-біде Geberit AquaClean, окрім свого захопливого дизайну, пропонують безліч революційних запатентованих технологій для забезпечення комфорту.

Відкрийте для себе більше інноваційних ідей

Підберемо модель для будь-якої потреби

Унітаз-біде Geberit AquaClean Mera
Унітаз-біде Geberit AquaClean Sela
Унітаз-біде Geberit AquaClean Tuma

Завдяки унітазам-біде серій Mera, Sela й Tuma компанія Geberit може запропонувати відповідне рішення практично для будь-якої потреби й будь-якої життєвої ситуації: від зручної готової системи до компактної кришки для унітаза. Дизайн і технології ідеально поєднуються між собою, тож вам знадобиться місця не більше, ніж для звичайного унітаза.

  • Geberit AquaClean Mera пропонує неперевершений комфорт і задовольняє найвибагливіші потреби щодо дизайну та функціональності.
  • AquaClean Sela вражає своїм консервативним і непідвладним часу дизайном. Вишуканий унітаз-біде відрізняється своїми чіткими формами та високоякісними матеріалами, а також має надзвичайно прості функції з інтуїтивним керуванням.
  • Компактний і універсальний унітаз-біде AquaClean Tuma пропонує різноманітні можливості для будь-якої ванної кімнати. Модель AquaClean Tuma доступна не лише як готова система, а також як кришка для модернізації унітаза.

Унітази-біде Geberit AquaClean обладнані запатентованою технологією омивання WhirlSpray та інтуїтивно зрозумілим пультом дистанційного керування. Залежно від моделі, доступні й інші функції для розслаблення, наприклад дамський душ, система видалення неприємних запахів, сушіння теплим повітрям і підігрів сидіння.

Десять причин вибрати саме Geberit AquaClean Mera

Geberit AquaClean Mera
Виберіть відповідний пункт на зображенні для перегляду…

Комплексне обслуговування

Для нас важливо, щоб ви були задоволені. Тому наша служба підтримки клієнтів із радістю відповість на будь-які ваші запитання. Якщо вам потрібно отримати консультацію або вирішити питання стосовно вашого унітаза-біде Geberit AquaClean, ми пропонуємо комплексне обслуговування.

Відео

Інноваційні функції

Дізнайтеся більше про функції унітаза-біде AquaClean Mera.

Простий монтаж

Отримайте інформацію про простий монтаж унітаза-біде Geberit AquaClean.

Докладніші відомості про Geberit AquaClean див. в онлайн-каталозі

Нагороди за дизайн Geberit AquaClean Mera

Reddot Award 2015 за Geberit AquaClean Mera
DesignPlus / ISH за Geberit AquaClean Mera

Нагороди за дизайн Geberit AquaClean Sela

IF Product Design Award 2019 за Geberit AquaClean Sela

Нагороди за дизайн Geberit AquaClean Tuma

IF Product Design Award 2017 за Geberit AquaClean Tuma

ПЕРЕГЛЯНЬТЕ БРОШУРУ Geberit AquaClean

Обкладинка брошури Geberit Aquaclean

Перегляньте більше інформації про унітази-біде Geberit AquaClean в брошурі.

Брошура Піклування і чистота у всьому  (4.9 MB)