Умивальник у ваннуІдеальне місце у ванній кімнати

Створіть ваше місце для вмивання

Місце для вмивання зазвичай є центральним у ванній кімнаті – на нього одним з перших звертають увагу, і його охайний вигляд позитивно впливає на сприйняття всього ванного простору. У розмаїтті колекцій ванних меблів компанії Geberit пропонуються довершені рішення для облаштування умивальника у ванній кімнаті будь-якого розміру та стилю, вже не кажучи про незліченну кількість продуктів smart із раціональним розташуванням місць для зберігання.

Функції продуктів

Geberit iCon bathroom
ВИБЕРІТЬ ВІДПОВІДНИЙ ПУНКТ НА ЗОБРАЖЕННІ ДЛЯ ПЕРЕГЛЯДУ…

Умивальник Geberit — це набагато більше, ніж просто назва. Це оазис комфорту для вашого власного дому, оптимізований з точки зору гігієни, комфорту та місця для зберігання.

Дізнайтеся, як ідеальна концепція може перетворити вашу ванну кімнату на справді комфортне місце.

Умивальники у ванну GEBERIT

Умивальники Geberit не лише вирізняються приголомшливою різноманітністю дизайну та варіантів виконання, але й мають цілу низку smart-функцій. Приміром, практичні полички забезпечують додатковий простір у ванній кімнаті. До того ж, всі моделі спроєктовані таким чином, щоб їх було легко чистити.

Чи то ванна кімната для всієї родини або однієї особи, чи то гостьовий санвузол або навіть ваш особистий оазис добробуту, ванна кімната завжди має відповідати вашому способу життя. В лінійці умивальників Geberit пропонується ледь не безмежний вибір виробів будь-якого розміру, форми, варіантів дизайну та функціональності.

Дизайн умивальника: круглий або квадратний

Плавні вигини чи прямі грані – обрані вами геометричні форми є елементами стилю, який визначатиме характер приміщення. Умивальники Geberit пропонуються у безлічі базових форм. Завдяки чистим лініям та простій конструкції вони ідеально впишуться у будь-який стиль інтер’єру.

Дизайн умивальника: білий матовий або білий глянцевий

Geberit також пропонує добірну кераміку, як-от накладні умивальники Geberit ONE і кілька видів кераміки із серії Geberit iCon для ванної кімнати білого матового кольору.

Чорний колір у тренді

Geberit також пропонує компоненти для умивальників, які ідеально поєднуються з актуальним відтінком чорного матового кольору. Асортимент продукції включає цілу низку товарів цього кольору, включаючи дзеркала, змішувачі, сифони та рушникосушки.

Варіанти умивальників у ванну кімнату

На вибір пропонуються різні типи умивальників, серед яких комплекти з вбудованими раковинами, стандартні умивальники і навіть накладні раковини різноманітного дизайну. Geberit пропонує довершені вироби, що здатні задовольнити будь-які дизайнерські вимоги, а також рішення для будь-якого варіанту встановлення. Ба більше, вони надходять у різноманітному виконанні, відповідно до сантехнічних приладів, чи то йдеться про тумбу із умивальником, стільницю із вбудованою раковиною чи то про ванну кімнату взагалі без меблів.

Рукомийники

Рукомийник Geberit iCon
Рукомийник у ванну Geberit Xeno²

Асортимент рукомийників охоплює розмаїття рішень для гостьових ванних кімнат і особливо маленьких приміщень зі складним плануванням. Пропонується безліч різних форм і моделей як у комплекті з меблями для ванної, так і без них.

ДЗЕРКАЛА І ДЗЕРКАЛЬНІ ШАФКИ GEBERIT

Шафа Geberit Smyle

Світильники у ванній кімнаті не лише гарантують достатню освітленість приміщення, а й допомагають створити затишок. Дзеркала та дзеркальні шафки з підсвічуванням від Geberit забезпечують доречне освітлення місця для вмивання і загалом створюють у приміщенні приємну атмосферу.

Дзеркала та дзеркальні шафки Geberit з підсвічуванням виготовляються в різних варіантах, які задовольнять найрізноманітніші вимоги дизайну.

ПІДСВІЧУВАННЯ ДЗЕРКАЛА

Серія умивальників Geberit Option пропонує широкий вибір м’якого та приємного освітлення для здійснення щоденних процедур у ванній кімнаті. У серію входять три різні моделі: базова лінійка Option Basic з усіма основними функціями, лінійка Option із привабливими додатковими опціями та преміальна лінія Option Plus для максимальної зручності.

Дзеркальні шафи

Дзеркальні шафки Geberit не лише становлять собою дивовижний витвір, вартий уважнішого розгляду, але й насправді універсальне рішення. Адже вони забезпечують і оптимальне освітлення місця для вмивання, і додаткове легко доступне місце для зберігання. Залежно від моделі вони навіть можуть бути обладнані іншими практичними функціями, такими як порти живлення, USB-підключення та збільшувальне дзеркало всередині шафи.

Дзеркальна шафа Geberit з універсальним дизайном
Дзеркальна шафа Geberit ONE з системою ComfortLight і двома дверцятами
Дзеркальна шафа Geberit Option Plus з трьома дверцятами

Універсальний дизайн робить дзеркальні шафки Geberit ідеальним доповненням будь-якого сантехнічного обладнання та меблів у ванній кімнаті.

Додаткова інформація про функції дзеркальних шафок Geberit:

Geberit Option

МЕБЛІ GEBERIT ДЛЯ ВАННОЇ КІМНАТИМЕБЛІ GEBERIT ДЛЯ ВАННОЇ КІМНАТИ

З одного боку, економія простору, а з іншого – максимум місця для зберігання, і все це в приміщеннях різного розміру та конфігурації. Саме тут виявляється гнучкість та модульний характер меблів Geberit для ванних кімнат. Широкий вибір різних варіантів текстури поверхні ще більше розширює діапазон ваших можливостей.

Безліч комбінацій

Йдеться про те, щоб ванна кімната уособлювала вашу особистість: облаштуйте її так, як бачили у мріях, комбінуючи тумби та підвісні шафи, пенали та дзеркальні шафки з підсвічуванням різного розміру, доки ваш простір не стане таким, яким ви хотіли його бачити.

Дізнайтеся більше про колекції Geberit для ванних кімнат

Розумні рішення для зберігання

Порядок у помешканні впорядковує й наш розум. І це зокрема стосується ванної кімнати. Саме тому Geberit пропонує безліч слушних і компактних рішень для зберігання усіляких речей, яких ми зазвичай потребуємо у ванній кімнаті.

КОЛЬОРИ, МАТЕРІАЛИ І ПОВЕРХНІВАШ СТИЛЬ ВАРТИЙ УВАГИ: РОЗМАЇТТЯ МЕБЛІВ GEBERIT ДЛЯ ВАННИХ КІМНАТ – ВІД ТРЕНДОВИХ ДО КЛАСИЧНИХ

КолірСерії для ванних кімнат
 Geberit OneGeberit Xeno²Geberit AcantoGeberit VariFormGeberit iConGeberit Smyle
Білий, глянцеве покриття
Білий, матове покриття   
Пісочно-сірий, глянцевий   
Сірувато-бежевий, матове покриття    
Лава, матове покриття 
Чорне матове покриття     
Натуральний дуб, меламін із імітацією текстури дерева  
Світлий горіх 
Сірий, меламін із імітацією текстури дерева     
Скло, білий     
Скло, лава