Просте планування ванної кімнатидо вашої мрії крок за кроком

Будуєте будинок? Вітаю! Нове будівництво — це захоплююча, але водночас і складна перспектива. Попереду важка робота, і вам доведеться прийняти низку рішень. Нова домівка вимагатиме від вас значних вкладень часу, грошей та енергії.

Тому гарне планування важливе для будь-якого будівельного проєкту, і ванна кімната не є винятком. Ми маємо кілька корисних порад, які допоможуть вам подолати це складне завдання. Дізнайтеся, як втілити ванну кімнату своєї мрії у вашому новому будинку.

Планування нової ванної кімнатиОнлайн чи з особистим консультантом?

Чоловік шукає ідеї для нової ванної кімнати

Планування ванної кімнати починається вдома на дивані. Шукайте натхнення та ідеї в інтернеті або в журналах про домашній ремонт. Багато людей на цьому етапі створюють дошку Pinterest з фотографіями своїх улюблених ідей. Чим точніші ваші ідеї та побажання, тим легшою та швидшою буде консультація у професійного сантехніка.

Уже маєте чіткі ідеї для ванної кімнати вашої мрії і хочете почати з експериментів з дизайном приміщення? Багато виробників пропонують онлайн-конструктори для планування ванних кімнат, які можна використовувати, щоб спланувати ванну кімнату за допомогою 3D-перегляду. У інструменті Geberit для планування ванних кімнат ви можете працювати з готовими планами поверхів або створити власний, а потім наповнити приміщення виробами для ванної кімнати, такими як унітаз , душова кабіна або шафки .

Після онлайн-дослідження настає етап особистої консультації з роздрібним продавцем. Продавці знайомі з усіма підводними каменями під час планування, знають різні можливості виробів і можуть допомогти вам зробити вибір. Найкраще заздалегідь скласти перелік виробів, що вас зацікавили. Так ви зможете з’ясувати конкретні питання безпосередньо з вашим сантехніком і спланувати наступні кроки. Якщо ви вже створили 3D-план, теж принесіть його на консультацію.

Інноваційні ідеї для вашої нової ванної кімнати

Mix & Match: Накладний умивальник Geberit ONE із шафкою iCon

На етапі проєктування ви повинні врахувати два ключові елементи: прибирання й простір для зберігання. Якщо зберігати приладдя для ванної розумно, ви швидко відчуєте вигоди в повсякденному житті. Завдяки інноваційним рішенням, ви зможете зберігати засоби для догляду, рушники та інші речі так, щоб їх не було видно, але вони були легкодоступними.

Розумне планування також враховує й прибирання, що зрештою збереже багато вашого часу та зусиль. Подумайте про переваги кімнати без важкодоступних місць, у яких можуть накопичуватися бруд і бактерії. Правильний вибір матеріалів і текстур поверхонь забезпечить легше прибирання — і лишить більше вільного часу для вас.

Ваша нова ванна кімната — це більше, ніж просто функціональне приміщення. Це місце усамітнення та релаксації. Завдяки витонченим рішенням, які полегшать пересування, збільшать простір для зберігання та полегшать прибирання , ваша ванна кімната буде не лише естетично привабливою, але й практичною та простою в догляді.

Чоловік і жінка в ідеально освітленій ванній кімнаті з виробами Geberit ONE

Природне освітлення завдяки правильному плануванню ванної кімнати

Ніщо не має більшого впливу на настрій у приміщенні, ніж освітлення. Особливо це стосується ванних кімнат, у яких часто відсутнє природне денне світло. На щастя, на сьогодні домашня атмосфера все ще можлива, якщо встановити правильні джерела освітлення.

Природне денне світло або функціональне освітлення — ми покажемо вам, що потрібно для того, щоб ідеально освітити ванну кімнату.

Більше про оптимальне освітлення ванної кімнати

Ванна кімната в модному кольорі Peach Fuzz з унітазом Geberit AquaClean Alba

Сучасні тенденції ванної кімнати

Незалежно від того, чи це сучасна душова кабіна, інтелектуальне керування освітленням у дзеркальній шафі чи туалет із м’яким струменем душу, у сучасній ванній кімнаті найголовніше - моменти гарного самопочуття. М’які кольори, яскраві контрасти та багато розумних технологій не повинні бути забутими.

Відкрийте для себе останні тенденції

Ванна кімната для осіб з обмеженими можливостями з умивальником, туалетом і душем врівень з підлогою

Планування безбар'єрної ванної кімнати

Вік, хвороби або нещасні випадки часто змінюють наші вимоги до ванної кімнати. Врахування безбар'єрності та доступності під час планування допомагає заощадити час і гроші в майбутньому.

Наш контрольний список допоможе вам спланувати ванну кімнату для осіб для маломобільних груп населення відповідно до сучасних вимог дизайну.

Як спланувати безбар'єрну ванну кімнату

Людина миється у душі Geberit CleanLine врівень з підлогою з дренажним каналом

Щоденне оздоровлення з душем або ванною

Чи подобається вам відпочивати після важкого дня у ванній ? Або вам більше подобаються переваги сучасного душа без піддона кабіни? Тут думки дуже різняться. Якщо у вас немає місця для обох і вам складно прийняти рішення, погляньте на переваги та недоліки використання ванни або душової кабіни у ванній кімнати.

Порівняйте душ і ванну

Дві ванні кімнати Geberit з різними кольорами стін у рожевому та темно-зеленому кольорах

Колір у ванній кімнаті

Ні для кого не секрет, що кольори створюють настрій і відчуття домашнього затишку у ванній кімнаті.

Що вам більше до вподоби — нейтральні, але завжди популярні відтінки, чи яскраві кольори? Неважливо, чи оберете ви для ванної кімнати класичні білі меблі, що підкреслять ваш стиль чорними акцентами, чи вирішите наповнити її яскравими барвами — завдяки правильному поєднанню кольорів нова ванна кімната буде довгі роки дарувати вам насолоду. Ознайомтеся з нашими порадами щодо вибору правильних кольорів для вашої ванної кімнати.

Корисні поради для планування ванної кімнати

Покрокове планування ванної кімнати

Плануючи нову ванну кімнату, найкраще діяти крок за кроком. Добре обдумайте наступні чотири питання:

1. Ви ремонтуєте ванну кімнату чи вона є частиною абсолютно нового будівництва?

Сантехнік встановлює дзеркало з підсвічуванням Geberit Option під час ремонту ванної кімнати

Очевидно, що планування ванної кімнати суттєво залежить від того, чи це ремонт, або ж її будують з нуля.

Якщо не враховувати капітальні ремонти, зазвичай під час ремонтних робіт план кімнати не змінюється. Водопровідні та електричні з’єднання вже визначені. У таких випадках насамперед треба обрати кольори і матеріали, які будуть використані для підлоги, стелі та стін, а також нові меблі, сантехнічний фарфор для туалету та умивальника, дзеркала і шафки, а також крани.
Наш путівник по ремонту містить всю необхідну інформацію щодо ремонту ванної кімнати.

На противагу цьому, побудова з нуля це як чисте полотно. Незалежно від того, чи ви робите ремонт, чи починаєте з нуля, перші кроки однакові:

  • Чітко сформулюйте свої побажання та вимоги до ванної кімнати.
  • Шукайте натхнення — в інтернеті, у салонах, журналах або в гостях у друзів і сім’ї.

Інші корисні поради при плануванні ванної кімнати

Ідеї та планування ванної кімнати від і з Geberit

На етапі планування існує незліченна кількість варіантів, як втілити ваше бачення в реальність. Наш сайт — це скарбниця порад та ідей, які допоможуть вам спроєктувати нову ванну кімнату.

При плануванні ванної кімнати від і з Geberit, головне — ваші потреби. Ми хочемо, щоб ваша ванна кімната не тільки добре виглядала, але й була функціональна та зручна. Ось чому ми пропонуємо інноваційні рішення для економії місця, кращої гігієни та функціонального дизайну.

Чоловік у ванній кімнаті Geberit ONE з Geberit AquaClean Mera та дзеркалом Geberit Option Plus

Усе в єдиному місці

Наш комплексні рішення відрізняють Geberit від інших компаній. З Geberit ONE , ми пропонуємо лінійку для ванних кімнат, до якої входять не тільки невидимі зазвичай елементи в стіні, але й вироби, які ви бачитимете щодня на кшталт сантехнічного фарфору, меблів та кранів для ванних кімнат — і все в єдиному місці. Це значить, що вам більше не доведеться турбуватися про те, чи підійдуть різні елементи один до одного — вони вже ідеально пасують і мають найвищу якість.

Наше обслуговування також включає корисні інструменти та додатки для спрощення планування ванної кімнати. Наприклад, це онлайн 3D-конструктор ванних кімнат або конструктор для вашого умивальника . Щоб ви знали про всі останні тенденції та можливості на етапі планування, а нова ванна кімната повністю відповідала вашим потребам, ми також пропонуємо поради від провідних спеціалістів у галузі ванних кімнат — безкоштовно і без зобов’язань, через інтернет або при особистій зустрічі.

Планування ванної кімнати з продукцією Geberit