ІДЕЇ ДИЗАЙНУ ДЛЯ МАЛЕНЬКИХ ВАННИХ КІМНАТ

У межах міжнародного конкурсу дизайну ванних кімнат Geberit 6x6 шість європейських архітекторів розробили дизайн ванних кімнат розміром 6 м². Їхні ідеї з дизайну схожі на заклик до дії.

Менше - краще

Менше - краще

У ванній кімнаті площею 6 квадратних метрів необхідно відчути спокій і безтурботність

Зрештою, громадськість обрала переможцем конкурсу проєкт данського архітектурного бюро Bjerg. Особливо вражає його збалансований дизайн та кількість місць для зберігання банних аксесуарів. Ідея запропонованого данцями проєкту «Serenity» полягає у відчуттях, якими ця ванна кімната приємно вражає органи чуття. Суцільні поверхні, безліч непомітних місць для зберігання всіляких дрібниць, теплі відтінки деревини та землисті кольори створюють атмосферу розслаблення, допомагають гарно розпочати та завершити день в атмосфері релаксу.

«Непідвладний часу дизайн додає спокою та рівноваги в щоденні процедури, що відбуваються тут», – каже Карстен Врае Єнсен, керівник проєкту та архітектор Bjerg Arkitektur. «Завдання полягає в тому, щоб зосередитися на чомусь одному. Щоб отримати більше з меншого».

УСІ ПРОЄКТИ ВАННИХ КІМНАТ ПЛОЩЕЮ 6 М² ОДНИМ ПОГЛЯДОМ

Вироби для ванних кімнат

Завжди будьте в курсі

Чотири зображення до розділу «Історії Geberit»

Для підписки на наш інформаційний бюлетень залиште, будь ласка, заявку на пошту
geberit.ua@geberit.com

Яка ванна кімната підходить саме вам?

Але які саме ваші потреби? Важливий для вас простір, чистота чи дизайн? Чи хотіли б Ви надати перевагу зручності чи додатковому рівню комфорту, який може запропонувати, наприклад, унітаз Geberit AquaClean? Або ви віддаєте перевагу універсальному дизайну? Незалежно від ваших потреб, ми спрощуємо ваш розпорядок дня за допомогою наших розумних рішень для ванних кімнат.

Більше місця у ванній кімнаті
Ванна кімната у якій легко прибирати
Більше функціонального дизайну у ванній кімнаті
Більше комфорту у ванній кімнаті
Більша доступність ванної кімнати
Більше зручності в користуванні ванною кімнатою