Оновлення ванної кімнати | Geberit.ua

ОНОВЛЕННЯ ВАННОЇ КІМНАТИ ПОВНІСТЮ ВАРТЕ ЗУСИЛЬ

Це шлях від запорошеного пилом бежевого інтер’єру 80-х до елегантної вбиральні підвищеної комфортності з сучасним обладнанням. Головними побажаннями сім’ї з трьох осіб було повне оновлення ванної кімнати, яка не використовувалася протягом багатьох років. Тепер це – просторе приміщення із душовою кабіною безбар’єрного типу урівень із підлогою та з підлоговим зливом, а також із надійним унітазом-біде.

Ванна кімната до реновації
Ванна кімната після реновації

НЕПІДВЛАДНА ЧАСОВІ СУЧАСНА ВАННА КІМНАТА МРІЇ

Мета полягала в тому, щоб надати новий вигляд ванній кімнаті та оснастити її сучасним обладнанням. Стара бежева плитка, деінде із нанесеним візерунком, була замінена кам’яною плиткою сірого кольору великого розміру. Це надало ванній кімнаті природності і простору. Нестаріюча колірна гамма з відтінками бежевого, коричневого і сірого по всій кімнаті створює вишукану атмосферу. Рушники приглушеного червоного кольору додають колориту, а також перегукуються із коралово-червоним забарвленням шпалер зі скловолокна. Шпалери є справді родзинкою нової ванної кімнати та чудовою альтернативою плитці у вологих приміщеннях. Вони довговічні та грають роль тла для природних мотивів на стіні. На додаток, цей мотив відображений на скляному сіро-коричневому фронтальному облицюванні тумби вмивальника. Це надає йому цікавого акценту залежно від освітлення.

Вироби для ванних кімнат

ЗАВЖДИ БУДЬТЕ В КУРСІ

Чотири зображення на тему "Історії Geberit"

Для підписки на наш інформаційний бюлетень залиште, будь ласка, заявку на пошту
geberit.ua@geberit.com

Яка ванна кімната підходить саме вам?

Але які саме ваші потреби? Важливий для вас простір, чистота чи дизайн? Чи хотіли б Ви надати перевагу зручності чи додатковому рівню комфорту, який може запропонувати, наприклад, унітаз Geberit AquaClean? Або ви віддаєте перевагу універсальному дизайну? Незалежно від ваших потреб, ми спрощуємо ваш розпорядок дня за допомогою наших розумних рішень для ванних кімнат.

Більше місця у ванній кімнаті
Ванна кімната у якій легко прибирати
Більше функціонального дизайну у ванній кімнаті
Більше комфорту у ванній кімнаті
Більша доступність ванної кімнати
Більше зручності в користуванні ванною кімнатою