Свіже фарбоване покриття для вашої ванної кімнати

Після шалених відтінків, які були популярні в 70-80-х роках, білий повернувся у ванні кімнати, щоб запанувати в них надовго. Білий колір символізує чистоту і вже давно став класичним у багатьох ванних кімнатах, де його використовують для плитки, стін і керамічних приладів. Але часи сніжно-білих ванних кімнат швидко відходять у минуле. Зараз власники будинків прагнуть до більш домашньої атмосфери, яка створюється, зокрема, за допомогою застосування різних відтінків кольорів.

Тепер велике значення надається поєднанню в сантехнічному обладнанні довговічності та естетики, адже більшість ванних кімнат експлуатуватимуться впродовж 20-30 років, із перспективою ремонту бодай раз протягом цього часу або й взагалі без нього. Це також пояснює, чому білий ніколи остаточно не виходить з моди. Більшість керамічних приладів для ванних кімнат і раніше, і зараз виробляються в білому кольорі, і їх дуже легко комбінувати з іншими відтінками, тож люди від нього не втомлюються.

Свіжа та яскрава атмосфера приміщень

Кольорове віяло з пастельними відтінками

Сьогодні стіни у ванній кімнаті часто фарбують у такі кольори, як бежевий, світло-сірий або пудровий. Нейтральні відтінки надають приміщенню сучасного і незмінно елегантного вигляду. Понад те, білі умивальники й унітази видаються особливо вишуканими у поєднанні з цими кольорами.

Ми радимо використовувати класичні форми і кольори, якщо говорити про елементи сантехнічного обладнання та кераміку для ванної кімнати, та ніжні, теплі відтінки – для оформлення стін. І пам’ятайте: що менше, то краще. Уникайте змішування великої кількості різних тонів. Це не лише має непривабливий вигляд, але й здається гнітючим та неохайним.

Проте ви можете дозволити собі додати сплесків кольору за допомогою декору та аксесуарів, які легко й недорого замінити.

Кольори, що тішать око

Пастельні відтінки
  • Пісочний та тілесний відтінки дають відчуття тепла. Вони заспокійливо діють як на зір, так і на розум, випромінюючи спокій та гармонію.
  • Сірий має широкий спектр відтінків – змішаний із невеликою кількістю коричневого, він зігріває, а з блакитним відтінком – охолоджує. Аксесуари червоного, жовтого або блакитного кольорів особливо гармонійно поєднуються з ванними кімнатами у сірому кольорі.
  • Пастельні кольори: світло-блакитні, рожеві, м’ятні та подібні відтінки створюють відчуття легкості та добробуту в приміщенні. Принадність пастельних тонів у тому, що разом із білими приладами вони завжди мають витончений та приємний вигляд.

Вироби для ванних кімнат

Завжди будьте в курсі

Чотири зображення з секції "Історії Geberit"

Для підписки на наш інформаційний бюлетень залиште, будь ласка, заявку на пошту
geberit.ua@geberit.com

Яка ванна кімната підходить саме вам?

Але які саме ваші потреби? Важливий для вас простір, чистота чи дизайн? Чи хотіли б Ви надати перевагу зручності чи додатковому рівню комфорту, який може запропонувати, наприклад, унітаз Geberit AquaClean? Або ви віддаєте перевагу універсальному дизайну? Незалежно від ваших потреб, ми спрощуємо ваш розпорядок дня за допомогою наших розумних рішень для ванних кімнат.

Більше місця у ванній кімнаті
Ванна кімната у якій легко прибирати
Більше функціонального дизайну у ванній кімнаті
Більше комфорту у ванній кімнаті
Більша доступність ванної кімнати
Більше зручності в користуванні ванною кімнатою