Geberit WC SystemІдеальне поєднання змиву й кераміки для ванної кімнати

Geberit розвиває систему, яка оптимізує весь шлях води: від змивного бачка до унітаза та каналізації. Таким чином, енергія з бачка перетворюється на винятковий змив унітаза. Потужний вихровий потік забезпечує змивання по всій поверхні безобідкового унітаза, забезпечуючи винятково потужний та тихий змив.

WC System це оптимальне поєднання змивних бачків прихованого монтажу й унітазів, що пропонує значні переваги як для кінцевих споживачів, так і для сантехніків. Ця вражаюча система б’є всі рекорди щодо потужності змиву й точності спрямування води, а також швидкого монтажу та спеціальних гарантій, щоб клієнти могли користуватися її перевагами впродовж багатьох років. Пропонуючи вам усі рішення від одного виробника, ми можемо бути впевненими, що ви будете повністю задоволені своїм унітазом у довгостроковій перспективі.

Чому варто обрати Geberit WC System?Переваги

Краща ефективність змиву

У поєднанні зі змивним бачком технологія TurboFlush забезпечує вражаючу якість змиву

Вищі стандарти чистоти

Унітази Geberit легко підтримувати чистими завдяки безобідковому дизайну, зйомній кришці та спеціальній глазурі

Удосконалений дизайн

Виберіть змивну клавішу, що ідеально пасуватиме до вашої ванної кімнати й вашого стилю

Краща якість

Ми ретельно тестуємо нашу продукцію, щоб запропонувати вам довгострокові гарантії та забезпечити доступність запасних частин

В 10 разів краща ефективність змивуІдеальне поєднання технології змиву та кераміки

Для ретельного змиву в унітазі потрібна не лише вода. Вирішальне значення має те, з якою силою і швидкістю вода потрапляє зі змивного бачка в чашу унітаза, а також наскільки точно вона проходить через кераміку щоб забезпечити повне омивання та чистоту її внутрішньої поверхні.

Унітаз від Geberit у поєднанні з оптимально підібраним змивним бачком Geberit забезпечує виняткову якість змиву. До того ж показники змиву Geberit WC System в 10 разів вищі, ніж цього вимагають європейські норми та стандарти, завдяки таким перевагам, як оптимізована форма кераміки й функція точного та потужного спрямування змивної води. Безобідковий дизайн унітазів Geberit допомагає дуже легко підтримувати вироби чистими.

Краща ефективність змиву з Geberit TurboFlush

Ми постійно вдосконалюємо наші унітази з урахуванням потреб наших клієнтів. Важлива частина розробки відбувається в нашій власній санітарній лабораторії. У Geberit ми проводимо точний аналіз потоку змивної води в наших унітазах, щоб мати змогу постійно оптимізувати якість змиву. Функція Geberit TurboFlush для ще ефективнішого змиву забезпечує надійне очищення вашого унітаза.

Спеціальна внутрішня геометрія гарантує точний і потужний вихор води в унітазах, забезпечуючи омивання всієї поверхні. У результаті 13 різних тестувань змиву, проведених у власній санітарній лабораторії, було встановлено, що наші унітази відрізняються дуже високими показниками змиву.

Довгострокові гарантіїзавдяки сертифікованій якості

  • Доступність запасних частин упродовж 50 років: Geberit гарантує належну роботу функції змиву бачків прихованого монтажу впродовж 50 років. Це не стосується специфічних функцій електронних виробів, як-от технології гігієнічного змиву або системи видалення неприємних запахів DuoFresh.
  • Довічна гарантія: поширюється на керамічні вироби Geberit після реєстрації на сайті кінцевим споживачем впродовж 90 днів з дати встановлення. Не стосується унітазів-біде Geberit AquaClean.

Поверхні, які легко підтримувати чистимизавдяки додатковим функціям

Знімне сидіння унітаза Acanto для легкого прибирання

Підтримувати ванну кімнату чистою стало ще легше. Завдяки безобідковому унітазу Geberit RIMFREE®, сидінню з кришкою, що легко знімається з системою QUICKRELEASE, і неймовірно гладенькій глазурі KeraTect®.

Вам не доведеться витрачати багато часу, щоб санвузол сяяв чистотою.

Змивні клавіші з різноманітним дизайномІдеальний стиль на будь-який смак

Доступні варіанти поверхонь для змивних клавіш Geberit Sigma70

Обирайте серед різноманітних дизайнів, матеріалів і кольорів, щоб знайти ідеальну змивну клавішу, яка доповнить стиль вашої ванної кімнати. Наприклад, змивна клавіша Geberit Sigma70 привносить в асортимент продукції свій мінімалістичний, плаваючий вигляд і ще більшу різноманітність кольорів і матеріалів.

Переглянути асортимент змивних клавіш

На 40% менше часу на монтаж Geberit WC System

Установлений сантехніком комплекс для вбиральні, до якого входять змивний бачок Geberit Sigma й унітаз Geberit Acanto

Завдяки інноваційним технологіям монтажу й простому обслуговуванню ви заощаджуватимете 40% свого часу на монтаж усієї системи, ніж у разі встановлення звичайних змивних бачків і унітазів.

І як це можливо?

  • Завдяки монтажу, що здійснюється практично без інструментів.
  • Завдяки простому кріпленню унітаза EFF3 (Easy Fast Fixing).
  • Завдяки розумним монтажним пристроям.

Переглянути систему Geberit Duofix

Поширені запитання про Geberit WC System

Де можна купити Geberit WC System?

Наші партнери допоможуть обрати найкраще комплексне рішення для вашого санвузла online та offline. Купити інсталяцію, підвісний унітаз та клавішу змиву Geberit як єдину довговічну та універсальну систему тепер стало ще простіше.

Переглянути схожі товари