Унітази GEBERIT ЗАВЖДИ АКТУАЛЬНІ

ЧОМУ ВАРТО ОБРАТИ УНІТАЗ ВІД GEBERIT

Чи хотіли б Ви витрачати менше часу на прибирання в туалеті? Чи хотіли б ви, щоб ваш унітаз змивав тихо та з першого разу? Або, можливо, для вас має значення якість кріплень і сидіння, та чи зможете ви користуватись цим виробом багато років? А ще важливо як він виглядає, так?

Ми маємо відповіді на всі ці запитання. Поєднання естетичності та функціональності – це те, що Ви отримаєте від Geberit. Функції, на які Ви можете покластися: ефективний та тихий змив TurboFlush, безобідкова технологія Rimfree для ще більшої чистоти, сидіння QuickRelease, яке легко зняти. Дизайн, що доповнить саме ваш стиль, вибір моделей, форм та поверхонь.

Підвісний уніта Geberit ONE
Виберіть відповідний пункт на зображенні для перегляду...…

БЕЗОБІДКОВІ РІШЕННЯ ДЛЯ ДОДАТКОВОЇ ЧИСТОТИ УНІТАЗИ GEBERIT RIMFREE®

Окрім дизайну, вирішальними факторами під час вибору керамічних унітазів є гігієна та простота прибирання. Під обідком чаші унітазу можуть накопичуватися мікроби, бруд та відкладення. В безобідкових унітазах від Geberit змивний обідок повністю відсутній. Отже немає й прихованих та важкодоступних місць, де можуть бути відкладення або неприємний запах.

Оскільки безобідкові унітази набагато легше мити, вони є вибором номер один, коли йдеться про гігієну. Керамічні унітази Geberit Rimfree® мають запатентовану технологію змиву, розроблену компанією. Заданий напрям змиву щоразу забезпечує бездоганну гігієнічність без використання великої кількості води.

ЯКИЙ УНІТАЗ RIMFREE® ПІДІЙДЕ ДО ВАШОГО СТИЛЮ? РІШЕННЯ ДЛЯ КОЖНОГО

Круглий, прямокутний або вузький. В портфоліо представлені не тільки різні форми, що відповідають наявним керамічним приладам, а й різні цінові сегменти. У нас є відповідне рішення для кожного.

Перегляньте всі унітази Geberit в онлайн-каталозі

Технологія Змиву TURBOFLUSH Змиває все

Ми зробили ще один крок уперед і розробили технологію змиву TurboFlush, щоб забезпечити ще більшу гігієну та зменшити чищення. Асиметрична геометрія керамічного унітаза та підвід води збоку забезпечують унікальне змивання. Технологія набагато ефективніша за звичайний змив, не кажучи вже про набагато тихішу та ефективнішу роботу.

МАТОВИЙ АБО ГЛЯНЦЕВИЙ ОБЕРИ УНІТАЗ, ЯКИЙ ТОБІ ПОДОБАЄТЬСЯ

Окрім широкого вибору форм та функцій Geberit пропонує унітази з різною поверхнею: матовою або глянцевою.Ви можете обрати трендову матову поверхню з поміж підвісних унітазів Geberit ONE та Geberit iCon, а також в лінійці унітазів-біде Geberit AquaClean Sela.

Матові та глянцеві рішення

Унітази та біде Geberit Icon

Унітази Geberit Modo

Підвісний унітаз Geberit Modo
Підвісний унітаз Geberit Modo

Елегантні форми, сучасні технології, що додають зручності в користуванні. Нові підвісні унітази Modo можна обрати округлої або прямокутної форми. Технологія Rimfree та антибактеріальне сидіння гарантують тривалу чистоту ванної кімнати, а технологія кріплення EFF3 забезпечує простий монтаж без інструментів.

Унітаз Geberit ONE З ефективним круговим змивом

Підвісний унітаз Geberit ONE з технологією змиву TurboFlush елегантний і має ідеальні пропорції. Керамічний виріб без обідку та асиметрична внутрішня геометрія одразу впадає в очі. Під час змиву в унітазі вода тече збоку в керамічний пристрій унітазу та проходить через його внутрішню частину по спіралі для тихого та дуже ретельного змиву.

Завдяки своїй незмінній елегантності цей унітаз можна інтегрувати в різноманітні ванні кімнати. Просте зняття кришки робить унітаз дуже легким у чищенні. Завдяки продуманій технології монтажу унітаз регулюється по висоті в діапазоні 4 см. Висоту унітазу можна регулювати як під час початкового встановлення, так і через багато років, не руйнуючи стіну.

УНІТАЗ GEBERIT ONE З ЕФЕКТИВНОЮ ТЕХНОЛОГІЄЮ ЗЛИВУ TURBOFLUSH

Кераміна окантовка унітаза Geberit ONE
Простий зйом кришки та сидіння унітаза
Асиметрична внутрішня геометрія змиву

Підвісний унітаз Geberit ONE вирізняється елегантністю та ідеальною пропорційністю. Завдяки своєму непідвладному часу дизайну його можна встановлювати у всі види ванних кімнат. Просте зняття кришки – це запорука ще легшого чищення. Система легкого зняття QuickRelease також доступна в інших керамічних унітазах.

УНІТАЗ-БІДЕ GEBERIT AQUACLEAN РЕТЕЛЬНЕ ЗМИВАННЯ ВОДОЮ

Geberit AquaClean Mera з хромом і дистанційним керуванням
Geberit AquaClean Sela з технологією WhirlSpray

Вода необхідна для повсякденної особистої гігієни і ретельного миття. В результаті все більше людей стають прихильниками природного, дбайливого миття, використовуючи воду замість туалетного паперу. Це ідеальне поєднання привабливого дизайну продукту та повсякденного використання унітаза з підвищеним комфортом надає ванній кімнаті особливий відтінок.

Дізнайтеся більше про додатковий приплив свіжості

Відео

Інсталяції Geberit Duofix УНІВЕРСАЛЬНЕ РІШЕННЯ ДЛЯ ГІПСОКАРТОННИХ КОНСТРУКЦІЙ

Інсталяції Geberit Duofix

Geberit Duofix забезпечує індивідуальні рішення для монтажу на будівельному об’єкті. Крім того, напрямні й стійки системи Geberit Duofix дають змогу зводити цілі системні стіни Geberit Duofix. Водночас вони відповідають майже всім стандартним і особливим вимогам.

Змивні бачки прихованого монтажу якими оснащуються монтажні елементи для підвісних унітазів успішно застосовуються вже протягом десятиліть.

Переглянути Інсталяції Geberit

GEBERIT MONOLITH ДОДАТКОВІ МОЖЛИВОСТІ У ВАННІЙ КІМНАТІ

Сантехнычний можуль Geberit Monolith

Коли Geberit Monolith було випущено на ринок у 2010 році, він подолав розрив між звичайними відкритими бачками та бачками, прихованими у стіні. Елегантний сантехнічний модуль із вбудованим бачком відзначено як новий універсальний елемент дизайну у ванній кімнаті. З самого початку Geberit Monolith сумісний практично з усіма стандартними керамічними унітазами та унітазами-біде Geberit AquaClean. Установка зазвичай не вимагає структурних змін, що є значною перевагою як у новобудовах, так і у випадку реконструкцій. Виготовлене із безпечного скла фасадне облицювання доступне у різних кольорах та матеріалах та має два варіанти висоти. Geberit Monolith Plus також має додаткові функції для забезпечення ще більшого комфорту у ванній кімнаті, включаючи вбудований світлодіодний орієнтир, механізм усунення запаху та панель управління, яку легко мити.

Дізнайтеся більше про кольори та функції

ОНЛАЙН КАТАЛОГ ПОДАЛЬШІ ДЕТАЛІ ДЛЯ ВАШОГО ПЛАНУВАННЯ

Серія для ванних кімнат Geberit One

Подальшу інформацію про унітази Geberit, включаючи деталі та розміри виробів, можна знайти в нашому онлайн-каталозі.

Дізнайтеся про всі деталі унітазів Geberit