Унітази GEBERITЗАВЖДИ АКТУАЛЬНІ

ЧОМУ ВАРТО ОБРАТИ УНІТАЗ ВІД GEBERIT

Чи хотіли б Ви витрачати менше часу на прибирання в туалеті? Чи хотіли б ви, щоб ваш унітаз змивав тихо та з першого разу? Або, можливо, для вас має значення якість кріплень і сидіння, та чи зможете ви користуватись цим виробом багато років? А ще важливо як він виглядає, так?

Ми маємо відповіді на всі ці запитання. Поєднання естетичності та функціональності – це те, що Ви отримаєте від Geberit. Функції, на які Ви можете покластися: ефективний та тихий змив TurboFlush, безобідкова технологія Rimfree для ще більшої чистоти, сидіння QuickRelease, яке легко зняти. Дизайн, що доповнить саме ваш стиль, вибір моделей, форм та поверхонь.

Підвісний уніта Geberit ONE
Виберіть відповідний пункт на зображенні для перегляду...…

БЕЗОБІДКОВІ РІШЕННЯ ДЛЯ ДОДАТКОВОЇ ЧИСТОТИУНІТАЗИ GEBERIT RIMFREE®

Окрім дизайну, вирішальними факторами під час вибору керамічних унітазів є гігієна та простота прибирання. Під обідком чаші унітаза можуть накопичуватися мікроби, бруд та відкладення. В безобідкових унітазах від Geberit змивний обідок повністю відсутній. Отже немає й прихованих та важкодоступних місць, де можуть бути відкладення або неприємний запах.

Оскільки безобідкові унітази набагато легше мити, вони є вибором номер один, коли йдеться про гігієну. Керамічні унітази Geberit Rimfree® мають запатентовану технологію змиву, розроблену компанією. Заданий напрям змиву щоразу забезпечує бездоганну гігієнічність без використання великої кількості води.

ЯКИЙ УНІТАЗ RIMFREE® ПІДІЙДЕ ДО ВАШОГО СТИЛЮ?РІШЕННЯ ДЛЯ КОЖНОГО

Круглий, прямокутний або вузький. В портфоліо представлені не тільки різні форми, що відповідають наявним керамічним приладам, а й різні цінові сегменти. У нас є відповідне рішення для кожного.

ПІДВІСНИЙ УНІТАЗ GEBERIT ACANTO З СИСТЕМОЮ TURBOFLUSH

Підвісний унітаз Geberit Acanto з системою Turbo Flash

Унітаз Acanto став новим чемпіоном з точки зору ефективності змиву в Geberit. Що можна поліпшити в підвісному унітазі? Розробники Geberit взялися за унітаз Acanto і оптимізували ефективність змиву, монтаж сидіння унітаза та інсталяції.

Якщо відкриєте кришку унітаза, то побачите асиметричну внутрішню геометрію, нещодавно розроблену спеціально для підвісного унітаза Acanto з системою TurboFlush. Вона направляє воду для омивання через кераміку потужним спіральним вихором.

В рамках редизайну розробники обладнали підвісний унітаз Geberit Acanto технологією кріплення EFF3 – розшифровується як Easy Fast Fixing. Інноваційна система EFF3 робить установку простою та швидкою. Кріплення затягуються зверху через легкодоступні отвори в сидінні унітаза за допомогою шестигранного ключа.

Перегляньте всі унітази Geberitв онлайн-каталозі

Geberit WC SystemТехнологія змиву, що ідеально підходить для унітаза

Коли технологія та дизайн унітаза гармонійно поєднуються між собою, це створює реальні переваги як для користувачів ванних кімнат, так і для професійних сантехніків. Унітази Geberit дуже легко підтримувати в чистоті, а винятково потужний і водночас надзвичайно тихий змив викликають захоплення.

Наші сантехнічні вироби — це результат нашого багаторічного досвіду. Ось чому всі компоненти нашого комплексу для вбиральні ідеально скоординовані: як розміщені перед стіною, так і приховані за нею, від унітаза до змивного бачка. Це також спрощує монтаж, на який знадобиться на 40% менше часу, ніж для звичайних санвузлів.

Докладніше про WC System

Технологія Змиву TURBOFLUSHЗмиває все

Ми зробили ще один крок уперед і розробили технологію змиву TurboFlush, щоб забезпечити ще більшу гігієну та зменшити чищення. Асиметрична геометрія керамічного унітаза та підвід води збоку забезпечують унікальне змивання. Технологія набагато ефективніша за звичайний змив, не кажучи вже про набагато тихішу та ефективнішу роботу.

МАТОВИЙ АБО ГЛЯНЦЕВИЙОБЕРИ УНІТАЗ, ЯКИЙ ТОБІ ПОДОБАЄТЬСЯ

Окрім широкого вибору форм та функцій Geberit пропонує унітази з різною поверхнею: матовою або глянцевою.Ви можете обрати трендову матову поверхню з поміж підвісних унітазів Geberit ONE та Geberit iCon, а також в лінійці унітазів-біде Geberit AquaClean Sela.

Матові та глянцеві рішення

Унітази та біде Geberit Icon

Унітаз Geberit ONEЗ ефективним круговим змивом

Підвісний унітаз Geberit ONE з технологією змиву TurboFlush елегантний і має ідеальні пропорції. Керамічний виріб без обідка та асиметрична внутрішня геометрія одразу впадає в очі. Під час змиву в унітазі вода тече збоку в керамічний виріб унітаза та проходить через його внутрішню частину по спіралі для тихого та дуже ретельного змиву.

Завдяки своїй незмінній елегантності цей унітаз можна інтегрувати в різноманітні ванні кімнати. Просте зняття кришки робить унітаз дуже легким у чищенні. Завдяки продуманій технології монтажу унітаз регулюється по висоті в діапазоні 4 см. Висоту унітаза можна регулювати як під час початкового встановлення, так і через багато років, не руйнуючи стіну.

Кераміна окантовка унітаза Geberit ONE
Простий зйом кришки та сидіння унітаза
Асиметрична внутрішня геометрія змиву

Підвісний унітаз Geberit ONE вирізняється елегантністю та ідеальною пропорційністю. Завдяки своєму непідвладному часу дизайну його можна встановлювати у всі види ванних кімнат. Просте зняття кришки – це запорука ще легшого чищення. Система легкого зняття QuickRelease також доступна в інших керамічних унітазах.

Унітази Geberit Modo

Підвісний унітаз Geberit Modo
Підвісний унітаз Geberit Modo

Елегантні форми, сучасні технології, що додають зручності в користуванні. Нові підвісні унітази Modo можна обрати округлої або прямокутної форми. Технологія Rimfree та антибактеріальне сидіння гарантують тривалу чистоту ванної кімнати, а технологія кріплення EFF3 забезпечує простий монтаж без інструментів.

УНІТАЗ-БІДЕ GEBERIT AQUACLEANРЕТЕЛЬНЕ очищення ВОДОЮ

Geberit AquaClean Mera з хромом і дистанційним керуванням
Geberit AquaClean Sela з технологією WhirlSpray

Вода необхідна для повсякденної особистої гігієни і ретельного омивання. В результаті все більше людей стають прихильниками природного, дбайливого миття, використовуючи воду замість туалетного паперу. Це ідеальне поєднання привабливого дизайну продукту та повсякденного використання унітаза з підвищеним комфортом надає ванній кімнаті особливого відтінку.

Дізнайтеся більше про додатковий приплив свіжості

Відео

Інсталяції Geberit DuofixУНІВЕРСАЛЬНЕ РІШЕННЯ ДЛЯ ГІПСОКАРТОННИХ КОНСТРУКЦІЙ

Інсталяції Geberit Duofix

Geberit Duofix забезпечує індивідуальні рішення для монтажу на будівельному об’єкті. Крім того, напрямні й стійки системи Geberit Duofix дають змогу зводити цілі системні стіни Geberit Duofix. Водночас вони відповідають майже всім стандартним і особливим вимогам.

Змивні бачки прихованого монтажу, якими оснащуються монтажні елементи для підвісних унітазів, успішно застосовуються вже протягом десятиліть.

Переглянути Інсталяції Geberit

GEBERIT MONOLITHДОДАТКОВІ МОЖЛИВОСТІ У ВАННІЙ КІМНАТІ

Сантехнычний можуль Geberit Monolith

Коли Geberit Monolith було випущено на ринок у 2010 році, він подолав розрив між звичайними відкритими бачками та бачками, прихованими у стіні. Елегантний сантехнічний модуль із вбудованим бачком відзначено як новий універсальний елемент дизайну у ванній кімнаті. З самого початку Geberit Monolith сумісний практично з усіма стандартними керамічними унітазами та унітазами-біде Geberit AquaClean. Установка зазвичай не вимагає структурних змін, що є значною перевагою як у новобудовах, так і у випадку реконструкцій. Виготовлене із безпечного скла фасадне облицювання доступне у різних кольорах та матеріалах та має два варіанти висоти. Geberit Monolith Plus також має додаткові функції для забезпечення ще більшого комфорту у ванній кімнаті, включаючи вбудований світлодіодний орієнтир, механізм усунення запаху та панель управління, яку легко мити.

Дізнайтеся більше про кольори та функції