Унітази GEBERIT ЗАВЖДИ АКТУАЛЬНИЙ ДИЗАЙН

ШІСТЬ ВАГОМИХ ПЕРЕВАГ САНТЕХНІЧНОГО РІШЕННЯ ВІД GEBERIT

Подивіться, наскільки чистими, зручними та візуально привабливим є сантехнічні рішення Geberit, не кажучи вже про їхній винятковий комфорт.

Підвісний уніта Geberit ONE
Виберіть відповідний пункт на зображенні для перегляду...…

БЕЗОБІДКОВІ РІШЕННЯ ДЛЯ ДОДАТКОВОЇ ЧИСТОТИ УНІТАЗИ GEBERIT RIMFREE®

Окрім дизайну, вирішальними факторами під час вибору керамічних унітазів є гігієна та простота прибирання. Під обідком чаші унітазу можуть накопичуватися мікроби, бруд та відкладення. В безобідкових унітазах від Geberit змивний обідок повністю відсутній. Отже немає й прихованих та важкодоступних місць, де можуть бути відкладення або неприємний запах.

Оскільки безобідкові унітази набагато легше мити, вони є вибором номер один, коли йдеться про гігієну. Керамічні унітази Geberit Rimfree® мають запатентовану технологію змиву, розроблену компанією. Заданий напрям змиву щоразу забезпечує бездоганну гігієнічність без використання великої кількості води.

ЯКИЙ УНІТАЗ RIMFREE® ПІДІЙДЕ ДО ВАШОГО СТИЛЮ? РІШЕННЯ ДЛЯ КОЖНОГО

Круглий, прямокутний або вузький. В портфоліо представлені не тільки різні форми, що відповідають наявним керамічним приладам, а й різні цінові сегменти. У нас є відповідне рішення для кожного.

Перегляньте всі унітази Geberit в онлайн-каталозі

Технологія Змиву TURBOFLUSH Змиває все

Ми зробили ще один крок уперед і розробили технологію змиву TurboFlush, щоб забезпечити ще більшу гігієну та зменшити чищення. Асиметрична геометрія керамічного унітаза та підвід води збоку забезпечують унікальне змивання. Технологія набагато ефективніша за звичайний змив, не кажучи вже про набагато тихішу та ефективнішу роботу.

УНІТАЗ GEBERIT ONE З ЕФЕКТИВНОЮ ТЕХНОЛОГІЄЮ ЗЛИВУ TURBOFLUSH

Кераміна окантовка унітаза Geberit ONE
Простий зйом кришки та сидіння унітаза
Асиметрична внутрішня геометрія змиву

Підвісний унітаз Geberit ONE вирізняється елегантністю та ідеальною пропорційністю. Завдяки своєму непідвладному часу дизайну його можна встановлювати у всі види ванних кімнат. Просте зняття кришки – це запорука ще легшого чищення. Система легкого зняття QuickRelease також доступна в інших керамічних унітазах.

УНІТАЗ-БІДЕ GEBERIT AQUACLEAN РЕТЕЛЬНЕ ЗМИВАННЯ ВОДОЮ

Geberit AquaClean Mera з хромом і дистанційним керуванням
Geberit AquaClean Sela з технологією WhirlSpray

Вода необхідна для повсякденної особистої гігієни і ретельного миття. В результаті все більше людей стають прихильниками природного, дбайливого миття, використовуючи воду замість туалетного паперу. Це ідеальне поєднання привабливого дизайну продукту та повсякденного використання унітаза з підвищеним комфортом надає ванній кімнаті особливий відтінок.

Дізнайтеся більше про додатковий приплив свіжості

GEBERIT MONOLITH ДОДАТКОВІ МОЖЛИВОСТІ У ВАННІЙ КІМНАТІ

Сантехнычний можуль Geberit Monolith

Коли Geberit Monolith було випущено на ринок у 2010 році, він подолав розрив між звичайними відкритими бачками та бачками, прихованими у стіні. Елегантний сантехнічний модуль із вбудованим бачком відзначено як новий універсальний елемент дизайну у ванній кімнаті. З самого початку Geberit Monolith сумісний практично з усіма стандартними керамічними унітазами та унітазами-біде Geberit AquaClean. Установка зазвичай не вимагає структурних змін, що є значною перевагою як у новобудовах, так і у випадку реконструкцій. Виготовлене із безпечного скла фасадне облицювання доступне у різних кольорах та матеріалах та має два варіанти висоти. Geberit Monolith Plus також має додаткові функції для забезпечення ще більшого комфорту у ванній кімнаті, включаючи вбудований світлодіодний орієнтир, механізм усунення запаху та панель управління, яку легко мити.

Дізнайтеся більше про кольори та функції

ОНЛАЙН КАТАЛОГ ПОДАЛЬШІ ДЕТАЛІ ДЛЯ ВАШОГО ПЛАНУВАННЯ

Серія для ванних кімнат Geberit One

Подальшу інформацію про унітази Geberit, включаючи деталі та розміри виробів, можна знайти в нашому онлайн-каталозі.

Дізнайтеся про всі деталі унітазів Geberit