Необмежена мобільність

Дизайн ванної кімнати необхідно планувати заздалегідь. Рішення для ванної кімнати на кілька поколінь Geberit Selnova Comfort доводять, що невеликі деталі забезпечують підтримання високих стандартів якості в цьому приміщенні в довготривалій перспективі, а обладнання для ванної кімнати, що призначена для осіб із обмеженими можливостями різного віку, може мати гарний зовнішній вигляд. Багато спеціальних зручних елементів дають змогу таким людям відчути максимум незалежності.

Ванна кімната Geberit Renova Comfort для підвищення комфорту осіб з обмеженими можливостями
Виберіть відповідний пункт на зображенні для перегляду…

Відчуйте різницю завдяки функціональним деталям

Компоненти ванної кімнати Geberit для осіб із обмеженими можливостями відрізняються не лише зовнішнім виглядом, а й зручністю в користуванні для людей різного віку. До них належать, зокрема, численні рішення для душів на рівні підлоги, електронні змішувачі та механізми дистанційного змиву унітазів. Тому ванна кімната готова до викликів майбутнього вже сьогодні.

До рішень для душових на рівні підлоги
До рішень для дистанційного змивання унітаза

Надійне встановлення унітазів для осіб із обмеженими можливостями

Спеціальний елемент підвісного унітаза Geberit Duofix для осіб з обмеженими можливостями
Регульований за висотою унітаз Geberit Duofix

Спеціальні монтажні елементи настінних унітазів систем Geberit Duofix ідеально відповідають потребам людей із обмеженою мобільністю. Вузькі елементи дають змогу встановити опори та поручні в будь-якій монтажній ситуації відповідно до стандартів, а також регулювати висоту унітаза зі збільшеним виступом до 70 см для доступу на інвалідному кріслі. Згодом елементи, висота яких регулюється, можна коригувати в будь-який час для комфортного користування та зручнішого доступу на інвалідному кріслі. Асортимент розширюють монтажні елементи з інтегрованою можливістю для кріплення опори та поручнів, які встановлюються швидко, легко та надійно.

Уже під час планування варто подумати про майбутнє, адже якщо цих монтажних панелей немає, додаткове встановлення простих поручнів зазвичай складне й дорого коштує.

Монтажний елемент Geberit Duofix із регулюванням висоти для настінного унітаза дає змогу плавно змінювати висоту сидіння до 8 см, не пошкоджуючи пристінну конструкцію.

Інші рішення для ванної кімнати, призначеної для людей з обмеженими можливостями