Необмеженамобільність

Дизайн ванної кімнати необхідно планувати заздалегідь. Рішення для ванної кімнати на кілька поколінь Geberit Selnova Comfort доводять, що невеликі деталі забезпечують підтримання високих стандартів якості в цьому приміщенні в довготривалій перспективі, а безбар'єрні рішення можуть мати гарний зовнішній вигляд. Багато спеціальних зручних елементів дають змогу маломобільним групам населення відчути максимум незалежності.

Ванна кімната Geberit Renova Comfort для підвищення комфорту осіб з обмеженими можливостями
Виберіть відповідний пункт на зображенні для перегляду…

Відчуйте різницю завдяки функціональним деталям

Безбар'єрні рішення ванної кімнати Geberit відрізняються не лише зовнішнім виглядом, а й зручністю в користуванні для людей різного віку. До них належать, зокрема, численні рішення для душів на рівні підлоги, електронні змішувачі та механізми дистанційного змиву унітазів. Тому ванна кімната готова до викликів майбутнього вже сьогодні.

До рішень для душових на рівні підлоги
До рішень для дистанційного змивання унітаза

Надійне встановлення унітазів для маломобільних груп населення

Спеціальний елемент підвісного унітаза Geberit Duofix для маломобільних груп населення
Регульований за висотою унітаз Geberit Duofix

Спеціальні монтажні елементи настінних унітазів систем Geberit Duofix ідеально відповідають потребам безбар'єрності. Вузькі елементи дають змогу встановити опори та поручні в будь-якій монтажній ситуації відповідно до стандартів, а також регулювати висоту унітаза зі збільшеним виступом до 70 см для доступу на кріслі колісному. Згодом елементи, висота яких регулюється, можна коригувати в будь-який час для комфортного користування та зручнішого доступу на кріслі колісному. Асортимент розширюють монтажні елементи з інтегрованою можливістю для кріплення опори та поручнів, які встановлюються швидко, легко та надійно.

Уже під час планування варто подумати про майбутнє, адже якщо цих монтажних панелей немає, додаткове встановлення простих поручнів зазвичай складне й дороговартісне.

Монтажний елемент Geberit Duofix із регулюванням висоти для настінного унітаза дає змогу плавно змінювати висоту сидіння до 8 см, не пошкоджуючи пристінну конструкцію.

Інші рішення для безбар'єрної ванної кімнати