Рішення для душуна рівні підлоги

Облаштування душових на рівні підлоги набуває популярності, тому що це виглядає стримано, економить вільний простір, а також забезпечує безперешкодне пересування. Компанія Geberit пропонує різноманітні рішення. Незалежно від того, яке з них ви виберете, більше ніщо не завадить вам повною мірою насолоджуватися прийняттям душу.

Ванна кімната з душовою поверхнею на рівні підлоги Geberit Setaplano

Душова поверхня Geberit Setaplano

Нова душова поверхня Geberit Setaplano виготовлена з високоякісного штучного каменю на основі полімерів. Переваги цього матеріалу відчутні вже з першого дотику. На відміну від металу, скла або санфаянсу, до нього приємно торкатися, тому що він теплий, гладкий і м’який. Крім того, цей безпористий матеріал особливо стійкий до ковзання.

Душовий піддон Geberit Olona, зроблений з каменю

Душовий піддон Geberit Olona

Душовий піддон Geberit Olona виділяється завдяки простоті монтажу, мінімалістичному дизайну та привабливому співвідношенню ціни та якості. Душовий піддон виконаний з кам'яної смоли і встановлюється навіть на рівні підлоги. Крім того, матово-білу поверхню піддону також можна легко чистити. Geberit Olona доступний у чотирьох квадратних версіях та у безлічі різних прямокутних розмірів, і тому підходить практично для будь-якого простору ванної кімнати.

Душовий піддон Geberit Sestra

Geberit Sestra

Унікальною особливістю душового піддону Geberit Sestra є його кам'яний дизайн, який можна як побачити, так і відчути. Міцний смоляний камінь приємно теплий на дотик, а також має відмінні антиковзні властивості завдяки своїй фактурі. Душовий піддон Sestra доступний у трьох кольорах (білий, сірий камінь і графіт) і дванадцяти розмірах, що означає, що він ідеально підходить для будь-якої ванної кімнати. Ще одна перевага полягає в тому, що підлогу душової кабіни та гребінчасту вставку легко мити – і підтримувати в чистоті.

Ванна кімната з Geberit CleanLine

Дренажний канал Geberit Cleanline

Дренажний канал Geberit CleanLine поєднує в собі чудовий дизайн, функціональність і гігієнічні характеристики. Якщо встановити його збоку, він буде майже непомітний на підлозі та не буде заважати під час прийняття душу.

Настінний трап для душу на рівні підлоги Geberit

Настінний трап Geberit

Настінний трап для душу Geberit із суцільним дизайном є відмінним безбар'єрним рішенням для ванної кімнати. До того ж так ви збережете рівномірний малюнок плитки на підлозі й більше ніколи не наступите на злив.

Інші безбар'єрні рішення для ванної кімнати