Ефект нічного освітлення

Слабке джерело світла забезпечує орієнтування в темряві

З ким цього не буває: посеред ночі повний сечовий міхур дає про себе знати й пробуджує від глибокого сну. Відвідування туалету не уникнути. Слабкі джерела світла допоможуть знайти туалет навіть у темряві, тому що незважаючи на таке нічне турбування тіло все ще перебуває в напівсонному стані. Насамперед це пов’язано з вивільненням мелатоніну. Гормон, який сприяє сну, відповідає за те, що наше тіло вночі переходить у режим сну майже автоматично.

Здоровий сон — велике благо. Ті, кому його бракує, навряд чи протягом дня будуть працездатними на сто відсотків. Щоб ваш внутрішній годинник не збився з ритму через відвідування туалету й ви могли якомога швидше повернутися до заслуженого сну, слід врахувати наведені нижче моменти.

  • Яскраве світло може порушити роботу біологічного годинника та знизити вироблення мелатоніну. Тому, якщо можливо, не вмикайте світло на шляху до туалету або користуйтеся нічним освітленням із функцією плавного регулювання яскравості.
  • Уникайте світла з високим вмістом синьої складової. Вона перешкоджає виробленню мелатоніну (який потрібен, щоб легко повернутися до сну), і тоді організм отримує сигнал: ніч проминула!
  • У ванній кімнаті покладайтеся на світлові орієнтири з датчиками руху, які показуватимуть вам шлях до туалету, коли ви ввійдете в кімнату. Світло, яке випромінюють такі джерела, зазвичай бліде та слабке. Лише саме необхідне місце — туалет — буде мінімально освітлене.
  • Освітлення з функцією затемнення пропонує ідеальне рішення для нічних походів в туалет. Його можна встановити в різних практичних положеннях у ванній кімнаті. Гарний приклад - дзеркальна шафка Geberit ONE. Інтегрована функція ComfortLight має чотири варіанти освітлення, які можна індивідуально регулювати за потреби: яскраве та підбадьорливе протягом дня, м’яке та приємне перед сном та тьмяне й непомітне вночі для орієнтації в темряві. Таким чином ми можемо легко заснути після нічного походу до туалета.
  • Для туалету також доступне світло для будь-якого настрою. Унітази-біде Geberit AquaClean мають дискретне, автоматично активоване світло. Це тонке підсвічування достатньо яскраве, щоб орієнтуватись вночі, і активується за допомогою датчика наближення. Параметри освітлення включають сім різних кольорів і п'ять рівнів яскравості.
  • Орієнтаційне освітлення з датчиками руху можуть показати шлях до туалета при вході у ванну кімнату. Рекомендується уникати освітлення з яскравими синіми тонами, оскільки це перешкоджає виробленню мелатоніну (гормону, що сприяє сну). Краще обирати теплі джерела світла, які порівняно бліді та слабкі. Фактичне освітлення, яке вони створюють у ванній кімнаті, зовсім мінімальне, але все одно достатньо яскраве, щоб ми могли орієнтуватися. Цей тип тонкого світлодіодного освітлення забезпечується такими продуктами, як Geberit Monolith та дзеркальними шафками Geberit ONE. Змивні клавіші з м’яким дотиком на Geberit Monolith Plus також забезпечують особливо тихе спрацьовування змиву, тож вам не доведеться хвилюватися, що комусь заважатимете посеред ночі.
  • Інтелектуальне та інноваційне джерело світла вміло інтегроване в спускову панель.Змивні клавіші Geberit ніколи не перестають вражати завдяки цій функції, не кажучи вже про їх візуальну привабливість Модуль Geberit DuoFresh автоматично вмикає світлодіодне орієнтаційне освітлення вночі, щоб направляти шлях до туалета. Датчик наближення контролює світло та забезпечує його автоматичне вмикання та вимикання. Тривалість освітлення та інтенсивність цього світла також можна налаштувати та регулювати за допомогою додатку.

Що таке біоритм?

Біоритм — це, по суті, природний ритм неспання та сну вашого тіла, який часто називають вашим біологічним або внутрішнім годинником. Це контролюється гормоном сну, мелатоніном. Протягом дня, коли ми перебуваємо на сонці, наше тіло обмежує вивільнення цього гормону. Однак, як тільки ввечері стає темніше, мозок виділяє більше мелатоніну, і ми починаємо відчувати втому. Наш біоритм може бути порушений, якщо ми знаходимось занадто мало часу на світлі вдень або занадто багато вночі. Освітлення яскравих синіх тонів також може негативно вплинути на вироблення мелатоніну. Пам’ятаючи про це, радимо використовувати теплі та непомітні джерела світла у ванній кімнаті для більш комфортного відпочинку вночі.

Вироби для ванних кімнат

Завжди будьте в курсі

Чотири зображення до розділу «Історії Geberit»

Для підписки на наш інформаційний бюлетень залиште, будь ласка, заявку на пошту
geberit.ua@geberit.com

Яка ванна кімната підходить саме вам?

Але які саме ваші потреби? Важливий для вас простір, чистота чи дизайн? Чи хотіли б Ви надати перевагу зручності чи додатковому рівню комфорту, який може запропонувати, наприклад, унітаз Geberit AquaClean? Або ви віддаєте перевагу універсальному дизайну? Незалежно від ваших потреб, ми спрощуємо ваш розпорядок дня за допомогою наших розумних рішень для ванних кімнат.

Більше місця у ванній кімнаті
Ванна кімната у якій легко прибирати
Більше функціонального дизайну у ванній кімнаті
Більше комфорту у ванній кімнаті
Більша доступність ванної кімнати
Більше зручності в користуванні ванною кімнатою