Ефект нічного освітлення

Слабке джерело світла забезпечує орієнтування в темряві

З ким цього не буває: посеред ночі повний сечовий міхур дає про себе знати й пробуджує від глибокого сну. Відвідування туалету не уникнути. Слабкі джерела світла допоможуть знайти туалет навіть у темряві, тому що незважаючи на таке нічне турбування тіло все ще перебуває в напівсонному стані. Насамперед це пов’язано з вивільненням мелатоніну. Гормон, який сприяє сну, відповідає за те, що наше тіло вночі переходить у режим сну майже автоматично.

Здоровий сон — велике благо. Ті, кому його бракує, навряд чи протягом дня будуть працездатними на сто відсотків. Щоб ваш внутрішній годинник не збився з ритму через відвідування туалету й ви могли якомога швидше повернутися до заслуженого сну, слід врахувати наведені нижче моменти.

  • Яскраве світло може порушити роботу біологічного годинника та знизити вироблення мелатоніну. Тому, якщо можливо, не вмикайте світло на шляху до туалету або користуйтеся нічним освітленням із функцією плавного регулювання яскравості.
  • Уникайте світла з високим вмістом синьої складової. Вона перешкоджає виробленню мелатоніну (який потрібен, щоб легко повернутися до сну), і тоді організм отримує сигнал: ніч проминула!
  • У ванній кімнаті покладайтеся на світлові орієнтири з датчиками руху, які показуватимуть вам шлях до туалету, коли ви ввійдете в кімнату. Світло, яке випромінюють такі джерела, зазвичай бліде та слабке. Лише саме необхідне місце — туалет — буде мінімально освітлене.

Вироби для ванних кімнат

Завжди будьте в курсі

Чотири зображення до розділу «Історії Geberit»

Для підписки на наш інформаційний бюлетень залиште, будь ласка, заявку на пошту
geberit.ua@geberit.com

Яка ванна кімната підходить саме вам?

Але які саме ваші потреби? Важливий для вас простір, чистота чи дизайн? Чи хотіли б Ви надати перевагу зручності чи додатковому рівню комфорту, який може запропонувати, наприклад, унітаз Geberit AquaClean? Або ви віддаєте перевагу універсальному дизайну? Незалежно від ваших потреб, ми спрощуємо ваш розпорядок дня за допомогою наших розумних рішень для ванних кімнат.

Більше місця у ванній кімнаті
Ванна кімната у якій легко прибирати
Більше функціонального дизайну у ванній кімнаті
Більше комфорту у ванній кімнаті
Більша доступність ванної кімнати
Більше зручності в користуванні ванною кімнатою