Розвиток кваліфікованих сантехніків в Україні

Проєкт EDUP «Публічно-приватне партнерство для поліпшення сантехнічної освіти в Україні», який впроваджується за фінансової підтримки Швейцарської агенції з розвитку та співробітництва і ТОВ «Геберіт Трейдинг» та виконується Швейцарською фундацією технічного співробітництва з розвитку «Свісконтакт» за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Мета Проєкту:

Благодійний проєкт у м. Одеса

Покращення якості освіти шляхом введення нових способів інклюзивного навчання

Ми допомагаємо українським навчальним закладам оновити свої навчальні програми, методології викладання; структурувати їх управління більше ефективно; та сприяти активному обміну з місцевими експертами в сфері сантехніки. Запровадження цифрових та комбіновані навчальних рішень разом з застосування міжнародних галузевих стандартів робить освіту ПТНЗ більш стійкою у часи пандемії та сприяє адекватній підготовці молоді для викликів ринку праці.

Розвиток кваліфікованих сантехніків в Україні

Проект спрямований на підвищення рівня працевлаштування випускників ПТУ та ПТНЗ зі спеціальністю сантехніки. Завдяки отриманню актуальних знань та вмінь випускники частіше знаходять роботу і є більш підготовленими для праці в секторі бізнесу з сучасним сантехнічним обладнанням.

Етапи проєкту:

Інформація про проєкт

Етап 1: 01.07.2014 – 31.07.2020

  • Розроблена та впроваджена нова програма підготовки сантехніків, професійністандарти та матеріали
  • Забезпечена навчальна інфраструктура у 25 школах Професійно Технічної Освіти в Україні з навчально-ресурсними центрами (19 фінансується державою та 6 фінансувалось проектом)

Етап 2: 01.10.2018 – 28.02.2023

  • Розвиток ефективної сантехнічної освіти в ПТНЗ, яка орієнтована на сучасний ринок праці
  • Підтримка та розвиток Професійно Технічних Закладів з метою переходу їх дофінансування на самозабезпечення
  • Створення Галузевої Ради для сприяння працевлаштування випускників ПТНЗ

Презентація мобільного застосунку «Труби та арматура»

Соціальний проєкт з сантехнічної освіти - презентація мобільного підпручника

Інноваційна розробка у сфері освіти в Україні – мобільний застосунок «Труби та арматура», реалізований у межах швейцарсько-українського проєкту «Публічно-приватне партнерство для поліпшення сантехнічної освіти в Україні» (EdUP).

Під час презентації, яка пройшла 22 жовтня у приміщенні «Освіторія ХАБ» у м. Києві, було представлено мобільний застосунок, його наповнення, а також і можливості, які дозволять просто та доступно опанувати інформацію та отримати базові знання у сантехнічній сфері.

Застосунок має стати зручним помічником для учнів, адже може працювати в офлайн режимі. Це робить інтерактивне навчання доступним навіть для тих користувачів, які не мають постійного доступу до якісного інтернет зв’язку.

Кожен розділ містить інформацію про те, які компетенції можна набути у результаті навчання, а також підсумкові тести для перевірки знань. Більш того, на відміну від профільних підручників, застосунок орієнтований на практичне застосування. Цьому слугують покрокові ілюстрації виконання технологічних процесів, тестові завдання та відео, які додаються до кожного розділу.

Конкурс фахової майстерності з професії «Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування»

01 – 02 червня 2021 року відбувся Конкурс фахової майстерності з професії «Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування»

Учні 22 професійно-технічних закладів з різних куточків України змагались в Києві в 2 тури. Півфінал проходив базі “Київського регіонального вищого професійного училища будівництва“, м.Київ

Фінал проходив в рамках фестивалю Install Fest Ukraine 2021, де були представлені провідні виробники сантехніки, та проводились змагання між найкращими професійними сантехніками в Україні.

Конкурс відбувся в рамках реалізації проєкту EDUP

Детальніше про етап 1Навчальні заклади, де відкриті нові класи

Чернігів

ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ, М. ЧЕРНІГІВ

10 червня 2016 року ще один навчальний клас відкритий у Чернігові. Переступивши поріг Чернігівського ліцею залізничного транспорту, ви побачите сучасну лабораторію нового практичного центру для підготовки монтажників санітарно-технічних систем і устаткування. Сьогодні ліцей готує працівників 23 професій, а тепер також має обладнаний навчально-практичний центр інноваційних санітарно-технічних технологій, електромонтажних та зварювальних робіт.

Контакти ліцею
Веб-сайт Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту

Соціальний проєкт Geberit - учбово-практичні класи для монтажників в Чернігові, Україна

Навчальні матеріали

Geberit прекрасно усвідомлює, що навчання і постійне підвищення кваліфікації співробітників і партнерів також значною мірою сприяють успіху компанії. Ми ставимо перед собою це завдання, беручи до уваги тенденції в демографічній ситуації та зміни вікового співвідношення в суспільстві.

Ми спрямовані на навчання та підвищення кваліфікації молодих фахівців. Компанія організовує численні заходи для стимулювання професійного зростання фахівців незалежно від функцій, поля діяльності і віку.

документи

Учебники

Підручники призначені для монтажників санітарно-технічних систем, розроблені та видані в межах україно-швейцарського проекту «Державно-приватне партнерство для покращення санітарно-технічної освіти в Україні». Підручники спрямовані на розвиток можливостей професійно-технічних освітніх установ України надавати ринково-орієнтовану і сучасну освіту в галузі санітарних технологій.

Водопостачання. Підручник. 2016 рік. Компанія Geberit

Водопостачання. Підручник. 2016 рік.

Автор: Терещенко Т. М.

Над підручником працювали: Боброва Т. Б., Високос С. М., Глушко Ю. Ю., Кузніченко В. М., Маслянка Б. О., Пеховка М. В., Сашко В. О.

Дивитися підручник. Водопосточання

Водовідведення. Підручник. 2016 рік. Компанія Geberit

Водовідведення. Підручник. 2016 рік.

Автор: Пеховка М. В.

Над підручником працювали: Боброва Т. Б., Високос С. М., Глушко Ю .Ю., Кузніченко В. М., Сашко В. О., Терещенко Т. М.

Дивитися підручник. Водовідвення

Основи матеріалознавства. Підручник. 2016 рік. Компанія Geberit

Основи матеріалознавства. Підручник. 2016 рік.

Автор: Боброва Т. Б.

Над підручником працювали: Високос С. М., Глушко Ю. Ю., Кузніченко В. М., Пеховка М. В., Сашко В. О., Терещенко Т. М.

Дивитися підручник. Основи матеріалознавства

Отопление. Учебник. 2016 год. Компания Geberit

Опалення. Підручник. 2016 рік.

Автори: Глушко Ю. Ю., Кузніченко В. М., Пеховка М. В.

Над підручником працювали: Боброва Т. Б., Високос С. М., Сашко В. О., Терещенко Т. М., Черниш В. В.

Дивтитися підручник. Опалення

Труби та арматура. Підручник. 2016 рік. Компанія Geberit

Труби та арматура. Підручник. 2016 рік.

Автор: Терещенко Т. М.

Над підручником працювали: Боброва Т. Б., Високос С. М., Глушко Ю. Ю., Кузніченко В. М., Пеховка М. В., Сашко В. О., Черниш В. В.

Дивитися підручник. Труби та арматура