ЗАСМІЧЕННЯ ЗЛИВУ ─ ЩО РОБИТИ?

Ілюстрація засміченого зливу

Волосся може швидко засмітити злив у душі та умивальнику. Відмінний спосіб вирішити цю проблему ─ старий добрий гумовий присосок або вантуз, як його ще називають. За його допомогою перешкода у зливі розущільнюється, а її залишки змиваються в каналізацію.

До речі, «сифон» ─ це термін, який використовують звичайні люди, в той час як професіонали в галузі сантехніки називають його гідрозатвором. І це саме те, для чого він призначений: затримувати або запечатувати неприємні запахи і запобігати їхньому потраплянню у санвузол. Ми представляємо два найбільш відомих варіанти водяного затвору у вигляді пляшкового сифона і компактного трубчастого сифона, які застосовують, приміром, в умивальнику у ванній кімнаті або в конструкції кухонної раковини.

ПІДТРИМАННЯ У РОБОЧОМУ СТАНІ

  • Для забезпечення надійної роботи гідрозатвора потрібно виявляти певну обачність. Ніколи не кидайте у злив волосся або великі частинки бруду. Ідеальним рішення, щоб завбачити цьому, є гребінчаста вставка або решітка зливу.
  • Регулярно спускайте воду, тому що сифони також можуть висохнути, якщо вони не експлуатувалися впродовж тривалого часу. Тоді з них починає смердіти!
  • Якщо гідрозатвор заблоковано, будь ласка, не експериментуйте і не пробуйте жодних методів на кшталт «зроби сам»! Послабити або видалити перешкоду можна за допомогою вантуза й пінцета. Слід уникати використання агресивних хімічних речовин, адже вони можуть пошкодити ущільнення або сам матеріал сифона. Важливо: довірте видалення засмічення професіоналам. Здебільшого вони також залишать гідрозатвор на своєму місці і працюватимуть з вантузом або іншим професійним інструментом.
  • P.S.: Напірно-очисні йоржики, які часто рекламують на комерційних каналах як «диво-засоби», можуть пошкодити сифони й труби через високий рівень створюваного ними тиску. Зважаючи на це, непрофесіоналам краще утриматися від використання такого інструмента.

Вироби для ванних кімнат

Вироби для ванних кімнат