Меблі для ванної кімнати GeberitВсе під рукою

Колекція для ванних кімнат Geberit Variform

Елегантні поверхні, чіткий дизайн і елементи, що красиво поєднуються з керамікою. Меблі Geberit перетворюють ванну кімнату в гармонійний простір.

Використовуються тільки високоякісні вологостійкі матеріали і довговічна фурнітура. Колекції меблів для ванних кімнат охоплюють широкий ряд шаф та тумб, які забезпечать зручність при будь-якому плануванні. У кожній серії також представлені доповнення — дзеркала і шафки з дзеркальної передньою панеллю. Колекції містять безліч деталей, в тому числі практичні розділові перегородки для відділень і ящиків, а також м'яке освітлення, що не тільки раціонально організовує простір для зберігання, а й покращує естетику ванної кімнати.

Переваги меблів Geberit

Меблі для ванних кімнат Geberit Variform
ВИБЕРІТЬ ВІДПОВІДНИЙ ПУНКТ НА ЗОБРАЖЕННІ ДЛЯ ПЕРЕГЛЯДУ…

Особливості меблів Geberit

Вологостійкість
Скляна панель
Двері та шухляди, які плавно зачиняються
Прихований перелив
Композитний варіант
Механізм відкриття Push-to-Open
Вбудоване підсвічення
Компактний варіант

Особливості меблів для ванних кімнат Geberit

  • Вологостійкий матеріал. Меблі для ванної кімнати з міцно стиснутих вологостійких тришарових деревостружкових плит.
  • Механізм відкривання натисканням. Висувні ящики та шухляди без ручок відкриваються легким натисканням на передню сторону.
  • Дизайн. Природні, виразні та чіткі лінії.
  • Функціональність. Сучасне рішення для місць зберігання, які можна розташувати за власним бажанням.
  • Відповідність. Шафки під умивальниками в модних відтінках ідеально поєднуються з плавними лініями сантехніки для ванної кімнати.
  • Все під рукою. Конструкція шаф і тумб для ванної кімнати дозволяє розмістити усі речі повсякденного використання у межах оптимального доступу.

Cучасні мебліДля ванних кімнат

Колекції меблів для ванної кімнат Geberit пропонують широкий асортимент ідей для створення ванної кімнати вашої мрії. Кожна колекція пропонує індивідуальний підхід до оформлення та дизайну. У колекціях Geberit незвичні форми поєднуються з особливими матеріалами, створюючи яскравий та впізнаваний дизайн. Мінімалістичну елегантність керамічних виробів для ванної кімнати Geberit доповнюють продумані рішення для зберігання приладдя для ванни. Меблі мають багато місця для зберігання, а також такі практичні елементи, як протиковзкі килимки та зручну систему організації приладдя для ванни. У колекціях поєднані виразна естетика та чітка впорядкованість. З меблями Geberit можна стильну та сучасну ванну кімнату своєї мрії.

Функції меблів Geberit

Меблі у ванній кімнаті: Індивідуалізуйте своє місце у ваннійГнучкість дизайну для унікальних умивальників

Спроєктуйте місце для вмивання, яке повністю задовольняє ваші бажання, – від умивальника, тумб під умивальник і шаф поряд до стільниць. Плануйте місце для зберігання речей без обмежень у просторі. Максимально використовуйте площу підлоги ванної кімнати, щоб створити дизайн, який вам сподобається. Можна комбінувати ідеально поєднувані компоненти в будь-який спосіб для створення функціонального й естетичного цілого.

Меблі для ванних кімнатяк доповнення до тонких умивальників

Тумба під умивальник, яка поєднується з тонким умивальником.

Ключ до економії місця. Тумби під умивальник Geberit ONE можуть мати глибину всього 40 см, але вони бувають різних розмірів. А своїм винятковим місцем для зберігання вони не перестають вражати. Великий простір, доступний в тумбі, створюється шляхом переміщення всієї дренажної системи до функціональної коробки всередині передстінки. Тумби під умивальник доступні в двох ексклюзивних кольорах та матеріалах: шпон натурального горіха та білий глянцеве покриття.

Досконалість до найдрібніших деталей

Шухляда із системою організації

Концепція шухляд була розроблена Geberit з великою увагою до деталей. Результат вражає: високоякісні, легкі шухляди без фасок або громіздких опор, що максимально збільшують доступний простір для зберігання. Більше того, поглиблення для сифона умивальника більше не потрібні. Тому середина шухляди глибша, що створює більше місця для зберігання. Також можна додати вбудовані світлові смуги, які забезпечують краще освітлення всередині шухляд і сучасний вигляд. Є навіть варіант якісної модульної організаційної системи для підтримки ваших ящиків у завидному порядку.

Колекції меблів для ванної кімнати Geberit

Меблі для ванних кімнат

Відео

Умивальники Variform

Дізнайтеся більше про умивальники колекції Geberit VariForm

Меблі Acanto

Перегляньте всі переваги меблів для ванної кімнати Geberit Acanto

Онлайн КаталогПодальші ідеї планування

Колекція для ванних кімнат Geberit Variform

Подальшу інформацію про Меблі Geberit, використовуючи деталі та розміри виробів, можна знайти в нашому онлайн-каталозі.

Переглянути повний асортимент меблів для ванної кімнати