Меблі для ванної кімнати Geberit Все під рукою

Елегантні поверхні, чіткий дизайн і елементи, що красиво поєднуються з керамікою. Меблі Geberit перетворюють ванну кімнату в гармонійний простір.

Використовуються тільки високоякісні вологостійкі матеріали і довговічна фурнітура. Колекції меблів для ванних кімнат охоплюють широкий ряд шаф та тумб, які забезпечать зручність при будь-якому плануванні. У кожній серії також представлені доповнення — дзеркала і шафки з дзеркальної передньою панеллю. Колекції містять безліч деталей, в тому числі практичні розділові перегородки для відділень і ящиків, а також м'яке освітлення, що не тільки раціонально організовує простір для зберігання, а й покращує естетику ванної кімнати.

Особливості меблів для ванних кімнат Geberit

  • Вологостійкий матеріал. Меблі для ванної кімнати з міцно стиснутих вологостійких тришарових деревостружкових плит.
  • Механізм відкривання натисканням. Висувні ящики та шухляди без ручок відкриваються легким натисканням на передню сторону.
  • Дизайн. Природні, виразні та чіткі лінії.
  • Функціональність. Сучасне рішення для місць зберігання, які можна розташувати за власним бажанням.
  • Відповідність. Шафки під умивальниками в модних відтінках ідеально поєднуються з плавними лініями сантехніки для ванної кімнати.
  • Все під рукою. Конструкція шаф і тумб для ванної кімнати дозволяє розмістити усі речі повсякденного використання у межах оптимального доступу.

Де купити

Колекції меблів для ванної кімнати Geberit

Меблі для ванних кімнат