Змішувачі geberitДосконале рішення

Оптимальна надійність планування — навіть для настінних змішувачів

Система змішувачів Geberit Piave, настінний змішувач для умивальників

Вишукані безконтактні настінні змішувачі, чисті умивальники й достатньо місця для миття рук — часто проектувальники, архітектори та експлуатуючі організації під час проектування громадських або частково громадських санітарно-гігієнічних приміщень бачать саме таку картину. Причина, через яку так рідко можна зустріти електронні настінні змішувачі, відносно банальна: дотепер не було практично жодного рішення для їхнього надійного планування й безпомилкового монтажу.

Модульне рішення та продуманий монтаж

Монтажні елементи змішувачів для умивальників Geberit Piave та Brenta

Завдяки модульній конструкції системи змішувачів компанія Geberit переконливо усунула загальні слабкі місця багатьох безконтактних змішувачів для умивальників, а також специфічні проблеми монтажу настінних змішувачів. За винятком інфрачервоного датчика, усі електронні компоненти добре захищені від вологи й сховані в окремій функціональній коробці. Її вбудовують у стіну під умивальником, завдяки чому відкриваються абсолютно нові можливості дизайну змішувачів.

Завжди актуальний елегантний дизайн

Настільний змішувач Geberit Piave для умивальників
Змішувач Geberit Brenta

Змішувачі для умивальників Geberit Piave та Brenta, розроблені лондонською дизайн-студією Christoph Behling Design, відрізняються дуже витонченим і завжди актуальним елегантним дизайном. Обидва варіанти доступні в конфігурації для настінного або настільного монтажу та можуть поєднуватися практично з будь-яким дизайном умивальника. Щоб можна було врахувати безліч можливих комбінацій, пропонуються настінні змішувачі довжиною 170 і 220 мм.

Корпуси змішувачів гарної форми виготовлені з хромованої латуні. Особливість конструкції полягає в тому, що вода подається по посиленому пластиковому шлангу, який прокладено від функціонального блока у функціональній коробці до регулятора струменя на виході змішувача. Це гарантує, що якість питної води ніде не погіршиться.

Використання у важких умовах

Ванна кімната в громадському місці з настінними змішувачами Geberit Brenta

Електронні змішувачі для умивальників здебільшого застосовуються в санітарно-гігієнічних приміщеннях громадських і частково громадських будівель, як-от аеропорти, торговельні центри, школи або підприємства громадського харчування. Саме в часто відвідуваних місцях вони мають надійно виконувати свої функції й витримувати різне поводження, зокрема недбайливе використання. Тому вибір правильного рішення особливо важливий для надійної роботи.

Широкий асортимент продукції практично для будь-якого застосування

Настінний змішувач Geberit Brenta з автономним електропостачанням

Система змішувачів Geberit може працювати від мережі й акумулятора, а також від генератора для автономного електропостачання.

Крім того, моделі на вибір оснащуються чи ні пристроєм змішування. Блискучі хромовані поверхні та компактний дизайн полегшують чищення й обслуговування змішувачів для умивальників, а також надають їм привабливого зовнішнього вигляду. Наявні окремі системні рішення для спеціальних застосувань, наприклад для автономних бойлерів.

Надійні класичні моделі

Змішувач для умивальника Geberit типу 185/186
Змішувач для умивальника Geberit типу 87/88

Змішувачі для умивальників Geberit типів 185/186 і 87/88 доповнюють асортимент надійних і міцних виробів, призначених для громадських місць. Ці класичні моделі, які добре зарекомендували себе, працюють від мережі та акумулятора, а також постачаються в гідравлічному виконанні та на вибір як із важелем пристрою змішування, так і без нього. Блискуча хромована поверхня полегшує чищення й надає їм привабливого вигляду. Наявні окремі системні рішення для спеціальних застосувань, наприклад для автономних бойлерів.

Відео

Функції системи змішувачів Geberit

Ознайомтеся з численними перевагами наших змішувачів для умивальників.

Монтаж

Дізнайтеся про монтаж системи змішувачів Geberit.

Дизайнер christoph behling

Факти від Крістофа Белінга про систему змішувачів Geberit.

Вся технічна інформація про змішувачі GeberitМоже бути знайдена в онлайн каталозі